Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Deamersad vidim da si ga vec napravila, zao mi je 💔


    Da, dns ujutro 😑 Pred dva tri dana sam neke grceve kao osjecala pa sam se bas ponadala.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    Razumna

    Dana23

    Razumna

    Žene 🥰
    Imam pitanje za žene koje su išle na više od 5 embrio transfera i nisu ostajale trudne, a sad su trudne.
    Kako ste se osjećali u toj borbi?
    Jeste li pomisljale da nikada nećete biti trudne?
    Ja se sad pripremam za 6 transfer i maksimalno sam pozitivna i stvarno vjerujem da ću ovaj put uspjeti ali ponekad mi kroz glavu prođu crne misli koje ja brže bolje potisnem. Prođe mi kroz misli da više nikada neću biti trudna. Da je ona trudnoća bila jednokratna karta sreće. Gledam trudnice i novorođenčad i pomislim da ja nikad neću osjetiti takvu sreću…
    A inače sam puna optimizma i nade ali imam te neke ne kontrolirane misli… Jeli i kod vas neke bilo tako?

    Pozdrav, moj dobitni transfer je bio 7. po redu. Jedini uzrok neplodnosti su bili neprohodni jajovodi (dodatne pretrage na trombofiliju i imunološke pretrage su pokazale da pucam od zdravlja🤨). 

    Hvala ti na odgovoru 😘 jako si me utješila 💗
    Što se tiče odustajanja jednostavno nemam to u sebi pa da mogu odustati. Koliko god mi se situacija činila bezizlazna idem dalje. Mislim da i kad ispucam postupke preko hzzo da ću opet nastaviti plaćati iz svog džepa… Toliko sam oguglala više na sve da mi je doći kod dr kao da idem na svoj balkon.
    Vec imam plan da ću u 8mj napraviti sve nove nalaze i prelazim kod škvorca na tri postupka a dalje ću vidjeti gdje ću. To mi je plan za kraj ove godine i sljedeću godinu.
    Čak vidim da nemam isti fokus kao moje kolegice na poslu, one su u ratu i brinu se za naftu a ja sam u postupcima. Tako je isto bilo za vrijeme potresa i korone, svi oko mene u tome a ja uspoređujem liječničke rezultate….


    Ja sam imala 4 postupka i razumijem te, nema uspjeha još uvijek ni kod mene,ali idem dalje.
    A za posao, ma bitno je šta je tebi na prvom mjestu, a ne kako se drugi ponašaju.

    💋

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Dreamer zao mi je 😣
    Rainbow znači krenule su slatke muke 🤭 nadam se da nece dugo trajat i da ces imat dosadnu i školsku trudnoću 🤗❤️
    Iman koji ljepi testići 😍😍❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    Leky počele su mi još prije pozitivnog testa, to mi je bio prvi pravi simptom, ali neka, to su slatke muke 🥰 sjećam se da su mi prošli put počele možda tamo negdje s 5+5, sad baš rano i puno intenzivnije… Ti stvarno još malo brojiš, kako je to proletilo, jeste sve pripremili?
    J_b potpuno te razumijem, nadam se da ćeš ostati ugodno iznenađena - javi nam obavezno!!!
    Dreamer 9dnt blastice bi se svakako trebalo vidjeti, žao mi je 💔 Pozitivno je da imaš još 5 🐧, među njima je sigurno bebica 🤗


    Naravno.. što je najbolje, prvo javim vama, 🤗😂 a onda svima ostalima.. znam da me vi najbolje razumijete i podržavate.. 💪❤️

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪


    Ako nešto ne volim..to je piškit testove..
    Samo jednom sam ugledala tu drugu crtu..dotad se samo snješko bjelic pojavljivao.. mozda da pričekas vađenje bete? Mozda je samo zakašnjela reakcija? Ne želim ti budit lažnu nadu..al ja bih pričekala .. 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Drage žene koje ste podijelile svoje mišljenje u vezi moga posta, puno vam hvala na tome 🥰 iako je grozno to što prolazimo utjesno je znati da nismo same. Kako Ujevic kaže : “Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti koji nepoznati od tebe žive tvojim životom.”
    Meni je najstrašnije što idem na te transfere a ništa se ne događa dok kod drugih žena barem neki pomaci ali ne valja se mjeriti sa drugima. 
    Muči me i okolina koja zna da idem na MPO pa se iscudava kako nema rezultata…. Pa da mi je jednostavno postati mama nebi bila tu gdje jesam 

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    ❤️J_b😺

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Ako nešto ne volim..to je piškit testove..
    Samo jednom sam ugledala tu drugu crtu..dotad se samo snješko bjelic pojavljivao.. mozda da pričekas vađenje bete? Mozda je samo zakašnjela reakcija? Ne želim ti budit lažnu nadu..al ja bih pričekala ..


    U meni bude tinjala još nada do bete u petak, žalosna jesam ali šta mogu. Velim, baš sam se ponadala jer od prije dva dana imam kao neke lagane grčeve. Psiha čini čuda 😔

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Kacusha bravo za sve 3 i nadam se da se među njima krije dobitni! 🥳🥰🤞
    Annboleyn žao mi je zbog cijele situacije u kojoj si se našla. I ja bi bila razočarana i frustrirana na tvome mjestu, ali isto se ne daj prepustiti lošim osjećajima. Samo neka se makar oplode sve i da na kraju ispadne sve u redu. 🤗🤞😊😘
    J_b sretno sutra!!! Da bude što više kvalitetnih 🥚🤞🤗
    Rainbow Hope to su već slatke muke. 🤭 Jesi saznala kad je uzv? Sorry ako si pisala jer nisam baš uspjela sve pohvatati. 😅 Šaljem 😘😘😘
    Dreamer baš mi je žao. 🙁 Nadam se da se u preostalim 🐧krije onaj dobitni. 😘🤗

    Kod mene nema posebnih novosti. Danas je 6 dpt i osjećam se ok. Osim što me jučer malo jače zabolilo dolje, a prate me i dalje lagani grčevi. Znam da je sve to normalno pa se ne zamaram tim. Nemam neki osjećaj i dalje pa što bude. 🤭

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Panda.

    Kacusha bravo za sve 3 i nadam se da se među njima krije dobitni! 🥳🥰🤞
    Annboleyn žao mi je zbog cijele situacije u kojoj si se našla. I ja bi bila razočarana i frustrirana na tvome mjestu, ali isto se ne daj prepustiti lošim osjećajima. Samo neka se makar oplode sve i da na kraju ispadne sve u redu. 🤗🤞😊😘
    J_b sretno sutra!!! Da bude što više kvalitetnih 🥚🤞🤗
    Rainbow Hope to su već slatke muke. 🤭 Jesi saznala kad je uzv? Sorry ako si pisala jer nisam baš uspjela sve pohvatati. 😅 Šaljem 😘😘😘
    Dreamer baš mi je žao. 🙁 Nadam se da se u preostalim 🐧krije onaj dobitni. 😘🤗

    Kod mene nema posebnih novosti. Danas je 6 dpt i osjećam se ok. Osim što me jučer malo jače zabolilo dolje, a prate me i dalje lagani grčevi. Znam da je sve to normalno pa se ne zamaram tim. Nemam neki osjećaj i dalje pa što bude. 🤭


    I ja se nadam ❤

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Iman skoro zaboravih tebe. 😅 Nemaš straha za betu. Supeeeer! 🥳🥰😘

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.