Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    MTB

    Ljuta, ljuta, ljuta. I tužna.
    Nisam čitala što ste danas pisale, bila sam na sistematskom. Kasnije ću čitati, nisam ljuta zbog toga.
    Nego, meni je došla menstruacija. I zovem ja Betu, i oni hoće da ja preko mjesec dana pijem pilule (i da mi pomaknu ovaj ciklus za DVA TJEDNA, dakle, da traje 6 tjedana) jer… covid. Jer, njima tako odgovara. I nit makac, pričam, kumim, molim. Kao da pričam sa zidom. Za sve je odgovor - Covid. Ako ću platiti, magično imaju prostora i ranije. Ali ako ću preko HZZO, neka se izvolim preko mjesec dana trovati kontracepcijom.
    Vau, koja briga o meni i mom tijelu.


    Bas zlocesto 😔 nigdje logike 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Jutro cure 😊 kod mene nema nis novo

    Sbjelis na lh trakicama je isto ekipa.. Tamo smo ja bajo sara i mattan bile u ciklusima 😊 ove dvi lude trudne mene stalkaju i na kraju su postale pravi dio mpo čopora. PROUD 🧏. Btw pročitajte svi bajin potpis hahahahha ❤️❤️🤯


    Sanjich ajme predivno 😍 Ovdje bude ljepših prijateljstava nego u real life. Ma k vragu, ovo je real life! 😋
    Ne stignem vas bas citati, posao me stisnuo..

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    anchy321

    🌺Dada🌺

    curly29

    🌺Dada🌺

    Curly, ona je imala jučer FET jedne blastice, sad je na bolovanju naredna 2 tjedna jer je napokon rekla šefici, što je super jer radi njegu pokretnih i nepokretnih ljudi pa joj je posao dosta fizički zahtjevan. Ja se nadam da će joj uspjeti… Oboje bez dijagnoza, mladi… Ne vidim prepreku 🙏❤️
    Za 14 dana ima betu, kaže neče radit test nikakav do tada. Koristila je embryoglue i hatching pa ako joj uspije i ja ću ga tražit, možda ima neka kvaka. 😁😁

    Super, drzim vam fige ♥️
    Ajde pa javi da ga onda i ja trazim 😂
    Uspjece i tebi, sigurna sam. 🤞🏻
    Eej sta bi sa vasom teratozospermiom? Ne sjecam se da sam procitala, popravio se??

    On je uspio sa ovim Folio man kapsulama u samo 2 mj popraviti sa 0 na 12% i nije mi jasno ondda dali prvi nalaz nije bio potpuno valjan zbog prevelike apstinencije ili su kapsule zbilja pomogle. Nije ponavljao više, imao je za oplodoti 23 js pa valjda se nešto dobro i smućalo u njegovim kuglicama 🤣🤣🤣🤭🤭🤭

    Ovo mi bas daje nadu da ce se i MM popravit sgram 🤞🤞 nama su rekli da apstinencija ne utjece na to ako ih uopće nema da ih onda nema jer ako je kao od preduge apstinencije da onda jedino mogu bit mrtvi 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️


    Kod nas je situacija da ih je bilo puno, jako dobar broj, ali 0% morfološki ispravnih… Što znači ili oštećenja glave, trupa ili repa. Svi su bili neki alieni 👾🛸, ali hvala Bogu da je to iza nas i nadam se da nam više neće bi trebati 🤭🤭🤭🤭🤭 jer ako u ovih 18 🐧 jedan bar nije moj dobitan onda stvarno nije suđeno 🤦🏻‍♀️

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar la_Reina_del_Sur

    la_Reina_del_Sur

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Dada ja sam 3.dan na estrofemu, u iduci utorak UZV pa cemo vidit 😇 ovaj put ce nam uspit 💪💪
    Ja sam imala prije assisted i embryo glue u Cita pa opet nista, ako ce se uvatit uvatit ce se i to je to po meni😏

    Miss bas mi je drago da je sve u redu i ide svojim tokom, prica za prepricavanjeee 😍😍😚😚

    MTB znaci nevjerovatno je koliko su odvratni i onda odes tamo, napravis kaos pa si ti lud 🤬🤬🤬

    Leoni ako citas, ovaj je tvoj dobitni 🥰🥰

    👸 29, Amh 33
    🤴 32, normo
    💒 4 g
    Nalazi “savrseni”, Idiopatska neplodnost
    3 AIH = ❌❌❌
    3/20 IVF, Rekovelle = 5 js, 3 oplodene, 2 trodnevne vracene ❌
    5/20 IVF, Gonal 150 + Cetrotide, Ovitrelle = 13 js, 8 oplodenih, 3 blastice, 1 vracena, 2 zamrznute ❌ (blagi hiper)
    08/20 FET u prirodnom ciklusu samo Utrogestan, 2 blastice ❌
    11/20 Gonal 75/150 + Cetrotide, Decapeptyl x2 kao štoperica = 7 js - 2 blastice vracene, ❌
    1🐧 FET 5.2. ❌
    Suplementi + trening
    Prirodna trudnoca ✅

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    la_Reina_del_Sur

    Dadaja sam 3.dan na estrofemu, u iduci utorak UZV pa cemo vidit 😇 ovaj put ce nam uspit 💪💪
    Ja sam imala prije assisted i embryo glue u Cita pa opet nista, ako ce se uvatit uvatit ce se i to je to po meni😏

    Miss bas mi je drago da je sve u redu i ide svojim tokom, prica za prepricavanjeee 😍😍😚😚

    MTB znaci nevjerovatno je koliko su odvratni i onda odes tamo, napravis kaos pa si ti lud 🤬🤬🤬

    Leoniako citas, ovaj je tvoj dobitni 🥰🥰


    Znači ti si slučaj da je stvarno istina šta kažu za taj embryoglue. To mi je i doktor rekao ❤️
    Ako je suđeno da se uhvati, tako će biti 😊
    Svima nama želim trudnoće jednoga dana 🥰🥰🥰

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Tuma,Olivera,Tiki, hvala, pitat cu ga na iducem pregleu ali ja bi bil mirnija da to obavim jer nisam godinu dana, bitno mi je samo da to ne steti bebi..nisam znala kako to ide…a mene boli ocito iza svakog pregleda, evo i danas mi je ogroman pritisak i muka,al dobro sta je tu je.
    Olivera jesi li saznala spol? 
    La_reina hvala ti ❤️
    MTB o Boze, koja nepravda i deblilizam! U kakvoj mi drzavi zivimo…ocito vlada ona “plati pa se rugaj” 
    Šta si odlucila? Šta ces?

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ruska1986, nisu ti ovdje samo brat i sestro, sad ti je tu i prijatelju  

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mareo0208, promijenjeno. Držim fige da se muž brzo riješi te gadarije. I ono, sad inzistirajte na konjskim dozama.
    Slažem se s Lucyinthesky, neka ide kod kvalitetnog urologa.

    ericaa, možda neki boost imuniteta da tijelo samo riješi bakteriju?

    Mattan, muž je macan, ali očito ne puca dovoljno precizno. Tražim rezervnog strijelca. 

    Slee, i ja sam bila hipernapaljena nakon kiretaže. Očito je to neki tjelesni mehanizam iscjeljenja.

    Leia2.0, bitna je kvaliteta. Držmo fige za tvoju moćnu trojkicu. Ja optimistično pišem da je transfer u četvrtak.

    Nina89, drago mi je da si prihvatila situaciju i da si spremna za dalje. Mi smo ti ovdje za sve što ti treba. 

    malamaka, kako je bilo na UZVu? Do tell!!! Mogu te bacati na trudnice? 

    💔💔💔

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    MISS

    Leia2.0 super je to rezultat, moras biti sretna! Ja sam od 13 imala 2 🐧🐧, tako je je meni sve to supee, mozda nisam objektivna ali ja bi tako na to gledala
    Nikkita hvala ti, cekam sad i tvoje dobre vijesti ❤️
    Ruska1986 hvala puno,da ,opustenija sam,jos da dode Harmony uredan i mojoj sreci nece biti kraja 🙏
    Da li znas mogu li u trudnoci radit briseve i papa test? Taman je proslo godinu dana da sam to radila, pa bi ponovila ako se smije?


    Evo ja ću ti rec strku koja se meni dogodila ovih dana 🤦🏻‍♀️ naime moji brisevi su radeni u 12 tjednu trudnoće, ali ja sam primijetila pojačani vodenasti iscjedak. Naravno da me oprala panika od plodne vode, a i mog doktora. Pa su me u ovih tjedan dana dva puta gledali, nije plodna voda, neka beštija izazvala upalu u kombinaciji s candidom koji daje taj vodenasti ji iscjedak. Obavila danas pregled, zatvorena ko čep, bebica ima 250 grama i super napreduje. Što se tiče tih briseva eto neznam kj bi ti rekla. Ja sam radila i briseve i papu u 12 tjednu,a eto sad 18. I eto ga na. Neznam baš o tim upalama jer nisam nikad prije baš imala. A bolovi, mene iskreno boli trbuh nakon svakog pregleda 🤷‍♀️ 
    Ehh da po novom vodim trudnoću u Petrovoj kod docenta Starcevica do poroda. Kod Škvorca ću ponekad po lijepe slikice 4d uzv i anomaly scan 😊😊

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    MTB ja isto ne kužim baš namještanje tih ciklusa kak njima paše 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ eto ja mogu jedino rec da fkt nisam osjetila razliku ponašanja prema nama prek hzzoa i koji su plaćali sve 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.