Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nista danas je vidio zuto tijelo, a ja sam i osjefila bol ovulacijsku u subotu tako da ovulacija je prosla sigurno jer osjetim kad mi je folikul jos u jajniku. Meni je to prvi FET… Nadam se da je to bas tajna uspjeha. Vidjet cemo uskoro! Kod mene je i tako sve uvijek obrnuto. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Hej drage moje kako ste mi, imam pitanje mogu li priraslice smetati za trudnocu,, jer ipak mislim da mi se vanmatericna trudnoca desila vas zbog priraslica kod reza, moguce da mi one koce trudnocu, ja jos u petak idem na kontrolu, prosli petak beta bila 1.8, 

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Uh Grizli i meni se čini baš ofrlje da su danas tako napisali. Ja bih na tvom mjestu išla opet za dva dana na uzv i inzistirala da me gleda moja dr., i da se brineš da je FET prekrasno jer je O bila u subotu u 22h.


    Nikita u ambulanti je bila moja dr i spezijalizant, on je radio uzv ona samo gledala u ekran kad je on nasao zuto tijelo i ustanovio da je O prosla. Pregledali drugi jajnik i onda je ona isla zapisat a on reko samo da je endo 7-8. S time da je ona digla glavu kad je on vec maknuo mjere endo. I ona je odlucila da imam FET u pon iako kao prvo je htjela petak, al onda je rekla ma ne bolje od danas krneite sa crinone a u pon dodjite posto imate takve cikluse i rano je bila O. Ja se nisam ni snasla u tom momentu jer tek kad sam otisla sam izracunala koliko je to dana od O zapravo. Nasla jesam negdje vani da se embrij moze u FET vratiti do 10.dana nakon O al rijetko. Meni su uvijek vracali embrije dosta rano 13-14, prosli put blasticu 15dc. Mozda zbilja to nije lose, al mene cim je nesto van okvira uznemiri. A mozda je bas to nacin da ce uspjet. Ne znam. Nema mi smisla ici gore opet bez naručenog termina jer ne znam ni kad je moja dr, a ne da mi se na blef voziti 1.30 h da me posalju kuci jer me nece primiti. Da nije bila ona tamo onda bi ja trazila da pricam s njom, al kad je bila valjda je dobro to smislila. Ako nista nadam se da je to barem jedna od onih varijante probali smo sve nismo jos to pa hajmo sad i ovo kockat. Ne znam bas me to izbezumilo. Morat cu si malo to veceras istraziti jer to neznanje me izludi. Da bar neka imala iskustva pa bi mi bilo lakse, a ovako opet neki new entry kod mene. 

    [tickerfactory.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu
    Zenskice danas se vidi definitivno plusic. Zvala doktorica sutra ujutro vadim betu i 20.3 idem na prvi ultrazvuk. 
  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Magica cestitam! Zarazi i nas ostale.. 
    I ja ujutro vadim betu. 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Magica

    Zenskice danas se vidi definitivno plusic. Zvala doktorica sutra ujutro vadim betu i 20.3 idem na prvi ultrazvuk.


    Draga čestitam ti od srca

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Magica

    Zenskice danas se vidi definitivno plusic. Zvala doktorica sutra ujutro vadim betu i 20.3 idem na prvi ultrazvu

    Magica, čestitam od srca!! :) Neka bude školska! :) 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Magice, čestitaaam! 
    Maja, sretno sutra, razveseli nas veeelikom betom :)
    Gelice, sretno ujutro!! Javi se i držim fige :)

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Magica super! Cestitam ti! Uspjesnu trudnocu zelim! 
    Gelica i Maja sretno sutra! 

    [tickerfactory.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Hvala svima i vama svima od srca zelim da ugledajte plusic. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.