Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Da, i meni se cini kao da je mirniji malo, i sad osjetim dolje jaaaako nisko udarce + u rebra. Tak da ne znam..
    Meni je zadnja 3x radio uzv, svaki ponedjeljak. I reko je da je tu negdje oko 3100-3500. Nije komentirao jel dobiva il ne 🤷‍♀️
    Tesko je njima to procjenjivati. Ja sam samo pitala jel sve ok, reko je da je i vjerujem mu… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    I da, pusti se toga “sto ako”. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Pa to bi bilo najbolje i bit pozitivan jer negativom se privlaci isto ,to ja vjerojatno jer imam prevec sl.vremena pa mozgam o glupostima i mislim da moram sve zivo znat😂

    Pa to je fina kilaza bome ,skolski bi se reklo 💪 
    Frendice koje su rodile su rekla da su tu negdje ako fulaju nes malo oko kilaze al nis strasno

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    nadam se da bude tak nekak da sto lakse izađe van hahhahahhahaha
    frendica 1,50, sitna, 60kg ako. rodila bebu od 4,5 kg jer su joj zadnji uzv napravili tak oko 30tt i onda se svi sokirali kad je dosla rodit. i uspjela rodit u par sati  tak da nema pravila..
    jasno mi je da imamo sve visak vremena, al fkt nema smisla mislit sto ako ovo ono, jer kak su svi tak cemo i mi i da je to tak najgore iskustvo ikad svi bi imali samo jedno dijete ili ne bi imali djece.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    To cu moc rec kad rodim al tako je.
    Mala je to cijena za imat djete svakako.

    Oo jbt.svaka njoj cast,velika je to beba bome😂 pa to je ono kaj smo sve drugacije ,mogu ja sad citat hiljadu stvari i cut razna iskustva al u pravilu bit ce kako ce moja beba htjet i kako ce moje tjelo ragirat😆 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    S@r@

    Hvala puno za iskustvo,ohrabrujuce je nekak kad znas da je okruzenje dobro.
    I bas minje drago cur da je ta doktorica bila na porodu jer za nju nisam bila sigirna jel prisustvuje tj.jel ima smjene samo na hitnoj ili i u rodilistu🙃🙃,uljeva nekako povjerenje zena

    Super da nisam ostavljena saka sebi na porodu,mislim nisam plasljivica neka al kako radim u zdravstvu i fakat sam se nagledala tih njihovih sistema i stvarno ne zelim bit nekom samo rutina i prolazan dan😝

    Svaka cast da si bez epi prezivjela💪


    Sa mnom je bio zarucnik ali nije mi bilo do nikoga tih nekoliko sati, sami porod mi je trajao nekih 4 sata, imala sam prije trudove koji su bili ok, ali ono bas da rastura je eto tih 4. ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris

    S@r@

    Oooo,znaci krece lagano🙃
    Super je kaj ne osjecas za sad trudove,lakse ces podnjet one teze tako bar kazu💪
    Navijam da bude sve u redu,mozda da onda i ti primjenis tehniku pospremanje kad se vec nemozes druzit🙉

    P.s.meni ne pomaze za sad osim kaj me malac nalupa poslije po mjehuru za kaznu kaj sam se umorila😆

    Usput da pitam kak se rjesavas te proklete zgaravice?
    Mene to izbija,pored kreveta imam bocu jamnicke al memogu vise ni tu jamnicku pit,reflustat mi nis ne valja,ima kaj drugo?

    Hvala i nadam se da ce bit tako 🥰🥰
    Da, da, danas pospremanje stana i hodanje po stepenicama 😂😂
    Ma ne rješava mi nista zgaravicu. Imam Rennie, al kad me uhvati jako apsolutno nista ne pomaze…
    Pila sam donat mg (Jamnicu ne volim), al nije ni on nesto pomagao, kao ni bademi 🤷‍♀️
    Julie, jel mozemo na odjelu imati njihove spavaćice i moramo li bas imati spavaćice ili mozemo npr potkosulju/kratku majicu i tajice?


    Mozes i to, samo vidi si kaj ce ti biti ugodnije, ja sam recimo prosla epiziotomiju i to samo dva sava, mogla sam i sjesti nakon poroda i sve i u tom slucaju je spavacica bolja opcija, ne moram imati one bezveze trudnicke, ja sam rodila sredinom rujna, vani 26 stupnjeva bilo taj dan, mogao si gol hodati koliko je toplo ugl ja si bila kupila lijepu spavacicu na bretelice koja nije trudnicka i bila je mrak, samo spustis jednu i mozes dojiti

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jos sam zab napisati, sve ove koje sam spomenula mogu se naci na porodu, uvijek dolazi jedan iz starije sluzbe s jedan na specijalizaciji, njih isto dosta znam i super su, recimo Fistonic i Milas, odlicni decki.  Naravno zelim vas sto brzi porod i sto manje bolan ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Meni i ta 4 sata intenzivnih bolova zvuci previse. Pa svaka čast 😊😊
    I samo jedna ta spavacica ti jr bila dosta? Nije se zakrvarila ili zaprljala od mlijeka?
    Ma racunam da ce i sad grijati na +30 pa ogrtac uopce nisam spakirala hahah a i tak mi je uvijek vruce

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Bome i meni zvuci dugo al su ti vjerojatno ta 4 sata proletjela?
    Nemam dojam kakva je to bol i necu dok ne iskusim sama al nadam se da bu podnosljiva da mogu tolko durat
    Isto tako se nadam da nije predramaticno jer i moj partner planira bit uz mene ,valjda mu nece pozlit😂 i valjda ga necu izvrjedat jadnog 😂
    Oo jos bolje da nisu sami da su dvije osobe prisutni ipak dva uma su bolji od jednog a i bolje cubse osjecat ako neko strucan nadgleda 💪
    Ne bojim se epiz.jer ono ak ce to pomoc nek rezu,sad mi je jos i pozitivniji stav kad cujem da nije ono drama da nemres poslije hodat i tak nes.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.