Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki hvala, titra srceko ko ludo, a tako sam se bojala da nesto nije ok
    Grizli hvala draga 😘, da najgore je kad je dan ne popunjen, uzas, srecom meni dolazi hrpu gostiju iduci tjedan a bit ce taman do iduce kontrole tako da necu znat gdje cu prije i dani ce mi brze proci, pa cu manje misliti jel sad ovo jel ono 😬
    Thinkpink1  💪❤️🥰hvala
    Meto hvala🤗🥰😘, da mogu sad bi te zagrlila, tako mi je zao☹️
    Mimi ja mislim da za test nakon 17 dana nije rano, ali iskreno nacin kako je to kod tebe cudno odradjeno ja se nebi nicemu nadala, nedaj da ti tako upropastavaju pokusaje, ako nisi ovulirala onda ti nemaju sta raditi insemenaciju, kad im odes drugi put trazi da ti poniste pokusaj po meni je to njihova greska. Mozda sam u krivu ali iskusnije ovdje znat ce ti bolje reci, al po meni je to uzaludno izugubljen pokusaj a na insemenacije ako se nevaram imas pravo 2 puta. Ja ti zelim svu srecu i da je uspjelo al to bi bilo neko cudo😘

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Milmiil tebi sam pisala, krivo sam napisala ime u predhodnom postu. Oprosti mozda sam pre strogo gore sve napisala a stvarno mi to tako sve izgleda, nadam se da sam ja u krivu a Grizli u pravu, i meni je prorekla da ce mi se primiti🤗

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Ej curke, ja kupila test al danas mi je tak tuzan dan… Umro nam je prijatelj od glupe račine u 30.godini😢…evo placem cijeli dan, gledam taj test i nemam snage pisnuti, ak se zbrojim budem u jutro. 

  • MilMil

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    skoljka

    Milmiil tebi sam pisala, krivo sam napisala ime u predhodnom postu. Oprosti mozda sam pre strogo gore sve napisala a stvarno mi to tako sve izgleda, nadam se da sam ja u krivu a Grizli u pravu, i meni je prorekla da ce mi se primiti🤗


    A gle nije fer iskreno. Treci dan kad sam dosla folikul je puknuo i rekla je da je bas lijepo zuto tijelo(bas tim rijecima). Nemam ni ja neke nade al sacekat cu 25 i otic izvaditi betu. Bas kako je rekla. Dr. Susanj mi je. Ionako 3-4 puta dodjem prije inseminacije mogla mi je lijepo dan prije dati stopericu i da odrade kako treba. I sad ako nista krajem 8-og da dodjem da se dog sto dalje. Cak su i plivace ubrzali na 84 posto. Razumijem i ja da je njima puna kapa toliko zena svaki dan al ja sam npr ovu inseminaciju cekala od pol 9 do 14 h. A nis idemo dalje. Lijepe moje nije nam lako

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    MilMil ma znas sta, ako su nadrndani i bezvoljni onda nek traze drugi posao, tako mislim za svakoga ko preko one stvari obavlja svoj posao. Pa nismo mi misevi na kojima obavljaju svoje pokuse i nismo tu da bi na nama vjezbali. Tako je meni prosli put kad sam bila u bolnici kad mi je bila beta moja dr bila na go, i mjenjala je neka mladja i zenska hoce istjerat mog muza iz ordinacije, on nije htio izaci, kao nije on dosao na pregled. Pa jbt dosla sam ti postaviti jedno pitanje valjda nam skupa mozes dati odgovor i objasniti nam lijepo , nismo u operacijskoj, histeriziras i glumis autoritet. Idi radi negdje drugo neki posao koji ce te usrecit., ne istresaj se na pacijentima

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mrva - žao mi je. Neka te barem test malo razveseli. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • MilMil

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    skoljka

    MilMil ma znas sta, ako su nadrndani i bezvoljni onda nek traze drugi posao, tako mislim za svakoga ko preko one stvari obavlja svoj posao. Pa nismo mi misevi na kojima obavljaju svoje pokuse i nismo tu da bi na nama vjezbali. Tako je meni prosli put kad sam bila u bolnici kad mi je bila beta moja dr bila na go, i mjenjala je neka mladja i zenska hoce istjerat mog muza iz ordinacije, on nije htio izaci, kao nije on dosao na pregled. Pa jbt dosla sam ti postaviti jedno pitanje valjda nam skupa mozes dati odgovor i objasniti nam lijepo , nismo u operacijskoj, histeriziras i glumis autoritet. Idi radi negdje drugo neki posao koji ce te usrecit., ne istresaj se na pacijentima


    Nazalost mi smo njima samo rutina. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Mrva sucut. Radujem se testicu, nadam se da ce ti on popraviti raspolozenje 🤗🥰😘

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Mrva zao mi je. 💟
    Skoljka nema ti sta biti zao. Naravno da je tesko i treba neko vrijeme da prihvatimo i suocimo se sa situacijom u kojoj se trenutno nalazimo. Ja sam svoju prihvatila i spremna sam ici dalje naprijed. 
    Ali zagrljaje rado primam 😉💖

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Pozzz ženske,svima prije svega čestitam na ➕,čekalicama držim 🤞.
    Može pitanje vezano za dok.koju moramo prikupiti za MPO postupak
    Traži se OIB oba partnera( jedna stavka)
    Kopija osobne oba partnera ( druga stavka)
    Dali mogu kopirati samo OSOBNU na kojoj je i OIB??? ili moram imati dokument posebno OIB posebno OSOBNA?( Petrova bolnica )
    Tnx😘😘

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.