Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Perla to je sve normalno! Ja sam isto bila pitala nakon ne znam kojeg postupka i dobila odgovor od sestre u Ri gospodjo sve sto mislite da ne bi trebalo biti, trenutno vam je normalno! 😒 I hvala za info da se vit D sad vadi i u Puli. Jesi ga izvadila? Koliko se ceka nalaz? Se narucuje


    Nisam, ga vadila mislila sam ići u Medico,, ali kako sam najprije išla vaditi betu vidjela sam da u laboratoriju piše da od 4 veljače vade.Ponedjeljkom bez naručivanja..Onda sam zaključila da je bolje da pitam uputnicu i 230 kn(toliko je u Medico ) dam za nešto drugo. Vadila sam onaj dheas to će mi sutra biti gotovo. Malo su me zabrinuli ti bolovi potsjećaju me na one nakon induciranog pobačaja lani.Baš neko tupo grčenje.Ma ako ne prođe javim se svojoj gin sutra..Na kbc se nitko ne javlja već drugi dan,nisam ni betu javila. 

  • Avatar emenems8

    emenems8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu
    12 dnt ICSI prirodni IVF
    12 dnt ICSI prirodni IVF

    cure ja jutros skupila hrabrost i napravila test, onaj iz Bipe - First sign..
    je moguce da je to to? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli u RI ne daju stopericu u fetu,nikakvi lijekovi ako imas svoju ovulaciju,samo pracenje
    Emenems,cestitke to je to!crtica je bas jaka,nadam se da ce ti sve proci uredno i skolski!

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Emenems cestitam i sretno dalje da sve bude ok.. 

    Evo  cure, ja sam u podne na transferu, zvali su me da su sva tri embrija odlicna, dva vracam, jedan pohranjujem.

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Emenems, čestitkeee 😍😍 čekamo betu! 💚
    Grizli, nikad nemam nuspojave ni na što, a sad me baš neki strah uhvatio.. ako preživim danas bocku, to je to, nema više straha 😂

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    emenems8

    cure ja jutros skupila hrabrost i napravila test, onaj iz Bipe - First sign..
    je moguce da je to to?


    Super to je to !!  

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ej drage moje cestitka svima koje imaju + a sretno svima koje ćekaju,evo ja čekam 3mj i mengu pa da se javim i da cujem sta i kako dalje 

  • Avatar emenems8

    emenems8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    hvala cure..  još uvijek to nekako s rezervom gledam, u petak će mi biti 14 dnt i tada ću ići privatno vaditi betu da budem mirnija.. a onda 8.3. riječku betu! 
    zadnji put kad sam vidila pozitivan test bila je vanmaterična trudnoća, pa sam ovaj put opreznija. 

    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    emenems8

    cure ja jutros skupila hrabrost i napravila test, onaj iz Bipe - First sign..
    je moguce da je to to?


    Draga lipa crta čestitam neka bude uredna i skolska

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Emenems, a vjerujem, ali sam sigurna da će sve biti ok :) držimo fige!! 
    Nikitta, isto je i u Osijeku. Ja sam znala doći u 6 kako bih došla na red oko 9, svaki dan je strašna gužva.

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.