Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrva 🤞🤞🤞🤞 da bude bas 2 jedna za sada blastica a jedna za bracu ili seku 😉!
    Bela kod mene je vit d bio jos nizi i uspjela ga jako brzo dignut sa sprejem better you deluxe vit d. 1 na dan u usta sprejala i vec za 20 dana meni bio nalaz u granicama. Al taj se kupuje. Znam d na recept daju neke tablete ili ampule.
    Hani kako si ti?
    Ladybug40 nakon dugo borbe i sta sam i sama bila aktivna na ovoj temi, svaki put su mi poticaj za dalje bile bas cure koje su javljale lijepe vjesti i lijepe info o njihovim trudnocama. Tako da rado podijelim sa curama ciji put otprilike znam, ja se uvijek osjecam jos dijelom ove grupe. 😉
    Yvette tocno si primjetila gresku u pisanju. Nisam mislila na y nego na x. Fulala na tipkovnici. 😁 To mi je gin jucer rekla ne znam otkuda info niti sam ja nju dalje ispitivala oko toga al tako mi je rekla da su curke puuuno češće i kazem nisam 100% dal je rekla 2:8, al nekako mi taj broj ostao. Nisam provjeravala dalje, al sad si me bas zaintrigirala budem ja prekopala znanstvenu literaturu malo bas da vidim sto se pise o tome. Iskreno ja sam puno cura upoznala na humanoj u Ri i bas dosta ih ima cure pa nekako sam tu info povezala kao tocnu. 

    [tickerfactory.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Rekli su mi doci u petak na transfer. Kako to ide na sv.duhu?  Da li odmah mozes ici? Znam da moram imati pun mjehur.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hope 🤞🤞🤞 savrseno! Nek jos bude uzv prvi savrsen i onda mirnu trudnocu zelim!
    Daisy ne brini ako sam dobro shvatila jos ides na folikulo. Sve to jos stigne biti vise js, al ni 5 nije lose znas. Bolje da ih je manje vrhunskih nego hrpa nikakvih koji se ne oplodne uopce. Bilo je puno slucajeva ovdje da su cure imale 5 js i na kraju 3 blastice, a i onih sa 12 js pa na kraju ostale bez transfera. Tako da samo strpljivo i pokalo, ne trrba ni previse ocekivati. Meni je uvijek bilo dovoljno da bude 1 al dobitna. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mrva 🤞🤞🤞🤞da bude bas 2 jedna za sada blastica a jedna za bracu ili seku 😉!
    Belakod mene je vit d bio jos nizi i uspjela ga jako brzo dignut sa sprejem better you deluxe vit d. 1 na dan u usta sprejala i vec za 20 dana meni bio nalaz u granicama. Al taj se kupuje. Znam d na recept daju neke tablete ili ampule.
    Hanikako si ti?
    Ladybug40 nakon dugo borbe i sta sam i sama bila aktivna na ovoj temi, svaki put su mi poticaj za dalje bile bas cure koje su javljale lijepe vjesti i lijepe info o njihovim trudnocama. Tako da rado podijelim sa curama ciji put otprilike znam, ja se uvijek osjecam jos dijelom ove grupe. 😉
    Yvette tocno si primjetila gresku u pisanju. Nisam mislila na y nego na x. Fulala na tipkovnici. 😁 To mi je gin jucer rekla ne znam otkuda info niti sam ja nju dalje ispitivala oko toga al tako mi je rekla da su curke puuuno češće i kazem nisam 100% dal je rekla 2:8, al nekako mi taj broj ostao. Nisam provjeravala dalje, al sad si me bas zaintrigirala budem ja prekopala znanstvenu literaturu malo bas da vidim sto se pise o tome. Iskreno ja sam puno cura upoznala na humanoj u Ri i bas dosta ih ima cure pa nekako sam tu info povezala kao tocnu.


    Hvalaa Grizli budem posljs u lijekarnu pa se s njima savjetujem ! Cak sam i sijetila se da je netko od vas taj sprej koristijo😁🥰 ali nisam tocno znala tkoo hvala na informaciji!❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Taman kad pomislim kako cu sve lijepo iskomentirati, prodjem jos par zadnjih strana i sve mi se izmjesa 😂😂
    Hope cestitam na plusicu!
    Grizli wauuu curica mala 💕 sad mozete smisljati ime ili vec znate kako ce se zvati? 😍
    Cekalice, nisam sve popamtila, sretno svakoj 🤞🍀
    Ja sam dobila preko Crinonea dva dana ranije. Sutra cu zvati za dogovor za dalje. 
    Meto ja ne bih pravila pauzu, tako sam i sa dr kroz razgovor dogovorila da se javim ako i kada dobijem pa idemo u fet.

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Blacky ja nisam imala uvecanje jajnika pa idemo odmah na fet ali da imam slucaj kao ti, isto bi lauzirali..neka se sve lijepo vrati u normalno stanje pa onda dalje, ma brzo ce taj jedan ciklus pauze proci 👍
    Mrva neka ih se sto vise oplodi, drzimo fige 🤞
    Lilypie super, bilo bi lijepo da su cura i decko 👍😍
    Avama sretno na transferu u petak 🤞🍀

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mrva 🤞🤞🤞🤞da bude bas 2 jedna za sada blastica a jedna za bracu ili seku 😉!
    Belakod mene je vit d bio jos nizi i uspjela ga jako brzo dignut sa sprejem better you deluxe vit d. 1 na dan u usta sprejala i vec za 20 dana meni bio nalaz u granicama. Al taj se kupuje. Znam d na recept daju neke tablete ili ampule.
    Hanikako si ti?
    Ladybug40 nakon dugo borbe i sta sam i sama bila aktivna na ovoj temi, svaki put su mi poticaj za dalje bile bas cure koje su javljale lijepe vjesti i lijepe info o njihovim trudnocama. Tako da rado podijelim sa curama ciji put otprilike znam, ja se uvijek osjecam jos dijelom ove grupe. 😉
    Yvette tocno si primjetila gresku u pisanju. Nisam mislila na y nego na x. Fulala na tipkovnici. 😁 To mi je gin jucer rekla ne znam otkuda info niti sam ja nju dalje ispitivala oko toga al tako mi je rekla da su curke puuuno češće i kazem nisam 100% dal je rekla 2:8, al nekako mi taj broj ostao. Nisam provjeravala dalje, al sad si me bas zaintrigirala budem ja prekopala znanstvenu literaturu malo bas da vidim sto se pise o tome. Iskreno ja sam puno cura upoznala na humanoj u Ri i bas dosta ih ima cure pa nekako sam tu info povezala kao tocnu.


    Joj grizli rijeci ti se pozlatile… Ja znam hrpu cura koje su isle na ivf. Jedna ima decka, sve su ostale cure. Ja isto stalno govotim mm da cemo mi imat curu, a on veli da nismo iskesirali tolku lovu da bi bila cura i da mora poslije huligane razganjati po kvartu 😜🙉

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Grizli da, podataka ima svakakvih, ali mislim da to sve dode na kraju na isto.  Evo sto sam ja nasla:

    • IVF produces more boys than ICSI (53.1% boys )
    • ICSI with ejaculated sperm produces more girls (48.2% boys)
    • Blastocysts are more likely to be boys than day 3 embryos (52.9% boys)


    Ja sam isla na icsi, ali sam vratila blastice. Tako da me valjda statistika opet vrati na 50:50

    [lilypie.com]

  • vedra333

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Evo ja obavila sono hsg.Oba jajovoda su bila sljepljana i bolilo je do granica izdržljivosti i to nekoliko puta po 15-ak sekundi.Mislim da je tri puta uštrcavao tekućinu. Doktorom sam oduševljena,predobar je. Dugo sam bila u ordinaciji i sve mi je detaljno objasnio.Kaže da je moj problem za inseminaciju inzulinska rezistencija,a jajovode je uspio pročistiti. Na uzv-u sam točno vidjela kada je tekućina prošla.rekao je obavezno mio-inozitol dvije vrećice dnevno,folacin i tjedno ampula vitamina D zbog deficita istog i naravno Glucophage. Nadam se idući mj, inseminaciji jer ne bih čekala da mi se opet začepe jajovodi,pa da ponovo to moram prolaziti. Kako nikada koliko znam nisam imala upalu,papa uvijek uredna i brisevi dobri,on kaže da su mi se sljepili jajovodi jer zbog pco nemam svaki mj. ovulaciju,pa sluz ostaje u jajovodia i zaštopa ih.

  • vedra333

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    I popila sam Ketonal 100 i Normabel 5 mg i svejedno me strašno bolilo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.