Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nonina, nisam u takvoj situaciji, ali po nekoj logici je bitno da uđeš u postupak do 31.3., kad daš uputnicu to je to. Vjerujem da je neka od cura bila u toj situaciji, a ako ne, nazovi ujutro i pitaj! I ja svašta sestre pitam, nije im problem odgovoriti 😁
    Nika, držim fige za plus!!
    Ja sam danas bila na uzv štitnjače, kaže dr. da je super, nikakvih promjena, normalne veličine. Jedna briga manje! Amh nalaz ujutro i sutra počinjem s puregonom. Mogu li očekivati kakve nuspojave? Glavobolje ili slično?

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    emenems8

    Nova sreca
    U prirodnom te naruce 8 dc na prvu folikulometriju i onda prate otprilike svaki drugi dan da li se izdvojio dominantan folikul. Kad bude dovoljno velik od 16 - 20 mm ide ti stoperica taj dan oko 22 h.
    Onda za 36 h dolazis na aspiraciju jajne stanice.
    Nakon aspiracije ako nadu jajnu stanicu u tom vodecem folikulu nastupa oplodnja ( tvoj partner mora dati svoj doprinos taj dan )
    Ako nakon 3 dana dode do oplodnje, ides na transfer i cekaaas …


    Hvala draga na odgovoru😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ivkica kakva je situacija jutros? Nadam se da nemas vise iscjedak.
    Nika jesi skupila hrabrost za testic?
    Nikita ja sam isto citala dosta toga di kao je FET bolji rezultat, a obrazlozenje koje mi drzi vodu je cinjenica da u tijelu nakon ovulacije ostaje nasa js i zuto tijelo i nase tijelo zapravo mi zavaramo sa tim embrijem iz FET-a. Cak sam nasla negdje i odgovor na svoje pitanje a to je da sugeriraju i odnose nakon ovulacije da nasi hormoni i sve onda se poslozi kao da je oplodnja nastala upravo u toj ovulaciji. Nadam se da je to tako!
    Dal u FET-u ide stoperica ili ne?
    Sunshine mislim da nuspojave su individualna stvar, neka od nas ih ima sve s onog popisa a neka nista. Mozes imat od glavobolje, do mucnina, proljev, pospanost, reakcija na mjestu uboda… A mozes imat niti jedan jedini. Drzim fige da budes u drugoj skupini bez simptoma i sa super rezultatom.
    Mislim da mi tize M, napokon… Veselim joj se ko nikad samo da dodje vise mi je dosadilo cekat, a kasni 7 dana 🙄. 
    Kengurica kako si ti? Kakva je situacija kod tebe? 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Pitanje, u ponedjeljak sam dobila nakon 6 dana kašnjenja (bila u stimulaciji ). Jučer vadim betu čisto formalno ona 1.6.I sada noćas nisam spavala kako me bolio trbuh  dole mislim ,inače nemam bolne m. Jel to za očekivati ili ? U prvom postupku sam dobila puno prije i normalno bez tih bolova.

  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu
    Grizli


    Molim za savjet ,znam da ti imaš iskustva s tim … U subotu i nedjelju sam prokrvarila , na početku 5 tjedna. Beta 175 dr rekao spontani i nek izvadim betu za 2 dana , te prestanem s utrogestanima. Jučer izvadila 125 pada, rekli su da ću prokrvariti ko da imam mengu međutim ja ništa ne krvarim …tu i tamo koja kap . Kako je tebi bilo?  Kad si prokrvarila?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla to je sve normalno! Ja sam isto bila pitala nakon ne znam kojeg postupka i dobila odgovor od sestre u Ri gospodjo sve sto mislite da ne bi trebalo biti, trenutno vam je normalno! 😒 I hvala za info da se vit D sad vadi i u Puli. Jesi ga izvadila? Koliko se ceka nalaz? Se narucuje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    peg

    Grizli

    Molim za savjet ,znam da ti imaš iskustva s tim … U subotu i nedjelju sam prokrvarila , na početku 5 tjedna. Beta 175 dr rekao spontani i nek izvadim betu za 2 dana , te prestanem s utrogestanima. Jučer izvadila 125 pada, rekli su da ću prokrvariti ko da imam mengu međutim ja ništa ne krvarim …tu i tamo koja kap . Kako je tebi bilo? Kad si prokrvarila?


    Peg ja sam svaki put dosla kod gin kad sam vec pocela krvariti. Beta pada dosta brzo bi ja rekla po mom iskustvu. Imas kakve grceve, iscj3dak nesto? Posto nije bila velika trudnoca onda najcesce dodje krvarenje na 1 dan i to bude to, nakon toga sam znala imati samo sukrvicu jos par dana. Slucajno da ne prokrvaris kroz par dana javi se gin svakako. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisat da mozda i zbog utrica jos nemas krvarenje. Tek si prestala s njima pa treba koji dan da njegovo dijelovanje prestane. 

    [tickerfactory.com]

  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Grizli

    Zaboravila napisat da mozda i zbog utrica jos nemas krvarenje. Tek si prestala s njima pa treba koji dan da njegovo dijelovanje prestane.


    Ne znam što bi rekla … Nikakvi grčevi ,nikakvi bolovi u trbuhu …Možda će krvarenje doći kad beta potpuno padne ne znam … Uglavnom osim tog krvarenja za ništa …

  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    peg

    Grizli

    Zaboravila napisat da mozda i zbog utrica jos nemas krvarenje. Tek si prestala s njima pa treba koji dan da njegovo dijelovanje prestane.

    Ne znam što bi rekla … Nikakvi grčevi ,nikakvi bolovi u trbuhu …Možda će krvarenje doći kad beta potpuno padne ne znam … Uglavnom osim tog krvarenja za ništa …


    Rekao mi je još doktor da će krvarenje biti obilnije uz jake bolove…. sad su prošla 3 dana otkako ne koristim utriće…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.