Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Samara, Simba i Lucija odlicno!!! Predivni testovi😍😍 bas mi je drago ❤ želim vam velike bete koje se lijepo duplaju 🥰
    Nama su ovaj put za uzorak sve drugačije rekli nego prvi put. 1.su tražili da ga donesemo od doma, sigurno je 1,5sat bio u čašici.  Mi smo krenuli oko 7, u 8 smo došli,  ali punkcija je bila u 10…. i onda su nam rekli da apstinenciju ne bude duža od 1,5-2 dana, prije su govorili 2-3…. kao bolje manje nego više…
    A za covid je bas glupo tu kod nas, ovo kaj Bozma kaže ima puno više smisla…

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Znaci u srijedu cekamo tri bete? Bice zanimljiv slij tj 🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Tuma

    Samara, Simba i Lucija odlicno!!! Predivni testovi😍😍 bas mi je drago ❤ želim vam velike bete koje se lijepo duplaju 🥰
    Nama su ovaj put za uzorak sve drugačije rekli nego prvi put. 1.su tražili da ga donesemo od doma, sigurno je 1,5sat bio u čašici. Mi smo krenuli oko 7, u 8 smo došli, ali punkcija je bila u 10…. i onda su nam rekli da apstinenciju ne bude duža od 1,5-2 dana, prije su govorili 2-3…. kao bolje manje nego više…
    A za covid je bas glupo tu kod nas, ovo kaj Bozma kaže ima puno više smisla…


    ne 1.put, nego ovaj put su tražili od doma, a prije tamo na licu mjesta.

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    lucija07

    Samara

    Evo za ovisnice o testovima koje su me jucer zicale haha
    https://ibb.co/McJh48Y [ibb.co]
    Rađeno u 5 ujutro jer nisam vise mogla trpit, morala sam na wc.
    Uzivo se malo bolje vidi

    Super jeee, uzivo se uvijek puno bolje vidi.. A jos ako imas kameru losu kao ja omggg, ja u slikam lijepu crticu ispade sjena🙄onda sam morala malo popravit jer inace npr onu 3 dan dana sanse da bi vidjele…
    Super ce to biti🌺
    Koji ti je dan danas?


    Odlično se vidi samaraaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂


    💪💪💪

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Simba, Samara kakve pluscine, bravo cure💕
    Lucyinthesky da li je i partner dobio kuru antibiotika? Trebali bi zajedno piti a ona se brzo rijesi, samo opet ponavljan, mora i partner koristiti th. Sretno✌️
    Bozma ako se sjecas Nale333 ona je imala tako nekako cudo folikula i na dan aspiracije su je odbili zbog covida, dali joj neke lijekove da to pukne sve al jako zajebano zvuci. Sad je u novoj stim. nezz kakvo je stanje… 
    Aurora ja nisam ni znala da muz u tijeku aspiracije donosi od doma materijal😳 mi smo tempirali sa punkcijom. Ja u jednu sobu, on u drugu.. Sta ne moze tu obaviti kad tebe smjeste u sobu ili?
    Staystrong I mi radimo sa smrznutim materijalom, takodjer u Cita. Mozes mi objasniti postupke preko hzzo, to da su bili gubljenje vremena u kojem smislu, Nemaju dobre biologe il? Mi se iduci tjedan vracamo po zadnje 🐧🐧  i razmisljala sam ako ne uspije da probamo preko hzzoa, jer smo potrosili cca 100 000kn i ne ide dalje😣 krenit cu rasprodaju po kuci🙈😏

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Ivanaxx ✌️✌️ Nek se fino nastave dijeliti. To su odlicne vijesti😍

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Meto

    Simba, Samarakakve pluscine, bravo cure💕
    Lucyintheskyda li je i partner dobio kuru antibiotika? Trebali bi zajedno piti a ona se brzo rijesi, samo opet ponavljan, mora i partner koristiti th. Sretno✌️
    Bozma ako se sjecas Nale333 ona je imala tako nekako cudo folikula i na dan aspiracije su je odbili zbog covida, dali joj neke lijekove da to pukne sve al jako zajebano zvuci. Sad je u novoj stim. nezz kakvo je stanje…
    Auroraja nisam ni znala da muz u tijeku aspiracije donosi od doma materijal😳 mi smo tempirali sa punkcijom. Ja u jednu sobu, on u drugu.. Sta ne moze tu obaviti kad tebe smjeste u sobu ili?
    StaystrongI mi radimo sa smrznutim materijalom, takodjer u Cita. Mozes mi objasniti postupke preko hzzo, to da su bili gubljenje vremena u kojem smislu, Nemaju dobre biologe il? Mi se iduci tjedan vracamo po zadnje 🐧🐧 i razmisljala sam ako ne uspije da probamo preko hzzoa, jer smo potrosili cca 100 000kn i ne ide dalje😣 krenit cu rasprodaju po kuci🙈😏


    Malo je kompliciranije u bolnicama to sve odradit, ocito.. Ali sada  je i hrpa privatnih poliklinika pocela raditi preko HZZOa i mislim da nije lose probati i tako neku varijantu. Naravno, ukoliko postoji mogucnost..

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂

    💪💪💪


    ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.