Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

SBjelis

Broj poruka: 409

Prijavi adminu

MISS biti ce pomjesala sam te a nekom drugom trudničicom koja je stavila sliku. Oprosti. 
    BAJO1 hihi, bas to. To je najbolje 😋

Ja 41 AMH 15 pmol/L ❤ On bez greske.
    12/2020 Prvi IVF (radi god.), stimulirani (Gonal 225, Cetrotide, Ovitrell.) ET dvodnevnih zametaka 18.12., beta 31.12. tj.13dnt 14, 15dnt 7.1. biokemijska 😞 vještica 5.1.

SBjelis

Prijavi adminu

Sanjich ma reci mu da ne zelis pravit gužvu, zato upres molitvu samo kad je frka 😉😋❤

12/2020 Prvi IVF (radi god.), stimulirani (Gonal 225, Cetrotide, Ovitrell.) ET dvodnevnih zametaka 18.12., beta 31.12. tj.13dnt 14, 15dnt 7.1. biokemijska 😞 vještica 5.1.

Bozma 🍀🐞

Broj poruka: 2353

Prijavi adminu

Sanjich🤞🤰

MISS

Evo odgledala sam film, OK mi je, nista sae posebno, bas kako je Nikkita rekla nemoguce je to sve zbit u 2sata ,ali ok, drago mi je da san ga pogledala ! Pogledat cu i taj drugi sta si rekla na Netflixu
    Sbjelis nisam skuzila,kakva slika?
    MTB drago mi je da su kod tebe dobre vijesti, dobri nalazi 🙏
    Sanjich jesi pocela citat knjigu? Jedva cekam tvoj test opet sutra, vidis da i drugi vide sjene, dobro je to Bajo nanjušila, drzim fige da bude || , ukljucujem te veceras u svoju redovnu molitvu .

Ne nadam se muz mi je odrza govor.. Reka je Sanjo tek smo krenuli ne gubi glavu xD sta bude bit ce ❤️ volila bi neko cudo al znam kolke su mi sanse za to 😊 utriće stavljan do bete svakako
    Hvalaaa na molitvi mogla bi i ja zamolit ga, al rece javljas se samo kad trebas nes 🤯

Upiša se na ovu zadnju izjavu Sretno sutra

3 polustimulirana
    4 stimulirana

SBjelis

Prijavi adminu

BAJO1 ozdravi brzo i nemoj da te nema na jutarnjem pishanju!!

Sanjich🤞🤰

Broj poruka: 1322

Prijavi adminu

Nasmijale ste me od srca 😊😊 hvala van svima na tome ❤️😘😘

👩31 (Pco like, inzulinska rezistencija) ❤️ 🧔35 (oligoaathenozoospermia)
    1.postupak 10/2020- dr. XY - bemfola 150, cetrotide 250 / decapeptyl - FREEZE ALL - lagani hiper - 12js, 8opl., 3blastice➡️🐧🐧🐧
    1.FET - 7.1.2021. 1🐧 ✖️
    2.FET - početak veljače 🤞🙏

• manemoj

Broj poruka: 956

Prijavi adminu

Valjda sam sve pohvatala..
    Nikita 🥰 baš mi drago da si se čula s doktorom. Inače ja sam ogroman fan prijatelja!! Chandler je sve! Muž me nekad tako zove jer kaže da sam tako sarkastična 🙈🙈
    Sanjich kad stručno oko vidi crtu ona je tu! E jel ti rekla doktorica za vitamin D koliko dnevno? Ja imam isti taj, uzela od mame, ona je kao ljekarna, ja rekla treba vitamin D, ona izvadila onaj od 3000, onaj od 3000 sa K i ovaj od 25 tisuća i kaže biraj 😂😂😂.
    MTB ja sam zivila u uvjerenju da sam ti ja miljenica 🤔. Inače ja sam i Sanjich danas htjela reći da na prvoj stranici piše da tek 9dnt ide test ali mislim si bolje nemoj, opet ćeš biti neshvaćena 😂😂
    Korisničkoime vezano za raspoznavanja.. svaki put kad netko napiše da radi u korporaciji i da mu je stresno ja odmah mislim da radi samnom pogotovo jer znam da par cura iz drugih odjela idu na MPO pa stalno razmišljam jel ikoga od vas srećem po hodnicima 😅
    Od serija na Netflixu preporučam Lupin, meni baš jako fora 👏🏼, i krenula na HBO gledati Stjuardesu. Gossip Girl sam i ja gledala i naravno da mi je Chuck pred kraj bio 🥰.
    I još moram vam reći. Moja kuma zna da prolazimo kroz ovo i pričala sam kako mi stopala ne smiju biti hladna, mi dodjemo kod njih a ona mi kupila termofor za noge. Ma baš ju volim ❤️
    I još mi je kupila Uhvati Bojana 😂😂😂. Lik na napuhavanje (MTB nije zgodan 😅) i onda igraš kao pantomimu ali uz korištenje njega. Mislim da je igra baš smijeh, pogotovo ako malo cugaš 🙈

👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100

MTB

Broj poruka: 3292

Prijavi adminu

Vi se tu zajebavate, a ja istražujem. 
    Skinula si neki diplomski o MPO, valjda je dovoljno čitljivo napisan da ga razumijem 
    I gledam sve ove trombofilične faktore. Ovi su:
    Faktor II (FII)
    Faktor IX (FIX)
    Faktor V (FV)
    Faktor VII (FVII)
    Faktor VIII (FVIII)
    Faktor X (FX)
    Faktor XI (FXI)
    Faktor XII (FXII)
    Faktor XIII (FXIII)

Ok, F2 i F5 svi vadimo. Ali trebaju li nam i svi ovi drugi? Ako ne, koji nam trebaju? 

Ja 41g AMH 17.1 pmol/L. On starac, ali divan.
    IVF 10/2020 BetaPlus. Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle. Missed ab.

Nikitta

Broj poruka: 3547

Prijavi adminu

Sara ja sam ovaj put prva nešto vidjela kod Sanjich na testu, doslovno na oba sjenu, ali me nitko nije doživio osim Meto 😂
    AuroraB sanjam dan kad se saginjem, oblačim, seksam, idem na wc, hodam, kašljem, kišem, vozim, smijem se, radim, družim - da to sve radim bez bolova. Ne mogu to ni zamisliti. Čuo te Bog ❤️
    Miss ima na NF i Piecef of a Woman koji je AuroraB neki dan gledala. 

🧜🏻‍♀️ 37, endometrioza IV, adenomioza, miom. Op. endo. 2x
    🦸🏻‍♂️ 47, ok.
    10/14 stim. IVF, dr. L, β 0
    11/14 stim. IVF, dr. L, β 0
    02/15 prir. AIH, dr. L, β 0
    05/15 stim. IVF, dr. L, β 0
    04/16 cilj. odn., dr. R, β 0
    09/18 stim. IVF, Petrova, js loše
    10/18 prir. IVF, Petrova, js pobjegla
    12/18 prir. IVF, Petrova, js pobjegla
    04/19 stim. IVF, Petrova, β 0
    09/19 prir. IVF, Petrova, js nezrela
    11/19 🚫 IVF na 6 mj.
    06/20 prir. IVF, otkazan, FSH 37!!
    11/20 odgođena op., terapija Visanne

Sara🌻

Broj poruka: 1705

Prijavi adminu

Nikitta

Sara ja sam ovaj put prva nešto vidjela kod Sanjich na testu, doslovno na oba sjenu, ali me nitko nije doživio osim Meto 😂
    AuroraB sanjam dan kad se saginjem, oblačim, seksam, idem na wc, hodam, kašljem, kišem, vozim, smijem se, radim, družim - da to sve radim bez bolova. Ne mogu to ni zamisliti. Čuo te Bog ❤️
    Miss ima na NF i Piecef of a Woman koji je AuroraB neki dan gledala.

A oprosti😂, mislim da nisan procitala danas 20% onog sta ste napisale.  

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Bozma 🍀🐞

Broj poruka: 2353

Prijavi adminu

MTB

Vi se tu zajebavate, a ja istražujem.
    Skinula si neki diplomski o MPO, valjda je dovoljno čitljivo napisan da ga razumijem
    I gledam sve ove trombofilične faktore. Ovi su:
    Faktor II (FII)
    Faktor IX (FIX)
    Faktor V (FV)
    Faktor VII (FVII)
    Faktor VIII (FVIII)
    Faktor X (FX)
    Faktor XI (FXI)
    Faktor XII (FXII)
    Faktor XIII (FXIII)

Ok, F2 i F5 svi vadimo. Ali trebaju li nam i svi ovi drugi? Ako ne, koji nam trebaju?

Pa s obzirom da nam ne daju heparin ni za mutacije na koje su nas oni poslali testirat se, sumnjam da bi ti ovo sve ičemu služilo. Meni su pisali za vadit: F2, F5, MTHFR, PAI i ACE. i one imunološke koje idu s tim: Protein S, Protein C, Homocistein….

3 polustimulirana
    4 stimulirana

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.