Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Ali imam osjećaj da ću ovdje ostati ono kao fosil….🤣🤣🤣🤣
    Voljela bih svojim iskustvom dati vjetar u leđa svim borilicama sa istim problemom …i zato sve curke koje nas potajno čitate, slobodno nam se pridružite ❤

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Rebeka ja sam ti išla preko hzzoa u bolnicu, tako da nisam ništa plaćala…. 
    Manemoj joj znam. Muž i ja nikako da se dogovorimo. Dala sam mu 20ak imena i on ne bi ni jedno, kaže da zvuče izmisljeno ili za kućne ljubimce 😅 moji favoriti su bili Noemi, Lora, Lota, Nola, Larissa…. Al imam ih puno. On je htio Nadica, Dora ili Laura. Onda smo nekako došli do poludogovora da bi ju mogli nazvati Lara posto je slično i Lori, Larissi a i njegovoj Lauri… Al nismo još 100%….
    Bozma nije njen uredan. Njen kariotip nije uredan jer ona ima 45 kromosoma umjesto 46….

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ma jok! Lezim i zderem sve cokolade koje mi dodju pod ruku! Odustala i od pilates lopte, ne zelim se preforsirst 🤭🤭 sad nist ne boli i nist ne osjecam 😭😭

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Znate da vam live prijenos ne gine tako da ne brinete! 🤭🤭 i javljanje da sam krenula u bolnicu 😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Uhhhh otpustimo svu negativnu energiju koja se dogodila jutros i ajmo dalje, ja sam zahvalna na svim zenama i njihovom dijeljenju iskustava i znanja,jer ce sigurno mene spasiti od velikih grešaka i gubljenja vrimena. Samo se ti nama oporavi Stani, tu smo za sve sta ti zatriba i samo hrabro dalje…
    Ruska, javljaj ima li trudova 😁
    Dada, meni bas odgovara sta citam o svim stadijima, pokušajima trudnoce pa do trudničkih muka i bolova, lipo od vas sta ostajete na temi jer meni osobno dajete veliku nadu u uspjeh jedan dan 😊 i kao sta ste vi tu za nas,tako i mi trebamo biti uz vas dok trpite bolove i te ruzne mucnine.
    Sunny, sretno sutra na konzultacijama! 
    MTB, vođo čopora, mislim na tebe i nadam se da ces biti bolje cim krenes vjezbati i vratis se u svoj ritam 😊❤️
    Sve ostale drage zene,uzivajte u nedilji ❤️

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Ma jok! Lezim i zderem sve cokolade koje mi dodju pod ruku! Odustala i od pilates lopte, ne zelim se preforsirst 🤭🤭 sad nist ne boli i nist ne osjecam 😭😭


    Pa Kate dragaaa , šta čekaš,  neće ti se nedjeljom vanka haaa, nedjeljom se odmara …. imaš ti i pravo, nima priše … ❤

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    BoBo

    RebekaB

    Tuma

    Stani samo ću ti ovo napisati ❤️ brz oporavak želim! ❤️
    Bajo daaa, još 46 danaa🥳 od sutra počinje porodiljni 😊
    Ruska1986 opa mogli bi danas. Nemoj nas razočarati pa da ne dobijemo na kraju live stream! Neki link nam daj na kojem ćemo pratit kako napredujete 😂
    Bozma ako želiš mogu ju pitati ako ima sliku pa ti mogu poslati na mail ako se ona složi. Al da, te translokacije su zeznute puno više ako ih mama ima nego tata.

    Hej vidim u potpisu da si imala punkciju ali bez transfera pa da te pitam kako se onda naplacuje takav postupak? Uopce sad ne znam sto ce mi naplatiti… ja sam sutra ujutro na punkciji 1 folikula.

    800kn ti je u Sparca punkcija bez stanice.


    E super hvala ti na odg. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    I meni je drago sto uz iskustva trudilica trudnice opisujete svoja, u odredjenom tjednu/mjesecu, uoci i nakon poroda, bude to bas dodatno ohrabrenje i pozitivna energija, vrijedni savjeti.  A i vjetar u ledja za nas koje se jos penjemo po stepenicama, da ih na kraju osvojimo kao Rocky one u Philadelphiji 

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Ruska neda se Kati van 😍
    Manemoj prve dvi t za poželit samo žgaravicu imala., ova t svašta nešto bolilo i normalno i ja izljeve krvi imala🙃
    Sanjich isplatit ce ti se 🤗❤❤
    Stani drži se 😍
    Leia 😘
    Bjelish i Mtb vrlim naj😘😍 
    Dr.Palada neka vam ovaj forum bude PRO BONO PUBLICO🙏🏻❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Dado 😍🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.