Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine 😞😞😞😞 a steta. Zao mi je! Nemam sto pametno za reci. Ocito je krenula se trudnoca stvarat al nije bila odrziva. Oporavi se, i zelim ti svu srecu sa fetom.
    Vaki odlicno da vidi oba i da je sve u redu. Vidis mozda bas je kljucno to sto se desni probudio. 🤞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Hvala 💚 a ne znam što je bilo, ali znala sam da ne može dobro završiti nakon onih ugrušaka.. 
    Nikitta- imamo 4 smrzlića, iliti alpinista kak moj muž kaže 😁 tko zna, možda su nam baš duplići suđeni 🥰
    malo se isplakali, skupili prnje i idemo na kampiranje!
    Da ne nabrajam, svakoj od vas u kojoj god fazi da ste, držim naaaajveće mogućeeee fige 🤞🤞🤞🤞
    Lilypie, eto nećemo biti terminuše, ali sigurna sam da ću kaskati jedno dva mjeseca za tobom 😘😘

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A sto se opustanja tice sve mi to znamo al tesko je ostat opusten. Meni je muz rekao nakon proslog stimuliranog da se moram vise opustiti. Skoro sam mu glavu skinula od bijesa naravno da mu vise ne pada napamet to spomenut. Lakse je to rec nego napraviti. Vidila bi ja svakog od njih koji kazu opuuusti se posebno u mpo vodama. Dala bi im samo da si 1 injekciju zabodu, zavezala kamen na ledja i stavila da dodaju uzbrdo u stiklama i jos im brojala opusti se bit ce ti lakse. Koliko god se mi trudile opustiti i mislimo da smo opustene stres je kod nas neminovan posebno kad smo nakrcane hormonima. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Cure, ja sam se skulirala, uživala u prekrasno danu, skuhala ručak, i lijepo se odvezla u Petrovu na prvu dozu. Odlučila sam ići nizvodno, samo mi je trebalo kojih sat/dva da se uskladim s odlukom. Sestre su me također smirile uvjeravavši me da dr. vjerojatno želi trgnuti jajnike velikom dozom do petka ujutro kad idem na uzv, pa onda lako može smanjiti dozu, uvesti supresiju ili nešto treće. Naravno da mogu sutra nazvati odjel i pitat dr. da mi još pojasni, ali mislim da neću. Prepustit ću se, pa kako bude, ionako ništa nije u mojim rukama. Možda i dobro bude na kraju ispalo, ipak sam 2 mj. bila na kontracepciji, a i uzimala sam matičnu za js, pa kako Bog da. Hvala vam na postovima razumijevanja i ohrabrenja 🥰
    Vrapcic123 ja sam u Petrovoj, što god te bude zanimalo, shoot. A i koliko pamtim, mi smo endo sisterice. Tako da ti želim da odmah iz prve ostvariš trudnoću da se i ta grozomorna bolest povuče i stavi pod kontrolu. ❤️


    Hvala Nikitta na lijepim riječima. Dada, jesmo endo sestrice 😁 
    Kada mi dr kaže kada i kako krećemo imati ću sigurno pitanja za tebe 😊
    Kako si ti? U kojoj si fazi sada? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita bas mi je drago procitat de se super osjecas! 👏

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sunshine bas sam se razalostila. Zao mi je. Drzi se.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Vrapcic123Danas primila drugu inekciju, 3 dc, svaki dan tako, pa onda uzv u petak 7dc da vidimo kako napreduju folikuli 😅 Sestre su divne na CEF odjelu, one daju inekcije u 17h svaki dan, a naravno možeš si ih i sama kod kuće davati, one ti daju lijekove, pokažu kako se miksa i pika. Tri postupka sam se sama pikala kad sam išla privatno, a sad mi je ovo drugi postupak u Petrovoj i draže mi je da me one pikaju, manji mi je stres. 😊 Za sad sam dobro, dobro podnosim lijekove, super se osjećam, iako menga još traje. 😀


    Draga Nikitta sretno, želim ti da ovaj postupak bude onaj pravi 😍 Drago mi je da se dobro osjećaš i da dobro podnosiš lijekove… 👍👍👍

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Cure, toliko ste aktivne da vas uopće ne mogu pratiti… 

    Sunshine, žao mi je. Ali gledaj s pozitivne strane, sad barem znaš da možeš ostati trudna :)

    Ajmo curke, javljate nam pozitivne testiće i bete, dajte svima vjetar u leđa. 

    Tko se još sprema  za postupak u 4 mj? 

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Jutros negativan test. Razmišljam da idem vaditi betu. Ne da mi se vise trpat tabletama a očito da i od ovog postupka ništa. 
    Sto će pokazat sutra, pokazat će i danas 11dpt. Sto vi mislite?

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zao mi je da je negativan test i danas. 😔 U principu mislim da mozes vaditi betu samo bi ti vrijednosti mogle biti male pa ne znam dal bi te to bas umirilo ili uznemirilo. Al definitivno bolje vaditi betu pa znat na cemu si nego odugovlaciti i trpat se tabletama. Kako god odlucis sretno i da bude na kraju pozitivno

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.