Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikolina86

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    iris_iris

    Nikolina86

    iris_iris

    Drage ženice,
    s obzirom da smo odlučili malo promijeniti kliniku - pomozite :) prvi izbor mi je bila poliklinika IVF preko HZZO-a, ali oni su puni za ovu godinu. Tako da bi se kod njih zapisala za 1.mj, ali prije toga bih još negdje išla. E sad, malo smo financijski iscrpljeni pa bi išli preko HZZO-a rado, iako razmišljamo da još jednom izmislimo od nekud novce privatno. U slučaju da idemo privatno bi probali kod Lučingera. A ako bi išli preko HZZO-a, možda Petrova. Kakva je tamo situacija? Zna li netko kakva je situacija kod Škvorca preko HZZO-a?

    I jedno pitanje - vjerujem da se već 100 puta komentiralo - cijepljenje. Muž se planira cijepiti ovih dana (ja nisam još) - jeste li dobile kakve preporuke od svojih ginekologa oko toga? Pretpostavljam da tu ima 100 različitih mišljenja pa eto ako nije problem još jednom podijeliti sa mnom [emojipedia.org]😇 [emojis.wiki]😇

    Meni su i moja gin. i dr. Lučinger rekli da se ne cijepim dok pokušavamo, a muž se cijepio s obje doze.

    Hvala ti, Nikolina, i nama je takakv nekakav plan
    I čestitam! vidim da smo tu po godinama i s niskim amh-om. Može pitanje oko protokola - vidim da ste uvijek išli s Klomifenom pa pojačali s Gonalima, kak to da niste pokušali ful stimulaciju? Pitam zato što sam i ja išla 2x s Klom i onda kao ajde da probamo jače i sranje. Pa me zanima što je dr. Lučinger rekao zašto ovako.


    Dr. je rekao da nama sa niskim amh (a moj je izuzrtno nizak 0.9)  ful stimulacija nema smisla jer je naša zaliha mala i ne možemo stvoriti nešto što nemamo. 

    👱‍♀️35 godina, amh 0.9 pmol/l

    👱‍♂️45 godina, svi nalazi savršeni

    11/2020 IVF kod dr. Lučingera, klomifen, gonal, 1 ET, beta 0

    04/2020 IVF kod dr. Lučingera, klomifen, estrofem, gonal, folikuli nisu narasli dovoljno za aspiraciju

    5/2021 IVF kod dr. Lučingera, klomifen, estrofem, gonal, 2 folikula- 2 js, jedna se oplodila
    Beta 01.07. 369,3
    Beta 03.07. 776,7
    16.07. ❤️

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    😏 drzim nam fige da nam se neki put otvori ❤️

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3025

    Prijavi adminu

    Lita.1234

    😏 drzim nam fige da nam se neki put otvori ❤️


    I ja se nadam 

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Josipa ajme sorry, procitala sam za pregled i zabb kom🤦‍♀️
    Drago mi je da sve ide kako treba🥰
    Znaci ostala si i kod njih? Shvatila sam te da ces odradit onaj test i ostat kod soc. gin. Super i ja sam cula da je odlican dr. a opet sto pitanja u glavi🙈 naravno da dramim zadnji tjedan. 3t i nekako prodju, al ovaj 4ti uff😰😅💪
     Magnolia nije na cacu😂😅 Ja i vodim T kod njega, soc.ginicka mi daje sve sto treba, a odnesem joj povremeno trudnicku da zabiljezi sebi u komp to sve. Nisam jos nikako napravila pregled kod nje, iako mi je doslo nekoliko puta da to uradim. Znam da ga ona postuje i uvijek kaze sta god mi treba da se javim. Svi su oni vise-manje u kontaktu.. 
    super sam, osim sto ne podnosim vrucine. Imas li jos mucnine? 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Mag.nolia

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Meto

    Josipaajme sorry, procitala sam za pregled i zabb kom🤦‍♀️
    Drago mi je da sve ide kako treba🥰
    Znaci ostala si i kod njih? Shvatila sam te da ces odradit onaj test i ostat kod soc. gin. Super i ja sam cula da je odlican dr. a opet sto pitanja u glavi🙈 naravno da dramim zadnji tjedan. 3t i nekako prodju, al ovaj 4ti uff😰😅💪
    Magnolianije na cacu😂😅 Ja i vodim T kod njega, soc.ginicka mi daje sve sto treba, a odnesem joj povremeno trudnicku da zabiljezi sebi u komp to sve. Nisam jos nikako napravila pregled kod nje, iako mi je doslo nekoliko puta da to uradim. Znam da ga ona postuje i uvijek kaze sta god mi treba da se javim. Svi su oni vise-manje u kontaktu..
    super sam, osim sto ne podnosim vrucine. Imas li jos mucnine?


    A imam, povracam čim pojedem bilo sta teško, uglavnom sve krušno mi smeta, čak sam bolje kada sam u pokretu, plaža, grad, nego kada sam doma u klimi. Ne smeta mi bas vrucina, mogla bih se pržiti po cijele dane, ali ipak stojim u polu hladu😅

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    E.. Sad citam zadnjih par stranica foruma.. Hoce mi tko objasniti kako to izgleda postupak u prirodnom ciklusu??🤔
    Da li se prima ikakva terapija, stoperica, da li se prati kad je ovulacija i ostalo!?! 

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Ivevk

    E.. Sad citam zadnjih par stranica foruma.. Hoce mi tko objasniti kako to izgleda postupak u prirodnom ciklusu??🤔
    Da li se prima ikakva terapija, stoperica, da li se prati kad je ovulacija i ostalo!?!


    Ja sam imala praćenje ovulacije - uzv nekoliko puta i štopericu. Na dan aspiracije još jedan uzv da se vidi jel jajna stanica i dalje živa. Osim štoperice nisam uzimala ništa drugo.

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Ja sam dobijala samo stopericu u 2 prirodna. Prva folikulometrija 8 dan ciklusa i onda je ponavljas dok nije vrijeme za stopericu.

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Asli 🌼

    Ivevk

    E.. Sad citam zadnjih par stranica foruma.. Hoce mi tko objasniti kako to izgleda postupak u prirodnom ciklusu??🤔
    Da li se prima ikakva terapija, stoperica, da li se prati kad je ovulacija i ostalo!?!

    Ja sam imala praćenje ovulacije - uzv nekoliko puta i štopericu. Na dan aspiracije još jedan uzv da se vidi jel jajna stanica i dalje živa. Osim štoperice nisam uzimala ništa drugo.


    Sad vidim u tvom potpisu, nije bas bilo uspjesno?
    Jel se uspiju uopce dobiti jajne stanice u prirodnom ciklusu? 

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Jel se uopce uspije dobit sta u prirodnom ciklusu? 

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.