Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    ladybug40

    Daisy, dobrodosla nam. Vazna je i jajna rezerva, amh.
    Malam22, ja sam ok, osim cicki nista se ne dogada, ajd mozda sam danas malo umornija al to pripisujem ciscenju stana .ko da sam u pms-u


    Javljaj stanje dalje… 😁🤞
    Hope1234 čestitam na ➕! 👏🤰🤗 Kad je beta?

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Daisy100

    Jesam, vadila sam, ali mi je doma u papirima, budem vam napisala cim dodem. Ali znam da su mi sve nalaze komentirali da su dobri i da je sve ok kod mene.

    Javi kad vidiš i ne brini što ih je 5 , možda se baš krije tu onaj dobitni. Nije ni dobro imati previše folikula jer može doću do hiperstimulacije. 

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    A nekak sam si bas jadna s tih 5 🙈 kad sam pitala doktora kak ih je tak malo i da li to znaci da nije pogodena stimulaciha, komentirao je da je takav ciklus… i da bi u nekom iducem s istom stimulacijom mogla dobiti 20… nekak sam nepovjerljiva s takvim odgovorom. Inace sam u vinogradskoj, danas konkretno kod dr.Tomica🙄

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Daisy bez brige, cesto su cure ovdje pisale kako bi na prvom uzv bilo manje folikula nego na punkciji. I meni je na prvom receno 3 pa ih je bilo 10 na punkciji.
    Sto se tice spermiograma vidim da je smanjen broj po ml, znaci oligospermia. Nisam shvatila sto znaci onih 25 % sto si navela? Jesu li to progresivno pokretni?

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Promaknuo mi je plusic. Hope cestitam !!

    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    yvette

    Daisy bez brige, cesto su cure ovdje pisale kako bi na prvom uzv bilo manje folikula nego na punkciji. I meni je na prvom receno 3 pa ih je bilo 10 na punkciji.
    Sto se tice spermiograma vidim da je smanjen broj po ml, znaci oligospermia. Nisam shvatila sto znaci onih 25 % sto si navela? Jesu li to progresivno pokretni?


    Daj Boze da je tako! Je, oligospermia, 25% progresivno pokretnih. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Jeli to onda i blaga astheno odnosno oliagoastheno? 
    Malo vam je losiji spermiogram, mada nije strasno. Kazes da ste imali nedavno normospermiu, naci da varira. Tebi je sve u redu s hormonima, vjerujem da cete brzo uspjeti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    yvette

    Jeli to onda i blaga astheno odnosno oliagoastheno?
    Malo vam je losiji spermiogram, mada nije strasno. Kazes da ste imali nedavno normospermiu, naci da varira. Tebi je sve u redu s hormonima, vjerujem da cete brzo uspjeti.


    Tako je, seta mu spermiogram, kako koji put. Rekli su nam da je losiji i zato smo krenuli u mpo vode. 
    Hvala na podrsci. 😊
    U petak idem opet ba uzv, nadam se najboljem.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Hope1234 bravo za plus! 🤗💪🏻
    Belaaa vidi si s dr. opće prakse da ti da neki vit D ili si uzmi sprej kaj su tu cure spominjale od barem 1000jedinica.


    Nikitta hocu hvalaaa🥰
    Hope1234 bravoo superrr🥰🥰🎉🎉🎉❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Grizli čestitke na curi,divno svu sreću Vam želim,samo veselo💓

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.