Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    I daa dodam ,bila san moru,kupala se samo cetrv i petak..jel moguce promjena klime,i da..krv je kao svježa;/ 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni je na 18dc došla menga u ciklusu kad je bila punkcija, zna i do tri ciklusa bit sve smrdano 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Marta, je li bio transfer?
    Mrva, jesi pisnula taj test 😁🤞


    Lilyipe, je bio je jedna bebica je super kvalitetna druga lošije malo, obadvoje su vraćeni 😊i sad se radujem i vjerujem da će biti ok  dr je optimistična i ja sam 😊👏👏👏. Mogu ti reći da me sve nekak boli ali to je normalno samo da bude sve uredu 😊. 1.8radim test 😊. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Lemon

    Meni je na 18dc došla menga u ciklusu kad je bila punkcija, zna i do tri ciklusa bit sve smrdano


    Svježa.krv,u biti menga? Joj sva sam.uplasena

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Mimi1510

    Ej curke cestitam na lijepim betama ❤🤗
    Imam jedno pitanje…kako sam u cetvrtak bila na vadenju jajnih stanica bilo mi je poslije toga malo krvi….jucer i danas kada idem na wc bude kao smeckasti iscjedak (pretpostavljam da je to radi punkcije) Dali je to normalno da jos tako bude…inace pijem duphastone 3puta 1 folacin svakih 12 sati i andol 100
    U utorak bi trebala na transfer ,nadam se da ce to proci do utorka 😥

    Normalno je, ne brini! Kod zadnje punkcije sam još tri dana imala iscjedak.


    Je sve je ok ne brini nebi bilo dobro da jako krvariš i da te jako boli. U tom slučaju bi morala odmah na hitno tako je me i Dr rekla. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ladyluu - pa zar ne koristiš progesteron? Nije ti bilo baš pametno kupati se tako brzo nakon punkcije. Možda ti je to ubrzalo proces krvarenja.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ladyluu - pa zar ne koristiš progesteron? Nije ti bilo baš pametno kupati se tako brzo nakon punkcije. Možda ti je to ubrzalo proces krvarenja.


    Nista mi nije dao,jer  cemo nakon menge tek imati transfer, kao prpgesteron je bio visok,.hm.sad je menga ili sta?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Curke - ajde upišite se tu pa da napravimo statistiku.
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/koliko-jajnih-stanica-i-embrija-nakon-stimulacije-18740?page=3 [miss7mama.24sata.hr]

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    ladyluu

    Vaki

    Ladyluu - pa zar ne koristiš progesteron? Nije ti bilo baš pametno kupati se tako brzo nakon punkcije. Možda ti je to ubrzalo proces krvarenja.

    Nista mi nije dao,jer cemo nakon menge tek imati transfer, kao prpgesteron je bio visok,.hm.sad je menga ili sta?


    Moguće da je menga. Jeli ti baš onako obilno ili?

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Vaki

    ladyluu

    Vaki

    Ladyluu - pa zar ne koristiš progesteron? Nije ti bilo baš pametno kupati se tako brzo nakon punkcije. Možda ti je to ubrzalo proces krvarenja.

    Nista mi nije dao,jer cemo nakon menge tek imati transfer, kao prpgesteron je bio visok,.hm.sad je menga ili sta?

    Moguće da je menga. Jeli ti baš onako obilno ili?


    Pa i nije..tek.je počelo,pomalo onakoo :( ali 16dc zar je moguce,..jedva  čekam.da.dobijem da sto prije idemo na transfer ali ovo me uplašilo..preranooo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.