Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Pa morala je bit curica, 🤗, grizli, čestitam!!
    Jenn, blacky, sunshine, nek vam sljedeci postupak donese puno radosti😘kad ovaj vec nije😣
    Hope1234, alokiti, kad ce prvi kinezi?😁
    Čekalice belaaaa, malam22, ladybug 😊😉 dani neizvjesnosti, ha?

  • Avatar ladybug40

    ladybug40

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Hani

    Pa morala je bit curica,🤗, grizli, čestitam!!
    Jenn, blacky, sunshine, nek vam sljedeci postupak donese puno radosti😘kad ovaj vec nije😣
    Hope1234, alokiti, kad ce prvi kinezi?😁
    Čekalicebelaaaa, malam22, ladybug 😊😉 dani neizvjesnosti, ha?


    Bas lijepo pratis. Ja se ispricavam al kako sam nova tu, jedva uspjevam nekako lovit tko je u kojem stadiju. Svakako nam zelim svima srecu i da bude pozitivno. 
    Grizli, lijeeeepi postovi, lijepa podrska, hvala od srca. Kad netko zazeli i razumije sto prolazimo puno znaci u ovoj neizvjesnosti. Bar meni, puuuno. 
    Joj, tek 3dnt. U meni su dvije osobe, jedna razumna i strpljiva i druga koja voli sve probleme rijesavati odmah bez odugovlacenja, pa se zabavljam ne znam ni sama vise s cim. Danas cistim, umjereno, al prosla 2 sata za cas.

    [lilypie.com]

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Metoo nadajmo se da su dobrii sipotomiii🥰😁🙏❤
    Hani daa daani iscekivanja i strpljenjaa🙈🙏🥰😁❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Prijavljujem događaj od sinoć nakon što sam zaspala…Jučer 5dnt..
    Ugl.probudila me bol dole, baš me stislo i kad je malo pustilo sam se uspila dovuć do wc-a. Dok sam išla prema wc-u sam počela osjećat užasnu slabost, zacrnilo mi se pred očima i problijedila kao krpa.. nekako sam uspila muža probudit. On mi donio vode, nisam čašu mogla uopće držat.. znači bila sam za past u nesvjest .😳😥 To je trajalo sve skupa nekih 10-ak min. Poslje toga se vratila boja u lice i kao da ništa nije bilo. Inače imam jako bolne menstruacije, već sam tu pisala, ali ova bol i nije bila nešto toliko jaka da bi mi ovako loše došlo. 🤷 Jel ima netko slično iskustvo možda? 

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    MalaM, meni je tako bilo od oralnog uzimanja utrogestana. Nadajmo se da ti se nece ponovit

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Hani

    MalaM, meni je tako bilo od oralnog uzimanja utrogestana. Nadajmo se da ti se nece ponovit


    Nisam oralno uzimala. Sinoć sam ih stavila oko 23h, a ovo mi se dogodilo u 3h u noći 🤷.. 
    Baš sam u nekom strahu da se opet ne dogodi, sinoć me bilo strah opet zaspat ..😢

  • Avatar ladybug40

    ladybug40

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    MalaM22

    Hani

    MalaM, meni je tako bilo od oralnog uzimanja utrogestana. Nadajmo se da ti se nece ponovit

    Nisam oralno uzimala. Sinoć sam ih stavila oko 23h, a ovo mi se dogodilo u 3h u noći 🤷..
    Baš sam u nekom strahu da se opet ne dogodi, sinoć me bilo strah opet zaspat ..😢


    Kako si danas? Pokusaj se opustat sto vise. Ne znam sto bi moglo bit, samo vibram da bilokoja promjena bude znak da se nesto lijepo dogada dolje. I kod ustajanja idi postupno, ne hop iz kreveta, to je nesto sto se zove ortostatska hipotenzija, te sam struke pa znam da treba pako ustajat, prvo 2 min sjedit pa ustat. Mislim da su nase maternice sad toliko prokrvljene da se sve centraliziralo dolje, zato neko opisuje hladna stopala i sl. U svakom slucaju, zrlim da ti se ne ponovi. 😘😘😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    MalaM22

    Hani

    MalaM, meni je tako bilo od oralnog uzimanja utrogestana. Nadajmo se da ti se nece ponovit

    Nisam oralno uzimala. Sinoć sam ih stavila oko 23h, a ovo mi se dogodilo u 3h u noći 🤷..
    Baš sam u nekom strahu da se opet ne dogodi, sinoć me bilo strah opet zaspat ..😢


    MalaM22  meni ti je tako bilo jednu vecer isto ali meni je tlak skroz pao u noci a inace sam nisko tlakas i onda jos ti Utregostani uspavaju i snize!
    Uglavnom dosta tekucine moras piti i mozda magnezij digo da dole malo opusti!

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Samo ja nisam imala dole boli nego jednostavno isla na wc pozlilo mi zamantalo me pretnojila se i onda mi on pomogao do  wc umila se dosla malo sebi skuhao mi caj i malo tekucine i pislje sve ok!

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Sta kazete mi za vitamin D savjet ako ste ubrale post😁

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.