Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Lita sorry, nisam baš pratila, ali ako smijem pitati - kako to da su ti vratili dvodnevne? 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Meto, evo,sta sam obecala/napravila sam 😂😂😂 ja sam bila kod sina jucer,bas je krasan, svasta sam ga ispitala i on je lipo odgovara 😁 skroz ugodan pregled, ja sam zadovoljna 😊

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Iris_iris 
    1.ivf su mi vratili dvije blastice i to A kvalitete najbolje. Beta 0
    2. Ivf od 12 jajnih stanica samo 6 se oplodilo (a spermio super) jajne stanice su bile dosta lose i sve im je nesto bilo cudno, i onda su se odlucili da vrate za svaki slucaj dvije odmah drugi dan jer ih je bilo strah da ce sve propast, a kao imaju vise sanse u meni. Beta 0
    Na kraju su mi javili da su ipak ostale jos dvije blastice B kvalitete ali kao jako dobre i smrzli ih..
    Al nekako uopce nemam volje ici po niih jer jednostavno je u necem problem. Skroz sam zapela

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Mag.nolia

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Meto

    Aurora mah mah 😘
    Zabb sam ti reci da mi tvoj protokol zvuci obecavajuce i naravno da ti zelim najuspjesniji postupak po pitanju svega🤞🤞🍀
    Magnolia tko je na zamjeni kod nasih? Sestre su mi rekle bile da dolazi doktorev sin, a dr. Pa da ce preuzeti postupke.. jel istina, kakav je?
    Avocado nemoj sama prestajati sa th. iako bi bilo najbolje.. Nazovi svog dr i obasni situaciju jer ne znamo u kojem trenu je beta pocela padati ni jel se plod poceo formirati nekad. U tom slucaju bi bila potrebna i kiretaza, iako mala je beta za to pa ce najvjerojatnije otic sve cim krene.
    Josipa ticker 😍


    Je, istina je, ja sam bila i kod njega, a mlad je, miran je, ok je, ne mozes ga bas povezati sa ćaćom😅😅😅. A bila sam i u bolnici, brzinski na uzv prosli tjedan, jer je i moja soc na go cijeli 8. mj. Prija mi radi u rodilištu pa me kao ubacila jer su svi na go, a i u cita sam imala termin pa mi bilo glupo da ne odem. Kako si ti? Hoćeš ići tamo?

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Magnolia, jeli i ti kombiniraš cito i soc.ginekologa?imas li dvije trudničke?pitam zbog sebe,idem i ja tako,privatno jer mo je draze a u soc.gin.zbog uputnica o komplikacija,da mi ne stvara problem 

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Razumna,di si?ima li novosti?

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Josipab

    Magnolia, jeli i ti kombiniraš cito i soc.ginekologa?imas li dvije trudničke?pitam zbog sebe,idem i ja tako,privatno jer mo je draze a u soc.gin.zbog uputnica o komplikacija,da mi ne stvara problem


    Tako i ja. Moja soc. Gin sve to brzinski pa me i ne smiri bas u mojoj situaciji. A i uzv su im loši. Sigurnija sam privatno. Di puno detaljnije sve rade. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Mag.nolia

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Josipab

    Magnolia, jeli i ti kombiniraš cito i soc.ginekologa?imas li dvije trudničke?pitam zbog sebe,idem i ja tako,privatno jer mo je draze a u soc.gin.zbog uputnica o komplikacija,da mi ne stvara problem


    Nemam dvije trudničke, samo jednu. Ostala sam u cita jer bih svakako negdje morala traziti za neki nipt, a kod soc dr odem isto po potrebi, ne stvara mi nikakav problem, mislim da se i oni svi poznaju… Drugo znam i da je ona stvaaaaaarno pre optrerecena i da ima masu pacijentica i da joj ni malo ne smeta ako idem tako, a sve mi uputnice i bilo sta daje bez problema, i odgovori na milijun mojih pitanja ako treba, divna je stvarno.

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3058

    Prijavi adminu

    iris_iris

    Stela1987
    A to sam i mislila.. sa živcima nisam više na TI, bar što se tiče postupaka jer sam ispucala sve do sad stvarno, uvijek mi je bio neki peh, neki problem, zadnjih par postupaka stalno nešto. Iako bi sve istrpila da bude dobro (kao i većina nas naravno), ali nemam baš vremena za gubljenje na čekanje. Razmišljala sam možda ići kod dr. Pavičić-Baldani, ali moram razmisliti s obzirom na sve. Hvala ti


    Cura koja je ležala sa mnom u bolnici nakon operacije ima isto kao ti endometriozu i nizak AMH i ona je kod dr. Pavičić-Baldani i rekla mi je da je jako zadovoljna da je dr jako dobra,susretljiva, sve objasni (za razliku od moje) tako da možeš kada budeš slala mail poslati da želiš kod nje ako ima mjesta budu te kod nje i naručili pa pokušaj:)

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Lita.1234

    Iris_iris
    1.ivf su mi vratili dvije blastice i to A kvalitete najbolje. Beta 0
    2. Ivf od 12 jajnih stanica samo 6 se oplodilo (a spermio super) jajne stanice su bile dosta lose i sve im je nesto bilo cudno, i onda su se odlucili da vrate za svaki slucaj dvije odmah drugi dan jer ih je bilo strah da ce sve propast, a kao imaju vise sanse u meni. Beta 0
    Na kraju su mi javili da su ipak ostale jos dvije blastice B kvalitete ali kao jako dobre i smrzli ih..
    Al nekako uopce nemam volje ici po niih jer jednostavno je u necem problem. Skroz sam zapela


    Vjerujem da ti je sad moral na dnu, ali prirodna trudnoća između postupaka je sigurno dobar znak, a i to što ti stanice uvijek doguraju do blastice. Možda ti tijelu ne paše kad si pod jakim hormonima u postupcima, pa će FET biti uspješniji. Možda je malo stvar i sreće, pokušaj razgovarati sa svojim dr. kako on gleda na tvoje rezultate, ali nemoj potonuti jer ovako objektivno, sa strane, tvoji rezultati izgledaju skroz ok i ja bih s velikom nadom išla dalje. Ali to sam ja, sa svojim lošim iskustvima, tako da te to možda ne utješi i ne uvjeri. Nadam se da ćeš ipak pronaći optimizam za FET. Držim fige!  

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.