Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Sorry na greškama, brzo pišem. Odg ću vam ovdje grupno. Ja sam imala zapravo skoro 30 sati trudova. 16.9. u 2 ujutro sam počela osjećat nešto sitno i u 8 ujutro sam otišla u bolnicu, to su bili pripremni trudovi koji ne bole, tu i tamo kad dođu zategnu i to je to i kako sam bila 40+1 zadržali su me. Navečer oko 9 su počeli oni pravi ali tek oko 1 u noći su bili bas bolni ko kod menstruacije, njih sam prodisavala do 4 ujutro a onda digla čitav odjel 😂 nitko nije rađao tu noć pa su svi spavali. Dok mi je urađen ctg, klistir i ja dok nisam legla u box već je bilo 6 ujutro, tad sam dobila drip da se to sve ubrza. Kako su pojačavali drip vise je boljelo naravno, i vrijeme ti ide, nemaš ti tad osjećaj koliko to zapravo traje. Ugl sve sto se da preživjeti i nemojte se bojati nicega 🥰 sretno curke 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Uhhh.
    Da to je ono kaj neznas kad je vrijeme za ic,uz drip izdurat fakat svaka ti cast..znam da se moze al kazu da tek to boli.
    Svaka cast tebi i puno hvala na informacijama,na lijepim zeljama i zbilja se nadam da cemo sve uskoro ovako pisat i tjesit druge zene🙃

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Pa mene je samo hvatala panika da ne rodim doma 😂😂😂😂 nikad ne znaš koliko si otvoren. Kad sam došla ujutro već sam bila 3 prsta. Ja htjela ići doma ali je Fistonic rekao ne može 😂😂😂😂😂😂 i rekao ako iduće jutro bude isto i bez pomaka da će me pustiti to bi bilo kao 24 sata od primitka u bolnicu međutim on je ujutro došao i bio na mojem porodu, veli on a ipak si odlučila roditi 😂😂😂😂 ma bas je bila ok ekipa i bodrili me i Zmijana je tako divno vodila taj porod, samo ih slušaj i bit će sve super

    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Dobro da te nisu pustili doma ,iako bi se brzo vratila vjerojatno hahaaha😂😆
    Ta doktorica mi se cini super zbilja ta njena neka smirenost ,volim kad se zezaju,mene je zezala kao tolke alerige na ljekove pa kao kaj cemo ti dat ,a orah?? Nista orahnjaca,e bas i na gubitku da znas😂
    Ono dodes u neizvjesnosti kaj se dole desava i onda te smire i shvatis pa oni su ljudi i zele da se ugodno osjecamo i sto lakse prodemo to iskustvo🙃

    Nisam pitala s obzirom na situaciju koja je bila kad je partner mogao bit s tobom?
    Njega su zvali pred kraj ili kak je to islo?

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu


    On je čekao da obavimo klistir i sve to, pustili su ga tek kad sam legla u box, tako je inače praksa. On je snimio izgon i dali mu da prereže pupcanu vrpcu. Tako da je on bio od 6 pa sve do poroda, rodila sam u 10.05 i još je bio dva sata kad su mi bebu dali skin to skin. Bas divno iskustvo. A odjel babinjaca je SAVRŠEN sve klapa kako treba, cure super raspoložene, samo sto zaboravi na san, Non stop netko dođe pita jel sve ok, čistačice , pedijatri, ginekolozi……luda kuca 😂😂😂😂 i ponesi si hrane nešto, ne znaš kad ćeš roditi, meni primalja donijela ručak iako je već bio serviran kad sam ja došla u sobu, ali za noć mislim. Večera je oko 6-7 nisam sigurna ugl do jutra nema jela, a hrana je zaista pristojna. Imali smo saft i tijesto jednom ja bi tonu pojela kako je bio fin i zapečene štrukle, došle kipuće 🐽

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago ovo procitati, odmah bude lakse :)
    Hvala ti Julie!

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Ma i njemu svaka cast kaj je sve to zdurao uz tebe 🙃
    Znaci 2 h imas za prvi kontakt s bebom ,to mi se svida.
    Sad vec imam cjelokupnu sliku o tom kak sta.
    Najvaznije mi je to da su super ekipa.
    Za jelo sam cula i morala bum se pripremit jer volim pojest 🤗
    Kak se to razlikuje covjece,meni je baka bila prije cca 5 mj na merkuru ali na drugom odjelu(naravno😂) hrana je bila ocajna,svaki dan je bio krumpir il kuhan il pecen ..
    Strukli,saft mmmmmm sve sto volim😍

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Damnarexx nema na cemu ☺️
    Sara a je, nije da svi smijemo jesti isto, trudnice i mamice smiju pa tako svasta i dobijemo. Bio je jedan rucak i bezveze, ali pojedes uvijek nesto. Tipa dosao pire u paradjz sosu i komad govedine ili ceg koja je bila ko đon, ali pojela sve osim mesa, juhu isto. Ma ja ti nisam bas osjetljiva, ne ocekujem buffet rucak/veceru ver sam svjesna da sam u bolnici a ne u hotelu…..nego to sa tijestom, dode saft i tijesti i salata, ja se ocu udavit kak je bilo dobro, sa mnom lezala cura s carskog i naravno ne smije jest kruto, dobila mislim griz i ja se njoj punih usta ispricavam jer kao ona mene gleda kak jedem 😂😂😂 i govori stalno ma sve ok, nemas se kaj ispričavati pa sam se na krsju okrenula ledima od nje 🙈🙈🙈🙈
    Inace vidim da im je drago kad dodu prstnje jer su tada trudnice malo smirenije, sto zbog osjecaja oa je tamo netko njihov sto zbog društva isto i za dojenje, nemojte da vam bude neugodno pozvoniti iz sobe da pitate kako da dojite ili za kaj god. Ako se nitko ne javlja dugo one dodu pa pitaju jel sve ok, malo se pošale s nama i odu. Strpljivi su. Bas mi je drago da sam tamo otisla, nisam pogrijesila.

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    joj super, bas mi je drago da ti je bilo pozitivno iskustvo. 2 vas je samo bilo u sobi?
    Kako sad napredujete? Papa vec kasice lagano ili je jos rano? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris

    joj super, bas mi je drago da ti je bilo pozitivno iskustvo. 2 vas je samo bilo u sobi?
    Kako sad napredujete? Papa vec kasice lagano ili je jos rano?


    Ne, po troje ali je tad jedna cura otisla, naravno ubrzo je dosla nova ali rucka vise nije bilo 🤣
    Posto ga jos dojim nisam uvodila nista, inace pedijatri preporucaju nakon 6 mj ukolill je samo dojen pa cu pricekati jos mjesec i po osim ako ne bi pocela gubiti mlijeko, tada cu krenuti s uvodenjem dohrane.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.