Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-3-30934 [miss7mama.24sata.hr]

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Ekipa potrebna mi je jedna informacija.. Trebala sam ići na umjetnu kod dr Popovića u Osijek, tj prvo na inseminaciju.. Sada sam čula da su unatrag par mjeseci dvije žene umrle, jedna je jedva preživila a naša poznanici nakon ivf-a završila sa pribijenim crijevo u Zg u bolnici.. I cijeli osijek je pod hrpom tužbi.. Znate li netko nešto više? Jer iskreno baš mi nije svejedno

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Taine

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li netko ima iskustva sa enolvom i menopurima? 6dc 3 folikula 7,9 i 12mm. Jel to ok? 

    Taine

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ćao zamolila bi vas za pomoć da mi objasnite išla sam u petrovu dr.mi je vrčić predobar dr.zadovoljnasam s njim.ali prva ivf mi nije uspjela ali kad se ide u 2 postupak jer se ide sve ispočetka od inekcija ili ali imam 3 smrznuta. Pozz hvala

    Azospermia

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Bok curee drage stare i novee 🤗😍 nije me dugo biloo kako moja stara ekipica ??❤cestitam svima koji su u medjuvremenu ostvarilee trudnocu 🥳❤
    A sva nama koje jos cekamo stpljenja i hrabroati i borbe!🤗🤗🙏🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Belaaa

    Bok curee drage stare i novee 🤗😍 nije me dugo biloo kako moja stara ekipica ??❤cestitam svima koji su u medjuvremenu ostvarilee trudnocu 🥳❤
    A sva nama koje jos cekamo stpljenja i hrabroati i borbe!🤗🤗🙏🙏


    Juuutrooo 
    Mi smo ti se prebacila na vol. 3 jer ovdje smo već previše pisale pa šteka jako 😘

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Belaaa

    Bok curee drage stare i novee 🤗😍 nije me dugo biloo kako moja stara ekipica ??❤cestitam svima koji su u medjuvremenu ostvarilee trudnocu 🥳❤
    A sva nama koje jos cekamo stpljenja i hrabroati i borbe!🤗🤗🙏🙏

    Juuutrooo
    Mi smo ti se prebacila na vol. 3 jer ovdje smo već previše pisale pa šteka jako 😘


    Super onda cu se tamoo ukljucitii hvala ti Simba1989 kako si mi ti?❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • m_a_t_e_a

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nasty

    Evo jedna biljčica koja ublažava endometriozu, regulira rad štitnjače, djeluje na policistične jajnike i dobra je za detox.. Pa koga zanima nek baci oko: https://ayugarden.com/collections/endometrioza-i-policisticni-jajnici/products/kanchanar-guggulu-premium [ayugarden.com]


    Nasty, ja imam pokoje pitanje u vezi ovih biljčica što si napisala ako bi mi bila voljna odgovoriti, ne znam kako poslati pp 😂

    💃🏼 27 god.
    🕴🏼 34 god.
    👶🏻 2020. 👣

  • Aleksandra123

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Ja sam vadila krv jučer zato što sam po krvarila a beta mi je 17 54 sad sutra ujutro moram pa ću vidjeti jel to ok ili ne

  • Aleksandra123

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Ko se razumijemo 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.