Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Valkris

    damnarexx

    Je, cula sam i ja to.. al moj nece😂 a bome ne znam ni ja dal bi se sad usudila🤷 ne znam zasto🙈
    Da, mjesavina straha i uzbudjenosti. Neka sto prije dode 😍😍🤞

    Ma kaj nece. Hodaj po stepenicama onda hahha i peri prozore 😂. Ajde, cekam te 😃😃


    Sutra na dnevnom redu je usisavanje i pranje podova💪😂😂

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Nisam kod nje bila al super bar znam ak me zapadne da cu dobro proc💪💪

    Nadam se da ima promjena na bolje  🙃 da cemo sve nekak rodit u terminu

    Hahahaa😂,bit ce kuca ko iz kataloga 🐱

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    damnarexx

    Valkris

    damnarexx

    Je, cula sam i ja to.. al moj nece😂 a bome ne znam ni ja dal bi se sad usudila🤷 ne znam zasto🙈
    Da, mjesavina straha i uzbudjenosti. Neka sto prije dode 😍😍🤞

    Ma kaj nece. Hodaj po stepenicama onda hahha i peri prozore 😂. Ajde, cekam te 😃😃

    Sutra na dnevnom redu je usisavanje i pranje podova💪😂😂


    Damnarexx Hahahaha kraljice 😉😉
    Pa S@r@, ja sam dosta mirovala i mucila me zgaravica i vec sam lagano na izmaku snage i dosta mi je svega i najavila mm sutrasnje “druženje” kad ono danas krenuo sluzni cep ispadat, ctg biljezi trudove (oko 80 na onome), ja nis ne osjetim.. Tak da vj ne budem docekala termin 🤷‍♀️
    Nis od druzenja s muzicem 😕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Oooo,znaci krece lagano🙃
    Super je kaj ne osjecas za sad trudove,lakse ces podnjet one teze tako bar kazu💪
    Navijam da bude sve u redu,mozda da onda i ti primjenis tehniku pospremanje kad se vec nemozes druzit🙉

    P.s.meni ne pomaze za sad osim kaj me malac nalupa poslije po mjehuru za kaznu kaj sam se umorila😆

    Usput da pitam kak se rjesavas te proklete zgaravice?
    Mene to izbija,pored kreveta imam bocu jamnicke al memogu vise ni tu jamnicku pit,reflustat mi nis ne valja,ima kaj drugo?

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Sara hvala ti. Što se tiče spavaćice imat ćeš njihovu na porodu a svoju na odjelu babinjaca. 
    Ekipa ti je većinom mlađa i stvarno su svi strpljivi i uvijek neko dođe pita jel treba šta. 
    Radaonu ti je jako mala tako da ne brineš da ćeš biti sama 🙂
    Dr. Zmijanac je bila na mojem porodu. Draga žena. 
    Sto se Ledera tiče on je grub ali jako stručan, mene nije zapao 😂
    Ja sam od početka trudnoće išla tamo i meni je bilo fakat super iskustvo osim jedne koja je na specijalizaciji al se ne mogu sjetiti imena, mlada ženska sa smeđom kosom poludugim, onak totalno hladna i grublja ženska. Ona mi je jaaaako antipatična, dr.Stasenko je mrak ženska, dr.Roki, dr. Matijevic, dr.Dujic svi odlični, tak da nadam se da će i tebi biti lijepo iskustvo. 
    Eh da, sto se tiče epi ja ju nisam dobila jer sam se jako brzo otvarala tako da sam rodila bez nje. Bilo je vraški jako ali preživiš fakat i nije drama neka 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Hvala puno za iskustvo,ohrabrujuce je nekak kad znas da je okruzenje dobro.
    I bas minje drago cur da je ta doktorica bila na porodu jer za nju nisam bila sigirna jel prisustvuje tj.jel ima smjene samo na hitnoj ili i u rodilistu🙃🙃,uljeva nekako povjerenje zena

    Super da nisam ostavljena saka sebi na porodu,mislim nisam plasljivica neka al kako radim u zdravstvu i fakat sam se nagledala tih njihovih sistema i stvarno ne zelim bit nekom samo rutina i prolazan dan😝

    Svaka cast da si bez epi prezivjela💪

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    S@r@

    Oooo,znaci krece lagano🙃
    Super je kaj ne osjecas za sad trudove,lakse ces podnjet one teze tako bar kazu💪
    Navijam da bude sve u redu,mozda da onda i ti primjenis tehniku pospremanje kad se vec nemozes druzit🙉

    P.s.meni ne pomaze za sad osim kaj me malac nalupa poslije po mjehuru za kaznu kaj sam se umorila😆

    Usput da pitam kak se rjesavas te proklete zgaravice?
    Mene to izbija,pored kreveta imam bocu jamnicke al memogu vise ni tu jamnicku pit,reflustat mi nis ne valja,ima kaj drugo?


    Hvala i nadam se da ce bit tako 🥰🥰
    Da, da, danas pospremanje stana i hodanje po stepenicama 😂😂
    Ma ne rješava mi nista zgaravicu. Imam Rennie, al kad me uhvati jako apsolutno nista ne pomaze…
    Pila sam donat mg (Jamnicu ne volim), al nije ni on nesto pomagao, kao ni bademi 🤷‍♀️
    Julie, jel mozemo na odjelu imati njihove spavaćice i moramo li bas imati spavaćice ili mozemo npr potkosulju/kratku majicu i tajice? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Ocito je to tako i toto.nema tu pomoci do rodenja🙃
    Jesu se vase bebe smirile pred kraj?moja je nekako zadnja tri dana mirnija,brine me i kilaza jer je vec tri tj identicna cak mozda za pol kile i manja :/ 

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    S@r@

    Ocito je to tako i toto.nema tu pomoci do rodenja🙃
    Jesu se vase bebe smirile pred kraj?moja je nekako zadnja tri dana mirnija,brine me i kilaza jer je vec tri tj identicna cak mozda za pol kile i manja :/


    Moja nikako da se smiri, udara nogicama po rebrima..
    Ja sam jaukcem🙈 a kad trebam ici spavat, e onda je cirkus. 
    Nemoj se nista brinut za kilazu, cekaj uzv :) moja je u 5tj dobila 1kg.

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Aktivna beba,kolko god znam kak je to nelagodno javi se pa znas da je dobro🙃😆
    Jedino to pred spavanje nisam u cijeloj trudnoci dozivjela🙈
    Nekak kad bi i ja isla spavat onda bi i malecni se umirio ,jedino kad bi otvorila oci onda bi odma bilo pikanje u rebra i to samo u desnu stranu🤗

    Ooo pa zbilja se onda bezveze brinem vjerojatno ,mislim da bi mi i dokt.obratila paznju da je nes zabrinjavajuce al znas onaj nemir sta ako 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.