Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    ponovi preksutra, ovo je zbilja rano:)


    Budem naravno, izludit cu

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    avama

    PinkFairydust

    ponovi preksutra, ovo je zbilja rano:)

    Budem naravno, izludit cu


    vjerujem. uzmi ovo kao “dovoljno dobro za sad”. nema garancija, rano je, bla bla, sve stoji. al bar bete ima. ono, nije negativna.

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ajme Marta, jako mi je žao 😔 drži se i misli na smrzliće 💚
    Didi, super je progesteron. Moj je bio oko 53. Bolje da je viška nego manjka 😁
    Žene moje, ja sam baš živjela ovih 2 tjedna ono.. mladenački 😂😂 pisala sam jednom na forumu kak sam jaaaako rijetko bolesna, i u subotu me baš uhvatilo. Čudno to meni, reko napravit ću test danas (9dpo) eto tak bezveze jer imam puno testova. Kad ono pozitivno 😂 ja sam u šoku, mm je u šoku hah
    Vidjet ćemo kako bude, ali ovo mi je prvi pozitivan test izvan postupka.

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Marta zao mi je da se ponavlja prica, znam kako ti je. Nemoj samo sebe i svoje tijelo kriviti, ja sma to radila i samo jos vise si psihicki otezavala. Ako nisi napravila odradi vit D, B12, folnu, testove tromboflije stecene i nasljedne. Nisam popratila tvoj postupak sad od pocetka al jesi bila na kakvoj terapiji - neki lijekovi? Znam da meni su predložili da nis od prrnatala ne uzimam do otkucaja i ja sam tek onda pocela sa prenatalima. A uzimala sam decortin, andol i progesteron od pocetka. Meni se terapija razlikovala jer nikad prije nisam uzimala decortin a nemam bas nikakvu indikaciju inace za njega. Drzi se, isplaci, dospusti si tugu da mozes skupit snagu i hrabrost za dalje.
    Didi po meni ti je to ok progesteron, dokazuje da imas O, moze biti vise zbog vise razloga al bolje da ga ima nego da fali. Sretno 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine 💪😘 nek je ovaj put sretno

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Ajme Sunshine, nek ovaj put bude sretno!! Drzim palce:):)

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Sunshine, pa to je odlicno. Ovo je prvi ciklus iza postupka, je li tako?

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Sunshine cestitam.. Sada uzivaj i odmaraj se :)
    Marta bas mi je zao.. Ne znam pricu od ranije. Ali svakkao je tesko za podnijeti - saosjecam sa tobom. Nemam ti uputiti rijec utjehe - i sama sam izgubljena u svom problemu. Nadam se da cea smoci snage za nastaviti dalje. Imas FET tako da nije sve izgubljeno. Neka ti danasnji Bozic donese mir u dusi i pomogne da iduci put uspijes u svojoj svetoj namjeri 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Hvala curke 💚
    Bozma, da, prvi iza postupka. Valjda sam ostala napucana hormonima, a mm je nastavio piti gokshuru. Inače, rekli su nam da je mogućnost prirodnog začeća oko 1% 😂 eto im 💪

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    * ne prirodnog, nego spontanog 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.