Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Marta jako jako mi je žao, baš sam se poveselila kad ti je prva beta bila dobra, samo sad kad se oporavis traži sve moguće pretrage, imate smrzlice i to je hitno, drži se 
    Sunshine pa ovo je čudo, znaci da ne treba odustajati ma kakve prognoze imale 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Marta žao mi je, ne mogu zamisliti bol… drzi se i misli na sebe… Nema rijeci kojma te mozemo utjesiti, ali ti si hrabra zena i biti ces dobro… Sad inzistiraj da odradite pretrage da utvrdite zasto se to dogada….
    Avama drzim 🤞🏻 da bude ok…
    sunshine neka to bude to❤️

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Marta jako mi je zao… ne mogu ni zamislit kako ti je sada 😞 Isplaci se i kad budeš spremna za dalje, prvo vidi s doktorom sto od pretraga jos napraviti. 😘
    Sunshine sta?!?!?!? Pa ja ne mogu vjerovat!!! Kako divna vijest!!! Neka ti ovaj put bude sve ok i da dočekaš svoju mrvicu i uzmes ju u zagrljaj! Stvarno nevjerojatno 😍… 
    Avama draga, beta ti je jako lijepa za 12 dpo, tako da izvadi ju ponovo za 2 dana al bit ce to sve top! 
    Ti i Sunshine ste izgleda dobile svoja božićna čuda 😍 
    Dvije spontane trudnoce ovaj mjesec 🤗🙏🍀❤️
    Nadalice čestitam i uživaj s bebacima 😘
    PinkFairydust pa nemoj odmah tako crno… Bit ce materijala, naravno!!! Mora!!! A i dragi ce se zbrojiti uskoro… vidjet ces 😘

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Blacky89, ovo sad ona prakticna znanstvena strana mene izlazi van. Recimo da genetika bude sva ok, da zaboravimo koliko je dragom visok FSH i da uzmemo da to nema nikakvu prediktivnu vrijednost - sanse za naci materijal su nekih 50%. Ako nademo, postotak onih koji uspiju eksuli zarodit i izgurat do termina je oko 15% od tih kojima je nadeno. I to ako zanemarimo moj faktor. Naravno da necemo odustati od opcije imanja vlastitog djeteta dok ne iscrpimo sve mogucnosti. Naravno da cemo se boriti i da cemo se nadati da cemo biti cudo koje ce pobijediti statistike. Ali treba u cijeloj prici biti realan. Objektivno su puno vece sanse da necemo uspjeti imati dijete zajedno nego da hocemo. To je uzasno i okrutno i neposteno, ali je na zalost tako. I mislim da je pametno da se i na tu mogucnost sto je moguce vise pripremimo. A ne znam kako da to napravimo ako ne razgovaramo :/ 

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Glice, nije tu sad samo stvar naših godina, nego što su nam u samom startu šanse manje plus ovaj postupak je drljavo odrađen,  za embrij su mi rekli vrlo dobar, nisam expert ali meni izgleda kao trostanični, a nema baš puno trudnoća iz trostaničnih na treći dan, bar ja nisam čula za njih. Kad se sve skupa zbroji šansa mi je ravna nuli ali ja ću se luda opet nadat, pa da mogu opet plakat za tjedan dana 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    Didi28

    Moze pomoc, vadila sam progesteron 23dc,
    On iznosi 54.2, referntni interval, sredina lutealne faze ciklusa je 12.1-49.4,jel to ok?

    u kojim je to jedinicama?
    Malo je iznad granice, ne vjerujem da je znacajno, al pitaj ginica:)


    Pise nmol/L, 😘

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Ajme Marta, jako mi je žao 😔 drži se i misli na smrzliće 💚
    Didi, super je progesteron. Moj je bio oko 53. Bolje da je viška nego manjka 😁
    Žene moje, ja sam baš živjela ovih 2 tjedna ono.. mladenački 😂😂 pisala sam jednom na forumu kak sam jaaaako rijetko bolesna, i u subotu me baš uhvatilo. Čudno to meni, reko napravit ću test danas (9dpo) eto tak bezveze jer imam puno testova. Kad ono pozitivno 😂 ja sam u šoku, mm je u šoku hah
    Vidjet ćemo kako bude, ali ovo mi je prvi pozitivan test izvan postupka.


    Ajme Sunshine25 pa ti si trudna aaa 🙏😃, samo da ovaj put bude sve ok, da napokon uzivass, i ja sam ostala trudna nakon postupka ali kod mene je neslavno zavrsilo, ali tebi zelim da ti uspije, cestitam😍❤️😘

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Marta stvarno mi je iskreno zao, jako, jako…skupi snage i imaj vjere, bit ce draga🙏 bas me rastuzilo, svako malo bacim pogled na forum

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Sunshine cestitam od❤, cuda se dogadaju i drzim figice da sve bude uredno

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    avama

    Evo cure beta je 54, jako je rano jos neki 12 dan od ovulacije. Za sad utrogestan i uzv 13.1. Sad ipet nista ne znam.


    Lijepa beta, i neka se dupla

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.