Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bila u iscekivanju poziva da me obraduju da su preostala 3embrija izdrzala i idu u freez ali nista, “pisi” propalo. 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    lucija07

    Bozma

    Ivanaxxx, to je neka nova doktorica? Ja sam bila u dr. Vlasica. Ma stvarno je sve tamo super. To za ljekove sam provjeravala sa svojim ginekologom i nista mi nije mogao dat na uputnicu osim Utrogestana i Decortina pa sam bar to uzimala na uputnicu. Meni je trebalo brdo tih ljekova pa bi me samo ljekovi izasli oko 9.000kn. Ali samo kod njih sam dosla do blastica, mislim da to vise nikad necu dozivit, a i ovi drugi doktori i embriolozi kod kojih sam bila nakon mi nitko ne vjeruju da sam imala blastice.

    Da da, lijekovi su UZASNO skupi za stimulaciji, ja sam isto cca 10000platila ali to sve ovisi koliko iu doze trebate na dan.. Tipa netko koristi 150iu netko 300 kao ja sto sam morala… Tako netko npr plati i duplo manje lijekove…
    A preko hzzoa ide utrogestan, decortin, estrofem i dufaston i folacin…


    Da, i klomifen ili femaru takodjer… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    VM

    Ja sam danas bila u iscekivanju poziva da me obraduju da su preostala 3embrija izdrzala i idu u freez ali nista, “pisi” propalo.


    Ojoj, zao mi je… 
    Steta ali znas da uvijek najbolje prvo vracaju… 

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    lucija07

    VM

    Ja sam danas bila u iscekivanju poziva da me obraduju da su preostala 3embrija izdrzala i idu u freez ali nista, “pisi” propalo.

    Ojoj, zao mi je…
    Steta ali znas da uvijek najbolje prvo vracaju…


    Nije bilo boljih, rekla je svi su vrlo dobri 😬 A sta je tu je…nadamo se mrvicama unutra….

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Bozma

    nikad nisam plakala ni zbog negativne bete, ni zbog aspiracije bez stanica, ni aspiracije bez ikakve anestezije, ni kad su mi privatno 3 puta sve stanice bile nezrele, ma ispočetka čak nisam niti bila ljuta zbog nezrelih (kasnije već jesam ). Danas sam se prvi put isplakala. I ne pada mi na pamet da je zovem, jer i kad sam došla na dogovor za ovaj postupak, na kojeg su me sestre naručile, je bila ljuta jer sam eto sad došla i sad sve te žene za UZV čekaju red radi mene. Svjesna sam toga da nisam pacijent kakvog si doktori sa humane žele i mogu bit sretna što me uopće primila sa ovakvim hormonima. Ma neću niti tom doktoru koji će bit u poned. spominjat Pergoveris, nek piše šta hoće, uopće me više nije briga, umorila sam se više od napominjanja i spominjanja i za rane aspiracije i za ljekove
    maja555, znam neke koje su sad već i rodile, njegove pacijentice i kažu da stvarno imaš dojam da si privatno kod njega, desi se npr. subota ili praznik kad je samo jedan doktor dežurni i onda on taj dan radi i UZV i aspiracije i transfere. Inače su svi doktori stvarno super. Ma i ova moja mi je ok ali nikad je nema, bila sam u 6.mj. u postupku i nije mi nikako bila, evo sad drugi postupak i kako stvari stoje neće je ni sad nikako bit. Ispada da sam je vidjela samo na konzulatcijama, a neće meni sad neki drugi doktor ako vidi da se folikuli ne razvijaju baš najbolje mijenjat protokol koji je ona upisala.


    Bozma ovdje se necu slozit sa tobom state brige za druge pacijente ma sta te brige i za njenu volju ej zeno ti se boris zase zase i za svoj cilj nema tu necu nego moras i hoces kod iste smo i ja sam imala s njom scena ali kad mi puklo ja sam svoje rekla pa je ostala oaf ej nismo sebe nasle na ulici i nismo tu dosle jer eto nemamo pametnija posla ja sam nakon transvera dar mar napravila jer je otisla i zaboravila mi dat frsgmine pa je sestra zvals i dosla je bome i izvadili mi krv i uvela mi ih i za trave nije bila odusevljena pa sta me brige za sta ona nije odusevljena ja bome evo trudna prvi put ito bez terapije ikakve sa travama i fragminima za koje sam se ja izborila jer sam istrazivala jer ja nemam slezenu i imam pivisene trombocite i prijetece zgrusavanje krvi da nisam ja predlozila ona to nebi dala a od prvog dana zna i napominjem joj te trombocite tako da moras sama stat izderat se ako treba pa ces vidit kako ce te dozivit  jer mene nije brige jel njoj dan n ili znj ko nas pita kako ke nama uzmi telefon i zooooviiii

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Sumbaa1989 i Samaraa cestitkee braoooo🎉🎉👏👏😘

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Ivanaxx sretnoo i bit ce sve suuuperr vidjet ceess,😘🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Samara, Simba i Lucija testovi su vam divni 😍 jedva cekam čuti bete 🎉

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Bozma, ja sam se pocela pikati u srijedu. Uzv mi je sutra. 6dc.
    Ti si malo ispred mene. Vidim da su tebi pronašli tri komada u pet na uzv. Pratimo se, samo hrabro naprijed.
    Čitam na prethodnim postovima cure koje su u Petrovoj da je hrpa osoblja u samoizolaciji? 
    Uf, valjda ce do aspiracije imati tko da me primi. Ta Corona mi je najgora stvar u svemu ovome. 😩
    Cure sa plusicima-cestitke! Sada cekamo brojčeke na nalazima Bete 😉 

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Belaaa, ma jos bi ja nju i nazvala da smo se mi ikad srele na pregledu,  zena me vidila jednom na konzultacijama, niti zna koja sam, ni koji problem imam, ni kako reagiram na stimulaciju, ma nista. Prvi postupak je prosao bez da sam je srela, nisam u tome vidila nista lose, bili su mi drugi doktori i svi su da ne mogu bolji bit. Jucer kad sam dosla kaze sestra nema je, mislim se ok, sta ima veze, prvi pregled, imamo cijeli sljedeci tjedan za nesto promijenit ako ovo ne ide…pa ajd drugi doktor prebrojao folikule, upisao i to je to, cak sam sama odlucivala kad cu krenut sa Cetrotide. Kad sam izasla kaze sestra nema je ni cijeli sljedeci tjedan. E tu sam vec bila ljuta jer vidim da kad dodjem u drugog, oni prebroje folikule i to je to, niti sta dodaju od ljekova nit oduzimaju. I da kad me preuzme netko drugi da sam bar onda do kraja kod njega nego svaki put drugi. Ne krivim ja nju, takve sam ja srece da cu sad vec 2 postupka proc a doktoricu necu vidjet

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.