Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    ivkica991

    Pozdrav svim curama!Da vas malo ohrabrim,nova sam ovdje.odradila jedan stimulirani icsi u 11 mj i beta bila negativna..ovaj mj odrađen fet i pozitivan test.bila sam uzasno negativna i mislila da nikad necu uspiti kad ono + . Ako vam mogu pomoci kako sa savjetima ili imate neka pitanja slobodno pitajte..želim vam svima da što prije uspijete !!


    Cestitam…blago tebi…ja za koji dan trebam imati fet..imala sam prosli mj.ivf i beta je bila neg. Tako da…nisam bas sigurna da ce ovaj put upalit al eto…nek bude kako bude…sta si pila od terapije za fet?😊😘

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Cure molim pomoc, gdje se sve moze napraviti pretraga kariogram? U kbc Zagreb je MM narucen tek 01.07 sto nam je malo predugo za cekati, a bez toga ne mozemo dalje. Hvala

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Danas stoperica i u cetvrtak punkcija. Strah me bez anestezije joooj. Ima cca 6 folikula.Cure s VV koliko treba biti apstinencija ako su sporiji spermiji? Sta kazu? Nisu nam nista rekli. Zadnji put smo u sub, do cetvrtka ce biti onda 5 dana. A ako danas 2 dana. Kaj mislite?

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    maja555

    Ema1987 je stimulirani je, blaga stimulacija letrozol plus te inekcije. Moram bit na blagoj jer imam endometriozu koja mi je zahvatila cijeli lijevi jajnik, tako da samo desni odradjiva svoju funkciju, takodjer sam hashimoto, terapija za stitnjacu. I nizak AMH, 29 godina, amh mi je 13. Sutra ce mi rec jesmo ivf ili icsi. Muzu je jedan spermiogram bio malo losiji, drugi je bio dobar i nema onaj oksidativni stres, kako li se vec kaze.
    A konzultacije, samo te pogleda utrazvucno i rece svoje misljenje, inace ko pregled, 200 kn je. Mozda da ih nazoves na telefon pa pitas za cijene


    Što je to oksidativni stres, prvi put čujem? :) a joj, ti baš imaš svašta… Nadam se da će vam biti uspjeh iz prve :) 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Samara

    Cure molim pomoc, gdje se sve moze napraviti pretraga kariogram? U kbc Zagreb je MM narucen tek 01.07 sto nam je malo predugo za cekati, a bez toga ne mozemo dalje. Hvala


    Klaićeva? Jesi probala tamo nazvati? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao cure, trebala sam raditi vantelesnu medjutim ostala sam prirodno trudna. Ostao mi je puregon,ampule sve novo dali ima nekom da je potrebno.I da,ako ima ta tema vec gde da postavim 😁Hvala puno. 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Nasty

    Ema1987, svakako pošalji upit preko weba sa nalazima koje imaš. Jesi negdje u postupku bila već?


    Bila sam kod škvorca na 2 stimulirana, stimulacija puregon oba puta  ali nikako mi ne paše, puno loših stanica prvi put a drugi put mi je uz to fulao i tajming punkcije tako da je više od pola bilo nezrelo. Ali bila je taj dugi put biokemijska uz dvotjedno krvarenje, beta je stalno rasla nepravilno, srećom otišlo samo bez kiretaže. Znaš da ću im poslati mail danas da vidim što će reći :) 

  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Ja sam dosla dns na uzv i dr.mi je spominjao neki PRP? Dali je to netko radio? Kakav je proces? Molim vas pomoc🙄

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Ema1989 kako nema taj stres nisam uopce istrazivala sto je. 
    Nema sekirancije nemoj panicariti, sam ih punktirala 5, uhvati se za rucku od one ginek stolice, stisni zube i izdrzi, ide to jako brzo. I misli na to koliko ce ih bit i kako ce se sve oploditi. 

    Mene su upravo zvali, sve tri su ok i sutra u podne mi je transfer. 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    samo_opusteno

    Ja sam dosla dns na uzv i dr.mi je spominjao neki PRP? Dali je to netko radio? Kakav je proces? Molim vas pomoc🙄

    Mislim da je to tretman pomlađivanja vlastitim krvnom plazmom. Jeli mislio na pomlađivanje jajnika?  
    http://www.cito.hr/hr/edukacija-ovarijalna_rejuvenacija.html [cito.hr]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.