Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice, Nikitta - nakon kontracepcije, doktorica je rekla da su mi prekrasni jajnici. Očito to dobro djeluje na njih… 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Hej cure… 
    Pencil… zao mi je sto nije uspjelo ovaj put… al samo ti nama hrabro nastavi dalje. Puno nas je pa ne mogu sve popratit. Ti nemaš smrzlica? 
    Nikitta i Hrabrice… nadam se da ce vam ovo biti zadnje kutije pilula i da krećete u postupak koji ce završiti uspješno 🤗
    Maja kako se ti držiš? 
    Gelice… ja sam imala tu kratku anesteziju i bez ikakvih nuspojava poslije (mislim i inače dobro podnosim anesteziju, tako da ne znam jel to radi toga al stvarno dok zaspeš vec si budan)… mene su malo boljeli jajnici kad sam se probudila tako da ne mogu niti zamislit kako boli kad se radi na živo 🙈
    Hvala ali ja bih uvijek radje malo nuspojava nego trpila bol ako ne moram 😂
    Ema sretno u odabiru liječnika 😊
    I da… zvali su me i rekli da je onaj jedan ljenjivac 🙈 ipak došao do blastice i imam jednog pigvincica 

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrice, Nikitta - nakon kontracepcije, doktorica je rekla da su mi prekrasni jajnici. Očito to dobro djeluje na njih… 😁


    Bravoooo!!  Jesi zvala za lijek??

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Blacky89 super za smrzlica! 
    Ja sam se malo prehladila, odnosno malo vise pa evo lezim i uzimam med, caj i limun. I odmoram, lezim, spavam…
    Inace, jedva cekam utorak i betu. Testove ne namjeravam raditi. 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ema ja sam u mailu pitala koliko se ceka i odgovorili mi, ali to je bilo prije 2 godine.

    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Hrabrice što se tiče stimulacije, to nitko ne može predvidjeti. I ja sam na Klomifenima + blaga stim. gonalima 75 i 150, imala 6 folikula, a kad su me u Petrovoj stavili na full stim. Gonalima 300, katastrofa odaziv jajnika. 4 folikula, nijedna stanica upotrebljiva, nema transfera.


    o Bože  znači sve je lutrija… 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice-nisam stigla danas. Budem ih zvrcnula sutra. Dakle, ja ih imam 10 u frižideru i sad mi oni trebaju potvrditi da ih imaju još za narednih 10 dana. Valjda su to riješili pa da ne brinem još i o tome.
    Pencil-  bem mu život. Brzo nova strategija i samo hrabro…
    Blacky - kad se tako super izborio onda mora da je dobitan. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Hej cure…
    Pencil… zao mi je sto nije uspjelo ovaj put… al samo ti nama hrabro nastavi dalje. Puno nas je pa ne mogu sve popratit. Ti nemaš smrzlica?
    Nikitta i Hrabrice… nadam se da ce vam ovo biti zadnje kutije pilula i da krećete u postupak koji ce završiti uspješno 🤗
    Maja kako se ti držiš?
    Gelice… ja sam imala tu kratku anesteziju i bez ikakvih nuspojava poslije (mislim i inače dobro podnosim anesteziju, tako da ne znam jel to radi toga al stvarno dok zaspeš vec si budan)… mene su malo boljeli jajnici kad sam se probudila tako da ne mogu niti zamislit kako boli kad se radi na živo 🙈
    Hvala ali ja bih uvijek radje malo nuspojava nego trpila bol ako ne moram 😂
    Ema sretno u odabiru liječnika 😊
    I da… zvali su me i rekli da je onaj jedan ljenjivac 🙈 ipak došao do blastice i imam jednog pigvincica


    Ja sam zadnji put prije 20 godina primila opću anesteziju i jako sam se teško probudila nakon nje, grozan osjecaj mi je bio biti svjestan da se ne možeš probuditi.  I za to me sada strah. Iako vjerujem da anestezije danas su ipak drugačije. Ne znam više ni sama šta da napravim.. 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Pencil zao mi, poznat mi je taj osjecaj nazalost, ali opet mi na kraju skupimo snagu i idemo dalje. Zelim ti da se sto prije oporavis i krenes u nove bitke 😘
    Sunshine25 sretno, rezultat je mrakkk!!!!
    Blacky89 kako prolazi iscekivanje? Super za jednog, ali vrijednog smrzlica 👌
    Nikitta i Hrabrice, divim se vasoj strpljivosti…..ja jedva cekam da krenete u postupak 😂😂, mogu onda zamisliti kako je vama 👏
    Meni 9dc, dosta folikula ali na Rekovellama sporo rastu pa mi danas poduplao dozu, sad cu vidjet u petak sto kaze uzv. A sutra ponavljamo PRP…… Punkcija vjerojatno u ponedjeljak. 

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Pencilzao mi, poznat mi je taj osjecaj nazalost, ali opet mi na kraju skupimo snagu i idemo dalje. Zelim ti da se sto prije oporavis i krenes u nove bitke 😘
    Sunshine25 sretno, rezultat je mrakkk!!!!
    Blacky89 kako prolazi iscekivanje? Super za jednog, ali vrijednog smrzlica 👌
    Nikitta i Hrabrice, divim se vasoj strpljivosti…..ja jedva cekam da krenete u postupak 😂😂, mogu onda zamisliti kako je vama 👏
    Meni 9dc, dosta folikula ali na Rekovellama sporo rastu pa mi danas poduplao dozu, sad cu vidjet u petak sto kaze uzv. A sutra ponavljamo PRP…… Punkcija vjerojatno u ponedjeljak.


     Nemamo nekog izbora 😂😂😂😂  drzim 🤞za tvoju punkciju 💓 u kojoj si bolnici? 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.