Porod u Vinogradskoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TINA89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    TINA89

    Lijepi pozdrav svim majkama!termin mi je 11.05.s bebicom je sve ok,al imam mali “problem”.Inace imam problema sa panikom,i brine me to kako ce se to odrazit kada budem isla radjati.

    Naravno,mislim na to da sa bebom bude sve u redu,ali da li ce mi panika samo jos vise otežati porod☹

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sumnjam da ces od trudova stic panicarit  ,!A kamoli mislit na paniku!☺

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • IC0707

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz mame, mene zanima kome dajem taj plan poroda!? I nakon koliko cca budete u radjaonici nakon primitka u bolnicu!? Jel u to vrijeme i muz moze k vama ili…!? Hvala 

  • Smnll

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok, da li netko ima rodit u 6mj u vinogradskoj.Meni je termin kraj 6 mjeseca.Kako su iskustva u zadnje vrijeme  vas koje ste nedavno rodile  u vinogradskoj

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ja planiram početkom 7. rodit u vinogradskoj. Imam iz prve ruke informacije od prijateljice koja je rađala prvo dijete u petrovoj i drugo u vinogradskoj prije koji mjesec. Uglavnom kaže da bi opet išla roditi u vinogradsku. Kaže da su babice u rađaoni super, da ti se posvete i da je njoj bilo odlično jer su svi bili srdačni jako i od pomoći. Jedinu zamjerku je imala na sestre na odjelu koje nisi previše pomagale oko bebe. Beba je cijelo vrijeme uz tebe i sama ju premataš, presvlačiš, hraniš. Ona je imala iskustva od prije ali ostalim prvorotkinjama nije bilo baš lako pogotovo sa dojenjem pa im je i ona pomagala.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Smnll

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala na info

  • Mima1604

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Smnll

    Bok, da li netko ima rodit u 6mj u vinogradskoj.Meni je termin kraj 6 mjeseca.Kako su iskustva u zadnje vrijeme vas koje ste nedavno rodile u vinogradskoj


    Imam ja 

  • Smnll

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I kako je proslo

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke :)

    Zanima me slijedeće, živim u Dubravi i imam aktualnog doktora u Vinogradskoj, kod njega sam išla zbog CIN-a i kolposkopije, Mogu li ja po tome onda roditi u Vinogradskoj ili će me selit nekam drugam? Zanima me jer mi je dr. Butorac super i stvarno bi htjela da mi on radi porod pa ne znam na kojem principu funkcioniraju.

    [lilypie.com]

  • jedna_mama

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo, ako nekome može pomoći moje iskustvo poroda u Vinogradskoj… i sama sam iščitavala sve po internetu prije svog poroda, pa da vratim dug svemiru… bit će dugačak tekst, isprike onima koji bi htjeli light verziju https://klokanica.24sata.hr/static/images/emoticons/03a.svg [klokanica.24sata.hr]

    Rodila sam djevojčicu u veljači ove godine u Vinogradskoj.
    Imala sam jednu lijepu trudnoću bez posebnih komplikacija, izuzev groznih bolova u zglobovima koji su mi otežavali spavanje i kretanje. Pred kraj trudnoće, kad su pregledi učestaliji, moj ginekolog je kod pregleda komentirao gotovo sa žaljenjem kako sam “skroz zatvorena”.

    Par dana prije termina krenuo je sluzni čep, a nalaz cerviksa nije se mijenjao. Nisam očekivala da ću skoro roditi. Tri dana prije termina imala sam jednu epizodu od nekoliko sati da nisam uopće osjetila bebu pa sam se javila u Vinogradsku. Bilo je sve ok, već u čekaonici se gospodična javila, ali kad smo već došli, obavili smo sve po redu: pregled, CTG, UZV… na kraju su me zadržali u bolnici preko noći za svaki slučaj i otpustili kući. Tad sam shvatila da mame koje preleže cijelu ili dio trudnoće u bolnici, naročito u onakvim sobama, zaslužuju posebno divljenje.
    Dan prije termina u večernjim satima, oko 20h, kod kuće mi je pukao vodenjak i izlio se bazen vode ispod mene. Stvari su bile odavno spremne, samo sam se istuširala i krenuli smo u bolnicu. Došli smo niti sat vremena od puknuća vodenjaka, trudova nije bilo. Kod pregleda dežurni liječnik ustanovio je da je nalaz isti kao kod ranijih pregleda (1 prst) i poslao me u hodnik da hodam. Tako sam šetala gore dolje po hodniku oko 2 sata. Pojavili su se nekakvi trudovi, malo bolno u leđima, ali ništa naročito. U hitnoj ambulanti je radila prekrasna sestra, mislim da se zove Kristina, koja je tu noć rješavala pristigle trudnice kao na traci. U nekom trenutku, kad je imala “praznog hoda”, uvela me u ordinaciju, obrijala i dala klizmu. Napominjem da je brijanje i klizmu predložila, a ne “naredila”. Ja sam na oboje pristala jer mi se nije činilo posebnim atakom na tijelo :-) ali da sam odbila, mislim da ne bi ni trepnula. Tada sam joj napomenula da nisam načistu oko epiduralne, ali da bih voljela da mi izvadi krv za nalaze, kako bi bili spremni ako se kasnije odlučim za epiduralnu. Udovoljila mi je i izvadila krv za nalaze.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.