Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Hvala curke, nadam se da će sve biti ok i da ću vam i sutra javiti lijepe vijesti :)
    Gelice draga, držim ti fige na najjače! Nek bude što manje bolno i nek bude puuuuno jajašaca :) ako slučajno mi transfer bude u utorak, a nadam se da neće, vidimo se :)
    Ostalim čekalicama bete, postupaka i ostalog, želim najveću moguću sreću!
    Pošto nikad nisam vidjela plusić na testu niti mi je ikada kasnila menga, probudili su mi se takvi osjećaji za tu moju sedmorku da vam ne mogu opisati sreću 😁


    Sunshine25 hvala ti puno draga .
    Želim ti svim srcem da ovaj put vidiš taj plusic i izostane menzis 9 mjeseci !! 🤞👩‍👦🙏😗 I svima nama ovdje , naravno, koje smo u postupku :) 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrice - i ja sam ih vadila 30 min ranije kao i Nikitta.
    Sunshine - odlično, neka samo tako nastave.
    Magice - sretno!
    Nemasekirancije - čekaš betu ili će pasti koji test?


    Ma nemam pojma haha. Al 18.3 mi je fakat kasno haha. Vjerojatno cu popustiti i nabacit koji testic za koji dan lol. Al jos ima vremena, pa izdrzavam ;)

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Sunshine super rezultat… 😊
    Meni jutros krenula neka “krv”, nije jos prava menga al hoce… osjetim… tako da ona crtica je vjerojatno bila štoperica… uglavnom, idem zvat danas da vidimo sta dalje. 

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Sunshine super rezultat… 😊
    Meni jutros krenula neka “krv”, nije jos prava menga al hoce… osjetim… tako da ona crtica je vjerojatno bila štoperica… uglavnom, idem zvat danas da vidimo sta dalje.


    Nemoj se predavat jos meni je pokazo test negativno,s muzem sam se posvadala da mi je digo tem. Na skoro 39,i kao pokupio svoje stvari pa jos uvijek vjerujem u moje mrvice a simptome nikako osim pms danas 14dana od punkcije..mozda su se sad tek ugnjezdile

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Dorice držim ti 🤞 za veliku betu… no ja bih po svom tijelu mogla sat navijat… tako da se uopce ne nadam za ovaj put… no onaj lijeni 🐧 me čeka… idem zvat da vidim sta dalje… čujemo se cure… Maja i nemasekirancije i vama drzim 🤞 za betu 😘

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Hvala cure :) Magica cestitke na + :D 
    Jedno pitanje- znate li mozda gdje se u Rijeci moze vaditi krv za Inhibin B? 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Cure pomoc! Sutra ujutro bi trebala imati punkciju (ivf u prirodnom) a sinoc mi se pojavilo malo sukrvice. Čitam po netu da se krv moze pojaviti kod ovulacije- dali to onda znači da je folikul već puknuo ili? Ja sam si sinoć svejedno dala štopericu, ali ubija me sad dali je vec puknuo ili ipak nije 😕

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Dorice držim ti 🤞 za veliku betu… no ja bih po svom tijelu mogla sat navijat… tako da se uopce ne nadam za ovaj put… no onaj lijeni 🐧 me čeka… idem zvat da vidim sta dalje… čujemo se cure… Maja i nemasekirancije i vama drzim 🤞 za betu 😘


    Znaci dobila si m? Bas bezveze. Uf. 
    Ajde bar i ti imas smrzlica. Tada bude prirodna ovulacija i zuto tijelo pa je laksi postupak. Tako se ja tjesim. 
    Ja sutra vadim betu i sutra trebam dobit m. 
    Za sada kod mene sve isto, malo me boli u donjem dijelu ledja i grudi. Niti osjecam da cu dobiti niti da necu. Test nisam radila ni necu jer sam primila boostere.
    Nemasekirancije drzim nam fige. 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Blacky zao kinje da si dobila.
    Sofi na uputnicu to mozes vaditi na kbc rijeka poliklinika iznad rodilista.
    MimicaRi to zna biti sukrvica kad je ovulacija. Nadam se sa ipak nije puknuo i da je sve ok sutra za punkciju.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Blacky, držim fige da nije M!! Mimice, sretno na punkciji :)
    Mene sad zvala biologinja, od jučerašnjih 7, danas ih je 9 😁😁 2 su se naknadno oplodile. Idemo na blastice, dakle u četvrtak transfer ako ne odem u hiper 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.