Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Mila-milica, ajde da i mene netko razumije 😂 ja se stvarno trudim ne zamarati,bome sam i guglati prestala ali nekad mi stvarno dode da se zapitam jel sve okej,iako znam da trenutno ne mogu na nista utjecat,onda me to pusti pa si kazem bas si tele,bebicu je super kod tebe i tako u krug 😆
    Miss stvarno se nadam da Ce ti sve to brzo proci i da ces mocizac van popit kavu,malo prosetat, kupit nesto za bebicui tako to,ali ako budes morala mirovaat ostatak trudnoce i to Ce proc samo da momcic bude dobro 💓
    Ruska super ste,uzivajnu sopingu 💕🥰

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Ruska 🥰🥰🥰🥰
    Miss samo ti piši, pa lakše je kad se negdje izbaci. Šaljem ti zagrljaje.. tu smo sve jedna za drugu i kad je super i kad nije ❤️

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Mara234

    Trudnice kad su vam počeli trudnički simptomi da se mi čekalice ne nadamo prerano


    Nema ih još uvijek 😂 samo se sjetim da sam trudna kad se pogledam u ogledalo ili kad malac počne lupati

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mara234

    Trudnice kad su vam počeli trudnički simptomi da se mi čekalice ne nadamo prerano


    U 6tt 

    💔💔💔

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Manemoj, Malotele dobro bi mi doslo sad jedno paihijatrijsko vjestancenje jer to sta se u mojoj glavi zbiva to ni Isus Krist ne moze skuzit .u danu mix emocija, pa pozitivnih misli,pa negativnih,razno raznih scenarija, tuge ,srece,straha, strepnje…ne mogu vam to opisat!! Samo se nadam da necete imati ovakvu trudnocu jer sad sa sigurnoscu mogu reci da mi je sve ono prije i bockanje , apsiracija,trasnfer ,cekanje punooo lakse od ovoga sta sad prozivljavam…
    Svaki dan molim Boga da ovo prođe, da beba bude ok, i stvarno se nadam da ce mi molitve bit uslišene🙏

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Ruska preslatka si 😍🍀❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Miss, nisam ti se nikada obracala jer ustvari ne znam kako je kad trudnoća boli i ne znam kako je kad imas hematom. U svakom slucaju vidim da ti je bas jako tesko i da nije lako u takvoj agoniji provoditi dane, pogotovo jer boli. Ne zelim reci da je doktor kod kojeg ides los ili da ne brine, osjecas se s njim sigurno i to je super, ali dvije glave su uvijek pametnije od jedne, pogotovo u tim situacijama gdje ti nitko nije ni približno definirao što te boli. Znam da je glupo da sada i hodas bez potrebe i da se ne daj boze sta dogodi jer si hodala, ali evo bar telefonski pokusaj dobiti neki savjet od drugog lijecnika, ne zelim nista sugerirati ali evo pisem kako bi ja napravila da sam u toj situaciji. 

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Malo Tele ti prasica jedna bez simptoma stavi ponovo sliku malog zapca punoglavca!!!! Razbit cu te. 
    Miss, ja se tebi divim odakle crpis toliko snage. Da, bol je individualna.. A ti ocito imas visok prag tolerancije. Svaka cast. Slusajuci te ovako ja bi te vjerojatno uputila na pregled i prije toga za tjedan dana.. 👀

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Ruska KOMAD ❤😍

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Ruska 
    MISS ne pišem ti jer zaista neznam što bi ti rekla. Ako ti je lakše izjadaj se, sigurno je netko nešto slično prošao. Ja se zaista nadam da će na idućem pregledu hematom nestati i tvoj sin i ti se konačno moći opustiti!!  Vjerujem da ti je teško i da si iscrpljena,jako, svi bi bili. Drži se

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.