Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Meto

    Ivanaxx✌️✌️ Nek se fino nastave dijeliti. To su odlicne vijesti😍


    Daj Božeeee 🙏♥️♥️♥️

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂

    💪💪💪

    ♥️


    Koliko ih se oplodilo na kraju?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂

    💪💪💪

    ♥️

    Koliko ih se oplodilo na kraju?


    2,evo idem napisat opis i ja haha
    Jučer sam već, al se nije spremilo, nez zašto

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Ruska1986

    Ivanaxx

    Evo javili su mi da je transfer u utorak, ipak će bit petodnevne, kažu da su jako lijepe. Baaaš sam sritna, al ipak još s malo rezerve sve to. Bože pomozi, nemam sad šta drugo nego se molit i stavljat utriće 😂

    💪💪💪

    ♥️

    Koliko ih se oplodilo na kraju?

    2,evo idem napisat opis i ja haha
    Jučer sam već, al se nije spremilo, nez zašto


    Pa to je super! 🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Bozma

    Simba 1989


    Odlicno se vidi. Danas ej dan pozitivnih testova 😁
    Simba1989 i Samara cestitam, sad cekamo bete
    Nikitta, 79.godiste
    To sa Covid testom je najbolje tu kod nas, testirala sam se cim sam dobila M. Da je bio pozitivan ne bi se bola vise. Sta sa zenama koje imaju preko 20 folikula i test pokaze pozitivno? Kako ti folikuli pucaju ako nema apspiracije?

    Da, i mene to zanima


    Postoje Covid odijela, preopasno (da ne kažem i utuživo) je ostaviti 20 folikula da spontano puknu.

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Maki sa mnom u klinici je bila cura iz Mostara koja je radila biopsiju u Zg, tj njen muz. Procedura je bila prenijeti materijal jer su trebali puste papire od njihovog konzulata, pa od dr Hauptmana, pa iz Cita… cekali su par mj😳😲
    Ako bi bilo neuspjesno, puj, puj😅 Ja bih samo prenijela nesto sitno, a ostalo bi nastavila cuvat u Cita. Ne mislim da bi bio neki problem, ne znam. Mozda i bolje da se ne raspitivam😅 Sad ce uspjeti, jel tako?! 🙈🤞

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    vickivale

    Ruska1986

    Bozma

    Simba 1989


    Odlicno se vidi. Danas ej dan pozitivnih testova 😁
    Simba1989 i Samara cestitam, sad cekamo bete
    Nikitta, 79.godiste
    To sa Covid testom je najbolje tu kod nas, testirala sam se cim sam dobila M. Da je bio pozitivan ne bi se bola vise. Sta sa zenama koje imaju preko 20 folikula i test pokaze pozitivno? Kako ti folikuli pucaju ako nema apspiracije?

    Da, i mene to zanima

    Postoje Covid odijela, preopasno (da ne kažem i utuživo) je ostaviti 20 folikula da spontano puknu.


    Iskreno baš se slažem, ja radim s pac svaki dan i nosim odijelo, masku, naočale, vizir, više puta sam se testirala iz nekih preventivnih razloga, uvijek negativna i i bez ikakvih simptoma. Plus šta im budem uz lice, a za punkciju nam lica ne moraju ni gledati 😂😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    MakiST

    Metokoja je procedura npr ako zelis prijeci u drzavnu kliniku, mozes li odnijeti svoj smrznuti materijal iz Cita? Bozmamozda bas bude ok ovako. Ides svakako opet u pon na uzv pa ces vidjeti kako napreduju, jel tako? Inace, koliko sad imas folikula?
    Simbai ostale cure s plusićima čestitam vam i jedva čekam pročitati visoke beturine ovaj tjedan! ❤️
    Ivanaxx baš zanimljivo da su ti na 2 embrija odlučili čekati 5. Dan! Mora da su baš vrhunski! Meni inace dr uvijek govorio (jer sam imala manji br embrija) bolje vrabac u ruci nego golub na grani 😂 ugl bit ce super i srecu ti zelim 😘


    Baš sam ih ispitivala jel to dobar znak šta čekamo peti dan i je li preriskantno, kažu da je sve super i da nije velik rizik i da se samo opustim. Pa eto, dosad su bili profesionalni i stručni u svemu, prepustit ću im se i u ovome i Bože u ruke Tvoje 🙏💕

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Meto,nismo niti stigli u postupak preko hzzo jer smo em pre dugo čekali na preglede(po par mjeseci),em nakon toga smo negdje i po 2 mjeseca čekali nalaze,koga god pitaš nitko ništa ne zna,neke nalaze čak izgubili pa dok su ih našli… Kako nam je sve to bilo strano,dolazili smo im sa raznoraznim pitanjima i stvarno nam apsolutno nitko ništa nije znao reći. Na rebro došli predati na šalter uputnicu,žena okrenula od nas glavu i grickala štapiće 😯😯
    Dok ih nije pojela,nije nam se obratila 😒😒
    Lučinger i još jedan doktor su nam preporučili rebro jer da imaju jako dobrog biologa i iz tog razloga nismo odmah išli privatno. Izgubili 4 godine(budale). Lučinger mi se stvarno svidio kao doktor i da radi biopsije,sigurno bi išla k njemu,mada kada punkcijom nije našao ništa,odmah je odustao i slao nas u Prag na donora. Srećom nas je kopkalo da moramo poduzeti apsolutno sve prije toga. Kako si ti zadovoljna u Cita? Koliko dugo si već u postupku?Oprostite,tek jučer vas krenula čitati od prve stranice pa nisam još stigla pohvatati vaše dijagnoze i probleme. Ali vidim da na zadnjim stranicama ima dosta plusića 😊😊😊
    Stvarno mi je drago kada to čujem i svima čestitke od srca 😊😊

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    I preko hzzo su nas tražili toliko nebitnih pregleda da napravimo,došli u Cito,pola toga im nije trebalo već samo ono osnovno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.