Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Razumna, bas mi je drago cuti ovako fantastične vijesti! Zasad sve ide kako tren 😊 kad je uzv,za 2 tjedna,prije?divno! Drzim fige ❤️ Samo se ti nama javi,meni bi znacilo cuti sta ima novoga 😊😊

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Razumna cestitam! Zbilja divno!! Želim ti dosadbu i školsku trudnocu 🙏

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Cure.. Da Vas pitam kojima nije uspio transfer… Da li ste mozda kod krvarenja(menstruacije) imali mozda jace bolove tj. probadanja u jajniku?
    Meni je treci dan sad kako krvarim i malo me krenio desni jajnik bolit u smislu da me zna probost kao da me nozem neko bocka🥴

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3025

    Prijavi adminu

    Ivevk

    Cure.. Da Vas pitam kojima nije uspio transfer… Da li ste mozda kod krvarenja(menstruacije) imali mozda jace bolove tj. probadanja u jajniku?
    Meni je treci dan sad kako krvarim i malo me krenio desni jajnik bolit u smislu da me zna probost kao da me nozem neko bocka🥴


    Mene je prva dva dana bolilo kao klasična menga ali sam imala jako oskudno krvarenje, mene inače tako probadaju kao tebe jajnici pa mi je to normalno 

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Razumna

    Josipab

    Razumna,di si?ima li novosti?

    Nisam imala volje ništa pisati ovih dana jer vidim da je svima teško zbog mene i da im “solim rane ” ali zbog tebe i Avokado ću se još jednom javiti , pogotovo zbog Avokado jer je ona sljedeća na redu da bude 🤰🏼(vjerujem u to svim srcem, sv Ana će pomoći, btw danas dok sam čekala nalaze a čekala sam ih 8h rekla sam “sv Ana ako sve bude ok krstit ću dijete po tebi ako bude zdrava cura” ) Beta mi je 3003 . Ali rekao mi je ginekolog da se ne veselim prerano jer moram doći na uvz da vidimo gdje se plod smjestio….


    Čestitam..i zelim ti mirnu i dosadnu trudnoću..zao mi je ako si shvatila da se ne trebas javljat ili tako nesto..cure su ti samo htjele ukazat na neke stvari, neke na ljepši neke na ajmo rec ruzniji nacin al dobro…vjeruj mi bit ce nam drago da se javis kako napredujes…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Stela1987

    Ivevk

    Cure.. Da Vas pitam kojima nije uspio transfer… Da li ste mozda kod krvarenja(menstruacije) imali mozda jace bolove tj. probadanja u jajniku?
    Meni je treci dan sad kako krvarim i malo me krenio desni jajnik bolit u smislu da me zna probost kao da me nozem neko bocka🥴

    Mene je prva dva dana bolilo kao klasična menga ali sam imala jako oskudno krvarenje, mene inače tako probadaju kao tebe jajnici pa mi je to normalno


    Uff..kod mene kad idem na wc lije ajme.. Ovako ne..
    Malo me to zabrinjava obzirom da moje menge su malte ne dva dana, treci dan vec skoro gotovo🤔
    A nemam bolne menstruacije.. Reko mozda je to sve zbog tog stimuliranja, aspiracije i ostalog… 😒

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Stela1987 
    Kakav ti je plan za dalje? 

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3025

    Prijavi adminu

    Ivevk

    Stela1987

    Ivevk

    Cure.. Da Vas pitam kojima nije uspio transfer… Da li ste mozda kod krvarenja(menstruacije) imali mozda jace bolove tj. probadanja u jajniku?
    Meni je treci dan sad kako krvarim i malo me krenio desni jajnik bolit u smislu da me zna probost kao da me nozem neko bocka🥴

    Mene je prva dva dana bolilo kao klasična menga ali sam imala jako oskudno krvarenje, mene inače tako probadaju kao tebe jajnici pa mi je to normalno

    Uff..kod mene kad idem na wc lije ajme.. Ovako ne..
    Malo me to zabrinjava obzirom da moje menge su malte ne dva dana, treci dan vec skoro gotovo🤔
    A nemam bolne menstruacije.. Reko mozda je to sve zbog tog stimuliranja, aspiracije i ostalog… 😒


    Pa ja inače imam dosta obilne menge po 7 dana ali od kada sam krenula sa stimulacijom mengu mi je prekinulo i sad ovaj mj opet menga nikakva sve me strah što me čeka idući ciklus, a svatko od nas drugačije reagira tako da ti je to sve normalno po meni je bolje da ti je sad jača i da se endometrij lijepo očisti:)

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Razumna jako mi je drago zbog tvoje bete i neka sve ostane dobro!! ❤️❤️ I molim te javljaj nam se sa svime, ja bi jako htjela da te čujem redovno što ima novo ❤️❤️

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3025

    Prijavi adminu

    Lita.1234

    Stela1987
    Kakav ti je plan za dalje?


    Plan je da nemam pojma, možda ostati u Petrovoj još jednu stimulaciju pa ako opet bude beta 0 onda definitivno idem dalje, jer mi nema smisla potrošiti sva 4 postupka tamo, od svih sranja i bačenih para dragom je spermiogram sve gori tako da mislim da više nećemo ništa uzimati i trošiti novce jer u našemu slučaju to očito nema koristi… eo nisam pametna što i kako dalje 🤷‍♀️ a problem je što kod liječnice idem tek u 10   pa ću pokušati razgovarati s njom i vidjeti što ona misli..eo nisam pametna 🤔

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.