Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Evo otvorena tema vol 3 pa se mozemo tamo peselit

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Mrva, imamo sličan AMH. 8 stanica mi izgleda odlično za taj AMH,  a to kako se razvijaju vjerojatno ima veze i sa spermiogramom. Ajde neka ovo bude zadnji put.
    Sad se dvoumim ovo za Petrovu jer sam iz Splita, ako to tako ide više mi se isplati tu opet privatno na postupak nego put iz ST za ZG više puta i smještaj u ZG, a nemam baš ni bajne nalaze a ni godine. Sad pojma nemam šta bi. 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Ajme kako je mene sad strah ici u novi postupak, jer sam imala hiper (srecom blazi) i bila sam jako napuhana. Doktorica je rekla da sad mijenjamo terapiju. Amh mi je 8.8(i jos mi je rekla na picetku nema sanse za hiper). Uzimala sam bemfolu250, pa 150, menopur. Sad ne znam sta me ceka. Da li se nekomo ponovio hiper?

  • PlavaaMK

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ike

    Zaza, mrva1986 i Vuky žel vam visoku betu za dva tjedna 😍
    Metodosla sam škicnuti na forum prosli tjedan medutim nisam pohvatala sto ti je bilo sa postupkom, svakako mi je zao-kakvi su ti planovi za dalje?
    Gelicekako mi ti?
    PlavaaMK, tvoja priča mi je jako utješna jer smo i nas dvoje sa istom dojagnozom kao ti i tvoj muž. Koliki ti je AMH? Meni je 82. Zelim ti srecu u drugom postupku 💗
    Svim curama saljem podrsku i zagrljaje 💋


    Hvala ti… prvi postupak 15dc punkcija , 12 jajnih stanica i 18dc vracene dvije osmerostanicne, nazalost nismo dobili nista smrzlica i dobila sam tesku hiperstimulaciju… bas grozno kad se sjetim toga ali bitno da nam je uspijelo i to iz prve nisam ni ocekivala a kamoli nadala se da ce uspijet i to odmah iz prve. Iskreno ne sjecam se koliki mi je bio AMH.
    Sad ponovno se odlucili i krenuli u postupak, krenuli smo sa stavom da odgadamo transfer i samo da dobijemo cim vise kvalitetnih stanica, ali na zadnjem pregledu otvorila se mogucnost da mozda bude i svjezi transver, kaze mi dr. Da imam sigurno dobrih oko 9 folikula i dosta manjih a da mi je endometrij savrsene debljine ali sutra ponovno idem da vidimo kad bi bila punkcija i dali mozda bude i transfer.
    Ike samo budi stepljiva i naravno da postoji nada jer nije to tako strasna dijagnoza samo se treba malo sreca umjesati.
    Sanja čestitam, prekrasna vijest 🤗🤗🤗

  • PlavaaMK

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    avama

    Ajme kako je mene sad strah ici u novi postupak, jer sam imala hiper (srecom blazi) i bila sam jako napuhana. Doktorica je rekla da sad mijenjamo terapiju. Amh mi je 8.8(i jos mi je rekla na picetku nema sanse za hiper). Uzimala sam bemfolu250, pa 150, menopur. Sad ne znam sta me ceka. Da li se nekomo ponovio hiper?


    Vjerujem da te strah i meni je dugo trebalo da se ponovno odlucim za postupak nakon teske hiperst. isto mi je promjenjena terapija, kontrola svaki drugi dan, i kako bi izbjegli ponovno hiper planirali smo odgodit transfer ali situacija je sad malo bolja pa mozda ipak bude bio. Isto se nadam da mi se to nikako nece ponoviti.

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Pa izgleda da se hiper moze opet javiti, kad se sjetim koliko je bolilo. Ne znam mozda ipak necu ici u novu stimulaciju odmah.

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    PinkFairydust znači ubrzo krećete 😀, sretno 🍀🤞
    Mrva1986 držim🤞 da bude super beta za 2 tjedna
    Samo_Sanja divno, čestitam 👏 ❤️

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    PlavaaMK

    ike

    Zaza, mrva1986 i Vuky žel vam visoku betu za dva tjedna 😍
    Metodosla sam škicnuti na forum prosli tjedan medutim nisam pohvatala sto ti je bilo sa postupkom, svakako mi je zao-kakvi su ti planovi za dalje?
    Gelicekako mi ti?
    PlavaaMK, tvoja priča mi je jako utješna jer smo i nas dvoje sa istom dojagnozom kao ti i tvoj muž. Koliki ti je AMH? Meni je 82. Zelim ti srecu u drugom postupku 💗
    Svim curama saljem podrsku i zagrljaje 💋

    Hvala ti… prvi postupak 15dc punkcija , 12 jajnih stanica i 18dc vracene dvije osmerostanicne, nazalost nismo dobili nista smrzlica i dobila sam tesku hiperstimulaciju… bas grozno kad se sjetim toga ali bitno da nam je uspijelo i to iz prve nisam ni ocekivala a kamoli nadala se da ce uspijet i to odmah iz prve. Iskreno ne sjecam se koliki mi je bio AMH.
    Sad ponovno se odlucili i krenuli u postupak, krenuli smo sa stavom da odgadamo transfer i samo da dobijemo cim vise kvalitetnih stanica, ali na zadnjem pregledu otvorila se mogucnost da mozda bude i svjezi transver, kaze mi dr. Da imam sigurno dobrih oko 9 folikula i dosta manjih a da mi je endometrij savrsene debljine ali sutra ponovno idem da vidimo kad bi bila punkcija i dali mozda bude i transfer.
    Ike samo budi stepljiva i naravno da postoji nada jer nije to tako strasna dijagnoza samo se treba malo sreca umjesati.
    Sanja čestitam, prekrasna vijest 🤗🤗🤗


    Neka bude uspješno 🤞🍀🙏

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Avatar Samo_Sanja

    Samo_Sanja

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    sunshine 🥰🥰 budem, već je i vrijeme bilo da promjenim sliku, jer sam omršavila pa nemam više veliki stomak od sala 😂😂 sad će rasti, ali zbog bebe 🤰🤩
    Nadalica Hvala 😊 Eto napokon i mene da ❤ evo naspavala se, pa mi je sad sjelo da sam trudna ono fakat 😁
    Lala hvalaaa ❤ evo bacam čaroliju 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🌠🍼🍼🤰
    Vuky, PlavaaMK, Viola cure hvala vam 😘😘
    Jel može netko stavit linka vol.3  pa se tamo prebacimo polako?!
    Cure koje čekaju betu navijam za vas.. držim fige da bete budu velike 🙏🤞🤞🤞💕💕

    https://lbdf.lilypie.com/LTOpp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Ike joj znam, nikako da prođe vrijeme…
    Uzimam m.mlijec 1gram svako jutro i do postupka će taman biti 3 mj da uzimam, q10, aktivnu folnu. 
    Pinkfairydust super!! Čestitam i neka bude koji plivač pronađen. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.