Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Meni danas 10dt,sutra 14 dan od punkcije i osjetim da ce menga doc,poznati filing😖😖,beta u petak

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar ivkica991

    ivkica991

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Meni danas 10dt,sutra 14 dan od punkcije i osjetim da ce menga doc,poznati filing😖😖,beta u petak


    Draga moja tak ti se isto i ja osjecam a imam +

  • Avatar ivkica991

    ivkica991

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    ivkica991

    Nika5555

    Meni danas 10dt,sutra 14 dan od punkcije i osjetim da ce menga doc,poznati filing😖😖,beta u petak

    Draga moja tak ti se isto i ja osjecam a imam +


    Napravi test..nemaš kaj izgubiti …

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    A vidjet cu,mozda sutra napravim,ak ne dobijem m 😏✌

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nika drzimo fige 🤞🤞🤞☺ karla grozni draga..zao mi je. Skupi snage i dalje u nove pobjede ❤

  • Avatar ivkica991

    ivkica991

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Uvjek ima nade!!!

  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Nikitta

    Samo_opusteno prp maternice je radila ninna1804 ako se ne varam! Misliš na to?

    Samo_opusteno draga, ja sam prije 2 mjeseca radila prp, tzv. pomlađivanje maternice. Izvade ti krv, centrifugiraju, izdvoje plazmu i to ubrizgaju u maternicu. Sve ti je kao kod transfera, spavacica i papuce, mirovanje 2 sata nakon toga, nista ne boli. Meni nazalost ni to nije pomoglo implantaciji, jucer mi kazu da bi mogli ponoviti u ovom postupku. Kad bi trebala imati transfer?
    Nikitta proslo mi je 3 mjeseca od stimulacije tak da nema cekanjaaaa, hvala bogu
    jutros dobila M tak da u cet krecem s pikanjem


    Ninna1804 aha…hvala draga na inf.ipak mi nije to radio jer kaze da sve sve lijepo odvija i da nema potrebe za tim…imam transfer za 9 dana…🤞

  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    ivkica991

    samo_opusteno

    ivkica991

    Pozdrav svim curama!Da vas malo ohrabrim,nova sam ovdje.odradila jedan stimulirani icsi u 11 mj i beta bila negativna..ovaj mj odrađen fet i pozitivan test.bila sam uzasno negativna i mislila da nikad necu uspiti kad ono + . Ako vam mogu pomoci kako sa savjetima ili imate neka pitanja slobodno pitajte..želim vam svima da što prije uspijete !!

    Cestitam…blago tebi…ja za koji dan trebam imati fet..imala sam prosli mj.ivf i beta je bila neg. Tako da…nisam bas sigurna da ce ovaj put upalit al eto…nek bude kako bude…sta si pila od terapije za fet?😊😘

    Nisam ni ja mislila da ce upaliti i jos uvjek ne vjerujem..kod feta je sve laganica utrogestani i neke sitne tabletice estrofem i 7 inekcija prvih 7 dana decaptyc tako nesto..ugl stvarno jedmostavno..ali jedno je istina da sa blasticama ima vise sanse


    Da draga…estrofem koji me ubija…sva sam usporena od njega i pritisak u glavi svaki dan…bas mi ne odgovara…a da spominjao mi je i taj decaptyc…nadam se da ce biti sanse…

  • Avatar ivkica991

    ivkica991

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    samo_opusteno

    ivkica991

    samo_opusteno

    ivkica991

    Pozdrav svim curama!Da vas malo ohrabrim,nova sam ovdje.odradila jedan stimulirani icsi u 11 mj i beta bila negativna..ovaj mj odrađen fet i pozitivan test.bila sam uzasno negativna i mislila da nikad necu uspiti kad ono + . Ako vam mogu pomoci kako sa savjetima ili imate neka pitanja slobodno pitajte..želim vam svima da što prije uspijete !!

    Cestitam…blago tebi…ja za koji dan trebam imati fet..imala sam prosli mj.ivf i beta je bila neg. Tako da…nisam bas sigurna da ce ovaj put upalit al eto…nek bude kako bude…sta si pila od terapije za fet?😊😘

    Nisam ni ja mislila da ce upaliti i jos uvjek ne vjerujem..kod feta je sve laganica utrogestani i neke sitne tabletice estrofem i 7 inekcija prvih 7 dana decaptyc tako nesto..ugl stvarno jedmostavno..ali jedno je istina da sa blasticama ima vise sanse

    Da draga…estrofem koji me ubija…sva sam usporena od njega i pritisak u glavi svaki dan…bas mi ne odgovara…a da spominjao mi je i taj decaptyc…nadam se da ce biti sanse…


    Ja sam sigirna da su vece sanse dok nema stimulacije !!samo hrabro i želim ti srecu..kakva je dijagnoza..kazu li vam kad ne uspije radi čega..meni nisu govorili nikad 

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Pratim vas koliko stignem. I veselim se s vama  a i na zalost zalostim…. Vec sam par god u ovim vodama pa znam kako vam je…..
    Imam pitanje za cure kod Skvorca. Da li je koja u situaciji da ide u postupak u 3 mj a prelazi joj i na 4 mj? Imaju ugovor do 31.3. I sad ne znam da li cu moci uopce uci u postupak. Da li je mozda tko  imao takvu situaciju oko nove godine.

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.