Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    MISS

    Tiki, ja vise ne znam sta je to nekome jaka bol ,sta ne, nije ovo neizdrziva bol, moze se s njom zivjeti,ali je iritantna i iscrpljujuca ,mozda bas zato sto predugoo traje…a vise ni ne znam kako bi je opisala…na momemte dolje nisko u donjem dijelu stomaka pritisak ( najslicniji menstrualnom) ,pa bol u leđima, pa ona kuglica koja pleše ( najcesce lijevo ) u svakom slucaju svaki pokret pri okretanju u krevetu osjetim,a i trbuh mi je bolan na dodir,kao da je izmucen..pa neko zarenje iznutra, pa nekad kao da su zapetljana crijeva…nisu kontrakcije jer sam ih imala u 5 tjednu i grcila sam se od bolova pa znam razliku, ovo je samo stalna dosadna bol u cijelom abdomenalnom dijelu…
    A do pregleda jos punih tjedan dana, pa bar sam mislila da ce ic na bolje , ok,nema vise krvaruckanja sta ne znam jel u mom slucaju dobro ili ne,jer se tako hematom cijedi valjda pa ne znam sta se sad desava…ali definitivno boli, nekome bi to mozda bilo neizdrzivo,meni nije..normabel me malo opusti,ali nije da bolovi nestanu, to ne mogu rec…ne nestanu nikad,samo ih nekad osjetim manje,nekad vise i centar boli se mijenja..danas mi evo udara na leđe,jucer nekako na crijeva…bad mix svega..

    ❤️  Možes ti to sve podnit samo nek bebica dogura do 36 t 😘🤞🙏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Odosmo nas dvije debele u Bubamaru, popust je za trudnice i treba kupit one Chicco pelene za poslije poroda 😂😂 ne znam dal je koja vidjela koliko je to 🙆🏻‍♀️
    https://ibb.co/c8yZpGC [ibb.co]
    Jakna mi je 2 broja premala, stanem samo u robu iz Lidla, a prsti ko cevapi 😂😂😂


    Predivna si 😘😘😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar lioraliora

    lioraliora

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    manemoj

    LioraLioraja sam išla u FET na estrofemu radi endometrija. Došla sam na 3dc da me pregleda i krenula s estrofemom, sljedeći put za 8 dana pregled da se vidi endometrij, ako je tad sve ok dobiješ utrice i kreneš s njima i 5 dana nakon ako blastice vracas je transfer. Mene nije ništa bolilo, puuuno je lakše nego ići u svježi jer me u svježem sve bolilo još od aspiracije.. meni nije trebao test na koronu. Ako sam nešto zaboravila pitaj 😉🥰


    Super kad ti ne trebaju testovi na covid, meni trebaju za VV. Hvala ti na informacijama, kako si ti? Kakav je tvoj plan dalje? 

    👩👱
    IUIx2 (vm)
    IVF - 1/21 (missed ab.)
    Zadnji smrzlić uspješan FET 🥳🥳
    3/21 čekamo curku 💗💣👶

    https://lbdf.lilypie.com/A8g9p1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Mimi05

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    pozdrav cure,jučer inseminacija ,dobila utrogestan
    probada me od jučer dolje,al dr kaže da je to normalno..
    sad samo čekanje…
    ko će dočekat 14-ti dan..

    Ja 38,on 47
    nalazi svi uredni i meni i njemu
    1- Klomifen od 3-5 dana, Ovitrelle,
    prva inseminacija 22.02.2021…utrogestan
    08.03.2021..Beta neg.
    čekamo njega da se vrati kući pa slijedi nastavak…
    uzimam magnezij,omega3,vitamin E,C, Q10,Prenatal

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Curke, molim vas, može mala pomoć s nalazima - estradiol mi je užasno visok za 4. dan ciklusa?? Feritin isto nizak..  

    [ibb.co]

    [ibb.co]

    valjda sam dobro ubacila te slike.. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ovo mi je sad prvi ciklus nakon odrađene blage stimulacije… 4DC

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    Moram vam ispričati svoj san jutros, sanjala sam da sam trudna Meghan Markle i da smo na vjenčanju nekog princa i mene stalno tjeraju da se dignem/sjednem/kleknem a ja imam rbuh do zuba. I pogledam ja i skužim da mi je princ Harry muž a on mi zaista nije napet, nikako moj tip, niti jedan od prinčeva, blago rečeno. I sad tužna gledam ja okolo hoće li me kraljica skužiti da sam sjela na pod  i kao bed, nemam za lemozinu 
    Onda sam se prebacila da sam prijateljica od Meghan i zajedno idemo na plažu i ja se trudim da joj ne kažem da mi je njen muž ružan hahahhaha
    PS izbila mi u petak žvala i muku mučim s njom, cinkova pasta ne pomaže, ima ko savjet?? Inače ih znam imat al ovo izbilo pred konzultacije i u pmsu.

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Mara234

    Cure zanima me kako na poslu rješavate kad imate transfer ili aspiraciju? Jel idete nakon transfera na bolovanje? Meni to dosta teško pada jer samo dvjema kolegicama kažem iskreno a ostalima muljam. Ne želim svima govoriti tako intimne stvari.teško mi pada to muljanje. Ženski smo kolektiv i moram jako pazit kome ću što reći jel se sve brzo pročuje, a svi bez pardona ispituju što mi je i kad ću se vratiti s bolovanja


    Mene je voditeljica zvala 3x na bolovanju nakon feta.. Isto besramno pitala a ja besramno odgovorila da je to privatno.. Pa nek si misle.. Radim isto u velikom zenskom kolektivu i znam da dosta kolegica ide na mpo… Moja je stvar sta tajim jer nemam ugovor pa kao sve sutim da ne utjece to.. Al sad svakako znam da nis od ugovora jer mi istice za 2mj a ne vjerujem da cu uspit radit do tad s ovim simptomima 

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    *trbuh do zuba

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    BjeliS 💕👣

    MTB

    BjeliS 💕👣

    Btw cure koje uzimaju clexaneili neki drugi heparin pored aspirina. Razmak mora biti 12h. Npr. Aspirin ujutro u 8h, clexane u 20h.

    Zašto piti oboje?
    E za taj aspirin100 uvijek zab.pitat 😣


    Kad su meni uveli fragmin, dobila sam uputu prestat s andolom, jer nema potrebe to pored fragmina (heparina)

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.