Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja napravila test negativan,sutra ce bit 14,dana od punkcije,A od transfera je 11 dan,,jos jedina urjeha mi je sto su bili svostanicni,i trostanicni pa je mozda bilo rano,cekam mengu ili 13.03 betu,,,bolovi su Koda cu procurit sto bi po punkciji i trebala sutra🙁😪

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli

    Vaki 🚂evo sjela ja u prvi red! 😉 Joj mene tako pere uzbudjenje i pozitiva čovječe zadnji put sam se ovako osjecala pred svadbu svoju… Hehehe… Pucaju me hormoni ocito! I zelim svima vama ovdje da ugledamo pluseve sto prije i da niti jedna cura koja je ikad i jedno slovo ovdje napisala ili planira napisat da se ne muci za svoju srecicu nego da svima od prve uspje!
    Petra meni isto nije bas jasno to za zuto tijelo. Zao mi je da je tako ispalo na kraju. Jel ti rekla sto sad, dala nesto da se povuce…
    Magica ako mozes uzicaj gin uputnicu za betu pa si na miru i onda 21.3 samo ponovis da mozea javiti na kbc.
    Branca jel se muz definitivno odlucio na novu tesu? Jeste gledali dal ima nesto sto moze mozda pozitivno utjecat da sad dobijete vise materijala. Vjerujem kako je teško zivjet sa tom cinjenicom i boriti se sa takvim situacijama u kojoj ste vi. Nadam se da ce ovaj put ako se odlucite ponoviti biti dobitan da vam napokon dodje sreca.


    Ok tako cu i napravit. A sta kad u kbc javim jer idem dalje tamo na preglede ili kako.?

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Magica nazire se nesto. Kad bi trebala dobiti? Drzim fige da ti beta bude lijep i da se pravilno podupla. 🤞
    MimicaRi super nek ti ne pukne sad jos i da punkcija dobro prodje i onda da se druzimo sa ovima koje su ugledale plusice ovih dana na nekok temi o bebama… 😉
    Hrabrice o konacno da su ti stigli lijekovi. I sretan rođendan 🌹🥂! Nek ti ove pikice koje su stigle za rodjendan donesu puuuno srece! Mozda ti injekcija samo izgleda veliko zbog pakiranja.


    Hvala ti 💓 Ma joj e slampava sam do neba, gledala krivu stranu pike 😂😂😂😂😂😂 Ipak nije onak velka i to skuzila tek kad sam ih isla bolje “proucit” 😂😂😂😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrice - ja krećem s pikicama od ponedjeljka. Već sam primala decapeptyl u FET-u i nije strašno. Samo me peklo ako ih nisam vadila iz frižidera prije bockanja.
    Baš me vesele dobre vijesti. Krenuo je sretan vlak, ukrcajmo se…


    Dobro kazes, ovaj vlak je nas 💓 💪 Koliko ranije si ih vadila prije pikanja? Slusam tips and tricks 😂😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Zvali su me iz laboratorija, od 16 su 12 oplodili (4 bile nezrele), 7 ih se oplodilo. Držite fige curke da sve bude ok 💚 ja sam nakon punkcije ok, malo me boli na desnoj strani jer mi je, zamislite, lijevi jajnik prošetao na desnu stranu pa je cijelu punkciju radila na desnoj. Nisam napuhnuta, puno pijem i piškim pa se nadam da neće biti ohss-a.

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nemasekirancije evo ok sam. Mislim da mi je jucer bila ovulacija. Bolio me jajnik za krepat, a sad me jos boli malo drugi samo. Sad cekam sutra potvrdu da je puknuo i kad imam fet!
    E bas da vas pitam jel se vama nakon ovulacije stalno piski? Meni 1-3 dana kako kad nakon ovulacije piski doslovce svaki 1 h. I to nije nesto novo to mi se javilo nakon prvog spontanog dakle vec 3 godine skoro tako. Imam osjecaj da u te dane mi mjehur dodje velicine zrna maka. Uzas!


    Odlicno draga. Onda drzimo fige za sutra, javi nam. Kada dobijem rezultat i ako bude negativan cu te malo ispitati i tebe i curke neke stvari za hashimoto pretrage vitamine i sl, ono sto smo pricali neki dan. Sad cu jos par dana se odmorit bez opterecivanja unaprijed.
    Dorica a kad vadis betu? Mozda je jos rano..

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Grizli

    Nemasekirancije evo ok sam. Mislim da mi je jucer bila ovulacija. Bolio me jajnik za krepat, a sad me jos boli malo drugi samo. Sad cekam sutra potvrdu da je puknuo i kad imam fet!
    E bas da vas pitam jel se vama nakon ovulacije stalno piski? Meni 1-3 dana kako kad nakon ovulacije piski doslovce svaki 1 h. I to nije nesto novo to mi se javilo nakon prvog spontanog dakle vec 3 godine skoro tako. Imam osjecaj da u te dane mi mjehur dodje velicine zrna maka. Uzas!

    Odlicno draga. Onda drzimo fige za sutra, javi nam. Kada dobijem rezultat i ako bude negativan cu te malo ispitati i tebe i curke neke stvari za hashimoto pretrage vitamine i sl, ono sto smo pricali neki dan. Sad cu jos par dana se odmorit bez opterecivanja unaprijed.
    Dorica a kad vadis betu? Mozda je jos rano..


    Betu vadim 13.03,vidit cu ocu sutra dobit

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Magica

    Grizli

    Vaki 🚂evo sjela ja u prvi red! 😉 Joj mene tako pere uzbudjenje i pozitiva čovječe zadnji put sam se ovako osjecala pred svadbu svoju… Hehehe… Pucaju me hormoni ocito! I zelim svima vama ovdje da ugledamo pluseve sto prije i da niti jedna cura koja je ikad i jedno slovo ovdje napisala ili planira napisat da se ne muci za svoju srecicu nego da svima od prve uspje!
    Petra meni isto nije bas jasno to za zuto tijelo. Zao mi je da je tako ispalo na kraju. Jel ti rekla sto sad, dala nesto da se povuce…
    Magica ako mozes uzicaj gin uputnicu za betu pa si na miru i onda 21.3 samo ponovis da mozea javiti na kbc.
    Branca jel se muz definitivno odlucio na novu tesu? Jeste gledali dal ima nesto sto moze mozda pozitivno utjecat da sad dobijete vise materijala. Vjerujem kako je teško zivjet sa tom cinjenicom i boriti se sa takvim situacijama u kojoj ste vi. Nadam se da ce ovaj put ako se odlucite ponoviti biti dobitan da vam napokon dodje sreca.

    Ok tako cu i napravit. A sta kad u kbc javim jer idem dalje tamo na preglede ili kako.?


    Magica javis betu i oni te naruce za prvi pregled izmedu 7-8 tj kad bi se srceko trebalo vidjet
    Babylove puno srece u ovom postupku,vjerujem da si jedva docekala
    Grizli hvala ti na lijepim rijecima,mogu samo reci da je moja trudnoca bez simptoma

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Norules tvoja je prica je predivna, od srca ti zelim bezbrizan ostatak trudnoće, uzivaj u svakom trenutku 😉
    Dorica2019 drzim fige da je za test bilo rano i da ce te beta razveseliti 😉
    Sunshine25 odličan rezultat, neka ih sto vise dođe do blastica 😉
    Hrabrica bas si me nasmijala za igle 😂😂 
    Blacky89 nestrpljivice 😘 jel si danas pravila test? Drzim fige da se ona sjena podebljala.

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure… napucala sam se nekako pozitivom pa cemo vidjeti… Nestrpljivi smo jako 💖💖💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.