Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Dorica2019 žao mi je da uz sve što prolaziš imaš stres s mužem. Probaj se fokusirati na svoje tijelo i dobrobit. Kad vadiš betu?
    Blacky89 a jooooj, žao mi je. Da bar nije menga. Znam da si sad ljuta i tužna, razumijem. Srećom imaš smrzlića, no to danas nije neka utjeha. Sve mi želimo uspjeti odmah i prestat prolaziti sve ovo. 😫


    Nikitta 13.03.bebe su bile male dvostanicne 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo obavila uzv, folikul puknuo, a Fet ki zalazali tek za 7 dana? Malo mi je to neobicno da cu imat fet sa tolikim razmakom od ovulacije koja je bila jos jucer ili cak prekjucer. Ima koja iskustva. 😏

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hvala cure, ja se samo nadam da nije jos puknuo. Sukrvica mi se pojavila jednom i to nakon naprezanja, pa se nadam da je od toga.. ali šta je tu je,,sutra ću sve znati 😐
    Sunshine super rezultat, samo neka se one fino dalje razvijaju 🤞
    Grizli neznam kako ide u fet-u, ali sigurna sam da ti je doktorica to predložila za tvoje dobro. Sve smo mi malo nestrpljive, ali nekad se jednostavno treba malo opustiti i ne razbijati previše glavu. Još malo i tvoji će smrzlići biti kod tebe na toplom ☺ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    Evo obavila uzv, folikul puknuo, a Fet ki zalazali tek za 7 dana? Malo mi je to neobicno da cu imat fet sa tolikim razmakom od ovulacije koja je bila jos jucer ili cak prekjucer. Ima koja iskustva. 😏


    Ne znam Grizli jedino ako im nije kaos za vikend da im fali dr,al po meni bi mogao u petak onda,kad su ti rekli da pocnes sa crinone?mislim da je ovako isto ok jer implantacijski prozor traje 3-4 dana,a jednom sam citala da je curi uspjela blastica vracena 8 dan,tako da nemas brige,znaju oni sta rade pogotovo profka

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Norules danas moram krenut sa crinone. Ne znam meni ce to biti ako sam ovulaciju imala kad mislim da jesam u subotu navecer oko 22h onda biti skoro 9.dan!i da neki specijalizant me gledao. Endo po njemu 7-8 cm, a dupli nego neki dan kad je dr. TIna gledala i bio je 8cm onda. Mislim da je tip malo fulao mjerenje, al profa nis nije komentirala nego samo kao sve je to u redu. Nije da ne vjerujem joj al nekako me uhvati panika kad ne van okvira situacija. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Grizli pa jesi dobila štopericu?

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli za endo se ne bi ni brinula,to ti je ok a ne znam sta da ti kazem,kad mislis da je situacija nepovoljna tada i uspije,tako je bilo meni,dva dana prije feta imala sukrvicu i skoro odgodila i jos me profa oprala za to zasto im nisam javila ranije i na kraju uspije i mojoj prijateljici jedva skuzili da je ovulacija prosla jer joj se zbrckao ciklus od stimulacije i njoj tada uspije fet,tako da draga moja nekad i najidealniji uvjeti budu na kraju neuspjeh,zato vjeruj ionako mislim da je sve u blastici a ne uvjetima! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Student13ica nisam dobila stopericu ni nista osim od danas crinone. 
    Ne znam endo nisam nikad cula da se smanjuje, i zbilja mislim da je lik krivo ocitao jer na onom ekranu bogami vidi se sve. Prije dva dana je bio duplo manji. Imala sam prvi et kad je endo bio 8. Tako da to mene ne brine toliko osim tog transfera. Iako kao to ce biti 20dc meni pa mozda zato. Mozda goce da sam nakrcana sa progesteronom zbog prijasnjih spontanih… Ne znam, a kako god ajmo i to probat. Mm se jedini razveselio cinjenici da nemam jos fet i zabranu odnosa. Kao taman da jos malo uzivamo. Norules daj boze da j3 tako ovaj put kod mene van okvira dobitna kombinacija. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam uvijek štopericu primila pa se znalo točno.. a ako tako kaže dok.onda je valjda tako.. hehe držim fige draga da uspije, bilo bi vrijeme  

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - možda je u tome tajna uspjeha. Ja nisam nikad imala tako kasno FET, ali ni jedan nije bio uspješan pa nije mjerilo. Bit će to sve o. k., ionako je to izvan tvoje kontrole… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.