Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iman

    Iman

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Rainbow ❤❤❤ slatke, preslatke muke 😍😍😍 ja imam mucnine u intervalima, malo manje intenzivne nego prethodna 2-3 dana… ali ne zalim se 🤭🍀 
    Anči ljubim i grlim najjace ❤❤❤ hvala ti 😘😘
    Annboleyn ❤❤❤ kako si ti danas? Ne ides odmah u postupak, nisam upratila ❤❤
    Dreamer zao mi je 💔 Odtuguj i onda u nove pobjede 🙏🍀 vrlim te ❤❤
    Panda nadam se da nemam, ali ja strahujem, trema me puca na najjace.. 🤭🤭 🤞🤞cekam te sa plusicem.. positive vibes only 🙏💪💪🍀🍀❤❤❤❤❤❤

    👩 31 godina - sve ok
    🧔30 godina - azoospermia
    10/21 - aspiracija
    20.12.21 FET 2 blastociste - beta 11dpt 9.2, 19dpt 31, 23dpt 452 - vanmatericna 💔
    8.6.22 FET 2 blastociste - 7dpt +🍀
    ❣beta 1. 20.6. (12dpt) - 1884.8 ♡ 💞
    ❣beta 2. 22.6. (14dpt) >3000 ♡🍀
    UZV. 19.7. (7+6) ❤❤ 🙏🍀
    Heparin 0,4 💉 - od 23tt heparin 0,6
    Panorama ✔ curica 💗 i decko 💙
    01/2023 Stigla naša dva sunca ❤💙

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    Razumna

    Drage žene koje ste podijelile svoje mišljenje u vezi moga posta, puno vam hvala na tome 🥰 iako je grozno to što prolazimo utjesno je znati da nismo same. Kako Ujevic kaže : “Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti koji nepoznati od tebe žive tvojim životom.”
    Meni je najstrašnije što idem na te transfere a ništa se ne događa dok kod drugih žena barem neki pomaci ali ne valja se mjeriti sa drugima.
    Muči me i okolina koja zna da idem na MPO pa se iscudava kako nema rezultata…. Pa da mi je jednostavno postati mama nebi bila tu gdje jesam


    Razumna jeste sve detaljno provjerili, da se nije negdje neki nalaz potkrao pa je u njemu stvar.

    A za okolinu, ja sam posebno alergicna kad se miješaju u tuđi život, to je tvoja osobna stvar i tvoja dobra volja da si to. Dijelila s njima.

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Evo mene sa ultrazvuka. Znaci prirodni postupak imamo jedan vodeći folikul. Dobila sam za veceras štopericu, a u utorak punkcija. Punkcija ce mi biti 11.dan ciklusa, malo prerano mi izgleda..ali valjda oni znaju što rade. Folikul je 17,5mm, a endometrij 9,7mm.  Ajde sad mame koje su išle u prirodni iz vaših iskustva koliko su vaši folikuli bili kad su se odlučili za štopericu, tj dali su je na vrijeme punktirati? Bojim se da ce nam pobjeći ili da se nece oploditi, idem u polikliniku Škvorc. Eto nikako da si sredim potpis, ali budem.

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    Stela sta je s nalazima tsh? Ne znam jesi pisala pa nisam naletila. 
    Kod mene je 0.25, još čekam dok ne bude 0.4.

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪


    Bude malo tugica kad vidiš bijeli test, ali vjeruj mi da nema mjesta za tugovanje. Ni meni prvi nije uspio, nekako sam i imala osjećaj jer mi nije bila dobra terapija. Vidim da imaš zaleđenih, ideš dalje i već si u plusu što ne moraš na stimulacije. Vjerujem da imaš dobitnih, držim fige za dalje! 🤞🏻😊❤️

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Bude malo tugica kad vidiš bijeli test, ali vjeruj mi da nema mjesta za tugovanje. Ni meni prvi nije uspio, nekako sam i imala osjećaj jer mi nije bila dobra terapija. Vidim da imaš zaleđenih, ideš dalje i već si u plusu što ne moraš na stimulacije. Vjerujem da imaš dobitnih, držim fige za dalje! 🤞🏻😊❤️


    Hvala ti puno na podršci. Samo neznam dali da nešto mjenjam tipa u uzimanju suplemenata ili sl. Mislim da sam se stvarno dala u ovaj fet. Možda jednostavno nije bilo suđeno ovaj put 🥰

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Razumna

    Drage žene koje ste podijelile svoje mišljenje u vezi moga posta, puno vam hvala na tome 🥰 iako je grozno to što prolazimo utjesno je znati da nismo same. Kako Ujevic kaže : “Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti koji nepoznati od tebe žive tvojim životom.”
    Meni je najstrašnije što idem na te transfere a ništa se ne događa dok kod drugih žena barem neki pomaci ali ne valja se mjeriti sa drugima.
    Muči me i okolina koja zna da idem na MPO pa se iscudava kako nema rezultata…. Pa da mi je jednostavno postati mama nebi bila tu gdje jesam

    Razumna jeste sve detaljno provjerili, da se nije negdje neki nalaz potkrao pa je u njemu stvar.

    A za okolinu, ja sam posebno alergicna kad se miješaju u tuđi život, to je tvoja osobna stvar i tvoja dobra volja da si to. Dijelila s njima.


    Što se nalaza tiče sve je bilo ok. Isla sam na svoju ruku provjeravati štitnjaču i bilo je sve ok.
    Dr kaze da je to pitanje dobrog embrija jer sam iz drugog transfera ostala trudna i sa trudnoćom je sve bilo ok dok bebi nije stalo srce.
    Planiram u 8 mj ponoviti sve nalaze jer mislim promijeniti kliniku pa će mi trebati

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 603

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Angeleyes

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Bude malo tugica kad vidiš bijeli test, ali vjeruj mi da nema mjesta za tugovanje. Ni meni prvi nije uspio, nekako sam i imala osjećaj jer mi nije bila dobra terapija. Vidim da imaš zaleđenih, ideš dalje i već si u plusu što ne moraš na stimulacije. Vjerujem da imaš dobitnih, držim fige za dalje! 🤞🏻😊❤️

    Hvala ti puno na podršci. Samo neznam dali da nešto mjenjam tipa u uzimanju suplemenata ili sl. Mislim da sam se stvarno dala u ovaj fet. Možda jednostavno nije bilo suđeno ovaj put 🥰


    Ovo ti je prvi transfer, koliko sam skužila?

    Samo pozitivno 🙏🏻 Koliko se sjecam idemo kod istog doktora. Neznam kakav je tvoj dojam o njemu, ali ja tom covjeku bezgranično vjerujem. Toliko sam čula pozitivnih priča i pozitivnih ishoda konkretno za procese koje je on vodio, da je meni trenutno jedna od svjetlijih tocaka u cijeloj toj prici oko procesa to što mi je on doktor. Iako imam svojih kriza i jos sam u procesu prihvacanja da mi sjedne sve sto me ceka🙏🏻

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    Annboleyn još samo da kažem da ako ti je upaljen endometrij i zbog toga piješ te tablete, meni su dali koktel dva antibiotika + kortikosteroide 10 dana da se upala smiri + išla sam bioenergetičarki. Koliko sam gledala, vani je isto to standardna kura za kronični endometritis i s tim se povuče u 95 % slučajeva. Meni se sad lijepo zadebljavao i dr je stalno naglašavala kako je lijep trolinijski, na dan transfera je bio 9 mm, što je za mene super.
    —-
    Mi smo jučer obavili svadbu, mala svadba je bila, gotova u 23, samo me rasturila vožnja jer već sad imam baš jake mučnine, pogotovo u vožnji i kad pojedem, ali neka, slatke su to muke ❤️


    Cestitam ❤️💖 Pa ustvari ne znam nisu mi nista rekli, vidjet cemo koliko se razvilo. 

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    ❤️J_b😺

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Ako nešto ne volim..to je piškit testove..
    Samo jednom sam ugledala tu drugu crtu..dotad se samo snješko bjelic pojavljivao.. mozda da pričekas vađenje bete? Mozda je samo zakašnjela reakcija? Ne želim ti budit lažnu nadu..al ja bih pričekala ..

    U meni bude tinjala još nada do bete u petak, žalosna jesam ali šta mogu. Velim, baš sam se ponadala jer od prije dva dana imam kao neke lagane grčeve. Psiha čini čuda 😔


    Svima nam prvi poraz najteze padne 💔 Ali stvarno imas puno smrzlica, ok godine tako da je bebica tu negdje 🍀💖

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.