Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Ribic, J_B, Roxy, Anči, Linda, Nika, Imam, Divna, Panda, Sani, Stela, Petra, Tina, Kachusa, Aries, Afrodita, Ana_, Rainbow, Sunny hvala vam cure 😘 nadam se da će kucati snažno i dalje. 
    Sunny idući pregled mi je već27. 6.,ali to je zato jer mi je doktorica bila odsutna, tako da moram kod nje doći otvoriti trudničku knjižicu. Ne znam hoće tada biti opet ultrazvuk 😐

    Razumna drago mi je da imaš pozitivan stav i da ne razmišljaš o  odustajanju. Jaka si ti žena. Želim ti od ❤️ da vam idući postupak bude uspješan. 

    Ann žao mi je.. Imaš pravo biti i ljuta i razočarana. Naravno da si morala biti obaviještena o stanju. Stvarno ne znam što bih rekla. Želim ti da barem dođe do oplodnje, d a imate otkuda krenuti.. Kako ćeš znati jesu li sve odstranili? 

    J_B nadam se da će ti biti prava berba 🤞

    Maus 🤞

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Annboleyn sto znaci ta perforacija, da je maternica bila probusena ili? Super ako su maknuli te priraslice, one mogu ometati implantaciju. Sad nemas sta drugo nego vjerovati u svoju trojku 🌈💕
    Razumna hrabro dalje, ali prvo imas svoje smrzlice 🐧
    Cure nama su se sve 3 oplodile 💕 Transfer u pon ❣️

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Annboleyn sto znaci ta perforacija, da je maternica bila probusena ili? Super ako su maknuli te priraslice, one mogu ometati implantaciju. Sad nemas sta drugo nego vjerovati u svoju trojku 🌈💕
    Razumna hrabro dalje, ali prvo imas svoje smrzlice 🐧
    Cure nama su se sve 3 oplodile 💕 Transfer u pon ❣️


    🎉🎉🎉

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Kacusha da, perforacija bukvalno znaci da je zid citavom debljonom “probijen”.
    ne znam, tesko mi je da povjerujem da bih prosla bez ikakvih tegoba da se to desilo ali definitivno jeste bilo neko ostecenje, vidi se i na snimci histeroskopije.
    Ne znam kako mogu znati da je sve odstranjeno, sa proraslicama se nikad ne zna, mogu se i ponovo stvoriti.
    Iduca dva cuklusa od 3DC cu piti Cyclo progynovu, bez obzira na rezultate oplodnje, sto bi trebalo da oporavi endometrij, ili barem pomogne dijelom u tome.
    Hvala i tebi i J_Lo na rijecima utjehe, moram vjerovati da ce sve biti dobro 
    J_Lo cestitam na srceku 🤗

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Annboleyn sto znaci ta perforacija, da je maternica bila probusena ili? Super ako su maknuli te priraslice, one mogu ometati implantaciju. Sad nemas sta drugo nego vjerovati u svoju trojku 🌈💕
    Razumna hrabro dalje, ali prvo imas svoje smrzlice 🐧
    Cure nama su se sve 3 oplodile 💕 Transfer u pon ❣️


    Wow, bas mi je drago da su se sve oplodile 🥳

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Annboleyn sto znaci ta perforacija, da je maternica bila probusena ili? Super ako su maknuli te priraslice, one mogu ometati implantaciju. Sad nemas sta drugo nego vjerovati u svoju trojku 🌈💕
    Razumna hrabro dalje, ali prvo imas svoje smrzlice 🐧
    Cure nama su se sve 3 oplodile 💕 Transfer u pon ❣️


    Vidiš..mantrale smo mi i navijale za tri.. i sve tri su se oplodileeee..
    Jeeei za stanice..🎉🎉

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Drage moje, evo mene kod kuce nakon aspiracije i histeroskopije. Veoma sam razocarana i tuzna, osim sto smo dobili samo 3 jajne stanice za koje cemo tek vidjeti hoce li se oploditi i izdrzati do 5. dana radi PGD testiranja (sto ce biti podvig, obzirom na moje godine i mm spermiogram), histeroskopija je pokazala brojne priraslice u cerviksu i kavumu uterusa koje su odstranili (nadam se, dobila sam CD koji sam dijelom pregledala) kao i podrucje koje najvjerovatnije odgovara oziljku nakon perforacije u toku neke od prethodnih kiretaza.
    Osim tuge i razocaranja, osjecam i ogroman bijes i nemoc zbog te situacije, znam da je takva komplikacija moguca ali ako se je desila, apsolutno je bio imperativ da me o tome i obavijeste.
    Izvinite ako srozavam moral ovim postom, bas sam jadna i nikakva sad


    S obzirom na moju povijest pikanja i broja stanica, nekako si i ja mislim da budem ovaj put opet imala nekih 3 stanice.. bez obzira na trenutni broj folikula.. a i pitanje je u kakvom su stanju smrznuti spermići, jer kad pogledam u koje vrijeme su smrznuti, kada je suprugu već otkriven limfom, samo su ih na brzinu uzeli, bez ikakvih pretraga,. Pitanje je kakve su kvalitete, mozda je i to razlog zašto se još naši kikići nisu održali.. Mene to muči.. koliko god da pozitivno razmisljam..i velim sebi.. ovo će bit dobitni, postoje realne šanse da se to ne dogodi.. al kak ostale cure vele, što bude, bit će, ja tu više ne mogu niš napravit . Samo glavu gore..i guraj dalje..

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar La3arica

    La3arica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Hvala ribic 💖
    Stela_M moguce da je ista, sa dva prezimena (S.G.). 
    Hvala cure za info. Zao mi sto onda nista od Lucingera, bar dok ne dobijem taj euro jackpot 🤷🏻‍♀️. 
    Sad mi predstoji prikupljanje novih nalaza jer je vecini vjerovatno istekao rok, a rijesila sam da krenem i sa vitaminima kako bi se dobro pripremila za 8/9 mjesec. 
    Sretno svima vama koje ste sad u procesu 💖💖💖

    👩🏻41. Amh 5
    🧑🏻41. Oligoasthenozoospermia
    1. 4.’22. Petrova -> 💉Ovaleap 300, Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 2 js oplodjene i vracene 3. dan, 12dnt 🩸, beta 0
    2. 9.’22. Petrova -> 💉 Menopur 300, Cetrotide, Ovitrelle, 2🥚, 2 js oplodjene i vracene 3. dan, 13 dnt 🟤, beta 0

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..
    Davnih dana sam se ovdje prijavila (2016.godine) i evo me sada opet u ovim vodama..
    Rodila sam 2017. svoje prvo dijete i sada opet plovim morem hormonalnih promjena.
    Na novi postupak idem opet u Petrovu i od jucer sam na Pergoverisu 150 jedinica + Gonal 75 jedinica.
    Umorna ko pas i samo mi se spava.. trbuh vec zateze i moram priznati da mi je malo muka kada se pikam..
    Jos sam zbunjena od svega jer sam se dugo dvoumila krenuti opet u ovo ili ne.. prevagnulo je to jer sam sigurna da bi se za 20 godina pitala “zasto nisam probala” i cinjenica da imam 40 godina pa je vrijeme sada ili nikad
    Pusa svima koji prolaze razne hormonske oscilacije😘

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Kacushe🥳🥳🥳🥳🥳

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.