Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    nolita1102

    Ja sam do poroda non stop bila u petrovoj na cef2 odjelu i imam samo rijeci hvale za sve, doktor Tomicic kao andeo s neba. Nemam nikakvog prigovora. Na odjelu poslje carskog primalja jedna od uzas. Zbog nje sam morala citati u otpusnom pismu Ablaktacija na zahtjev majke i do dan danas svi su ludi zbog toga skupa samnom…na postintenzivnoj svi predobri osim jedne nadobudne…da sam barem mogla birati odjellll bila bi na cefuu…

    Meni je dr.Tomicic bio na porodu,stvarno legenda😊cijelo vrijeme me nasmijavao,cak mi je u zezanciji nudio i pecivo dal hocu pojesti jer je on cijelo vrijeme tam nesto jeo😁sve pohvale za njega

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Dvije su crvene, jedna je bila dobra, jedna ni bila dobra da radi u konc.logoru, socijalističkog kova, monolozi naučeni ko da je '71., usput se derala na mladu sestru kakva joj je to frizura??? Žena je imala dobro svezan utegnut rep, uredna, da se čovjek zapita, žao mi je njezine djece/unuka, a i mene ako je 80-ih radila u Petrovoj i hranila i prematala mene tad. :( 

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Zbog takvih komentara i one popišane pelene cijeli dan, eto, čovjeku ostane neka težina svaki put kad se svega sjeti. Kad je sve dobro, ne obraćate pažnju, možda nekom nisu odgovarale doktorice u rađaoni koje su sve prema meni bile kao anđeli.

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisati koliko je jadno dijete urlalo kad nam je ušla u sobu i vikala, ni to joj ne mogu oprostiti. Odvratno napuhano i frustrirano stvorenje kojem pacijenti i sestre budu ispušni ventil. Vjerujem da je stažirala na Golom otoku jer je zanat dobro ispekla. Toliko mi se ogadila. Svi vi kojo idete u Petrovu/bilo koju drugu bolnicu, ne dajte na sebe, ni na svoje dijete, koliko god možete. Moje su izgladnjeli i sad se borimo da dobijemo svaki gram. ''Jer je Bog stvorio sisu", kaže baba, "i sve žene imaju isto mlijeka i bebi me treba hrana prve dane." 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    meriemica

    Dvije su crvene, jedna je bila dobra, jedna ni bila dobra da radi u konc.logoru, socijalističkog kova, monolozi naučeni ko da je '71., usput se derala na mladu sestru kakva joj je to frizura??? Žena je imala dobro svezan utegnut rep, uredna, da se čovjek zapita, žao mi je njezine djece/unuka, a i mene ako je 80-ih radila u Petrovoj i hranila i prematala mene tad. :(

    Ova na koju ja mislim ima uvijek pundu onak raskalasenu,dosta glasno prica,malo je jaca😃i uvijek prica neke gluposti,viceve i to

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    meriemica

    Zaboravila napisati koliko je jadno dijete urlalo kad nam je ušla u sobu i vikala, ni to joj ne mogu oprostiti. Odvratno napuhano i frustrirano stvorenje kojem pacijenti i sestre budu ispušni ventil. Vjerujem da je stažirala na Golom otoku jer je zanat dobro ispekla. Toliko mi se ogadila. Svi vi kojo idete u Petrovu/bilo koju drugu bolnicu, ne dajte na sebe, ni na svoje dijete, koliko god možete. Moje su izgladnjeli i sad se borimo da dobijemo svaki gram. ''Jer je Bog stvorio sisu", kaže baba, "i sve žene imaju isto mlijeka i bebi me treba hrana prve dane."

    Joj sto volim takve babuskare..😒..bas kao sto kazes "stazirale na golom otoku"..Prvi porod sam imala u Slavoniji u jednoj bolnici di je isto bila jedna takva zlocesta baba..isto crvene kose pa me podsjetilo na nju...uzasna je bila prema svima..samo nisam se dala isprpvocirati..jos sam ju i snimila kad je imala jedan od svojih krasnih monologa ..htjela sam ju prijavit..ali kad sam stigla doma ohladila sam se..nije mi se dalo sa tim zaj.... Ali drago mi je sto sam joj dala do znanja da sam ju snimila i da cu ju prijavit pa se malo smirila..bar u mojoj blizini..kako je bila prema ostalima dalje ne znam...uglavnom sad trebam rodit u Zg u Vinogradskoj..nadam se da necu naletit opet na jos jednu takvu😂😂

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ana i cure,
    Tomicic je bas na porodu u radjaoni?? Ooo super ste naletile na njega !

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Mene je maltretirala s tim komentarima zbog čega je Bog dao sisu, vikala da sam kriva jer imam 2 kapi mlijeka, desetak sestara me tiskalo svaki dan da sam zvijezde brojala, inače imam dijagnozu zbog koje nisam trebala ni pokušati dojiti, moram biti na stalnoj kontroli, mama mi je umrla nedavno od raka dojke... u bolnici sam u 4 dana izgubila 12 kg, meni je to bio šok za organizam. Sad doma naravno ne mogu uživati u bebi nego pijem antibiotike i topim se na kost zbog njihove politike. Boli me ta prijetnja soc.skrbi, zbog toga mrzim Petrovu iz dna duše, zbog njezine deračine beba je urlala 2 sata. Da ne velim koliko smo novaca potrošili u privatnoj klinici gdje sam vodila trudnoću jer njihova doktorica radi u Petrovoj i naravno da je rekla da će sve biti dobro tamo i da smo se zato za tu bolnicu odlučili. Kako su ljudi glupi i naivni. A crvenrepki želim da što prije ode u zasluženu mirovinu u kojoj će brisati figurice i hladiti živce. I uživati u svojoj samoći. Nadam se da nema nikakvu životinju u kući jer ni za to nije. 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ana i cure,
    Tomicic je bas na porodu u radjaoni?? Ooo super ste naletile na njega !

    Daa😊😊ja sam bas htjela da mi bude on i eto😊
    Stvarno je zakon on,sve kroz zezanciju,a opet strucan..

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Znate li kako se zove mlada, možda tridesetak g., doktorica (iz rađaone), niža, smeđokosa, nježnog glasa? Meni je bila predivna (možda opet individualno iskustvo).

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.