Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kristijan

    Pozdrav drage mamee..nosim blizance u 26 tj sam..bila sam na zadnjem pregledu kod svoje gin i rekla mi je da me od sad salje na preglede u kliniku gdje cu rodit tj Petrovu bolnicu..Dobila sam uputnicu da se narucim u 28 tj, trazi se pregled, obrada, CTG, UZV..Dali sa tom uputnicom idem u podrum Petrove da se narucim ili??


    U podrumu ti je samo uzv,  za ovo ostalo ides u trudnicku ambulantu. Potrebno se posebno naruciti i za jedno i za drugo.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • makova

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    drage mame, nova sam ovdje i ocekujem prvu bebu pocetkom 7.mj. imam pitanje na koje ne mogu naci odgovor od kad sam saznala da sam trudna haha
    znaci ni ja ni decko ne vozimo, sukladno tome nemamo auto, zivimo blizu petrove i zato smo nju i izabrali, oce li mi ovi u petrovoj dati da odvedem bebu doma bez proklete autosjedalice? ne pada mi na pamet kupovat to  jaje ako ga nemam u sta instalirat.. ako netko ima iskustva, molim vas da podjelite :) unaprijed hvala!

  • Maja77

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila 3 puta u Petrovoj i svaki puta bila jako zadovoljna. Nitko ne provjerava u ćemu se beba iznosi iz bolnice i da li imate jaje ili ne. Mi smo imali kosaru (iz kolica 3 u 1) i u jastuku smo bebu (sva 3 puta) položili u kosaru i izašli iz bolnice.

    SRETNO :)

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hejj ,

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    imam pitanjce jedno, ja bi htjela muza povesti u box,jer treba najavit se prije il tecaj neki?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    mimmyx

    imam pitanjce jedno, ja bi htjela muza povesti u box,jer treba najavit se prije il tecaj neki?


    Treba tecaj koji moze biti iz doma zdravlja. Trebate i imate odijelo zeleno koje kupite u apoteci. Kad dodes u radaonu kazes da muz ceka i da bi htio bit s tobom. Kad te pregledaju i smjeste u box pozovu muza i dovedu ga do tebe. Moj je oba puta bio od kako sam legla u box pa sve do 1h iza poroda..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubi1986

    Bubi1986

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, vise vas citam nego sto tipkam ovdje :) Evo i ja se polako spremam za Petrovu. Konkretno me zanima što ponijeti u bolnicu? Što treba za bebu? Prvo dijete nisam rodila u Zg i tad su nam za bebe bile obavezne samo pelene i naravno robica za izlazak iz bolnice. Hvala vam

    💙D 26.01.2010.💙
    💙M 03.08.2018.💙

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Bubi1986

    Pozdrav curke, vise vas citam nego sto tipkam ovdje :) Evo i ja se polako spremam za Petrovu. Konkretno me zanima što ponijeti u bolnicu? Što treba za bebu? Prvo dijete nisam rodila u Zg i tad su nam za bebe bile obavezne samo pelene i naravno robica za izlazak iz bolnice. Hvala vam


    Za bebu u petrovoj ne treba nista. Kad izlazite onda pelenu, robicu i jaje ili kosaru ako idete kolicima.
    Za mamu pribor za higijenu, spavacice, rucnici, ulosci i mrezaste gace, papuce, wc papir, boca vode, nesto za gricnuti, mob i punjac..
    Svaka soba ima frizider i tv

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubi1986

    Bubi1986

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dea32, hvala puno na ovim informacijama. 

    💙D 26.01.2010.💙
    💙M 03.08.2018.💙

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Bubi1986

    Dea32, hvala puno na ovim informacijama.


    Ma nista..
    Sretno!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.