Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    meriemica

    Nitko nije htio reći ništa o bebi, pitala sam vizite, nije na njima da kažu… Zovem muža i on zove bolnicu i sljedeće popodne govore da je beba dobro i da sam ja gore jer nemaju mjesta. 2.dan beba dehidrirana, dojenje ne ide, ne daju dohranu, molim, preklinjem na što me sestra iz vizite za bebe (stara, crvenokosa, navodno Marija želi prijaviti socijalnoj skrbi, a inače mi je struka da s njima surađujem :) takva stvorenja eto rade i dalje u sustavu), umirem, kao da mi nije dosta, beba se razbolila, oni čekaju jer još nije za terapiju… Optužuju da izgladnjujem dijete. 3 dana prolaze. U međuvremenu otpuste curu koja se hvali kako će dijete odma utrapit babi i ide se slikati s mužem (koji nijednom nije pogledao bebu do tad). Pedijatar komentira da ga nije briga što bude s djecom dok odu doma. Ako mi ovo nije uzelo godine života, onda neće ništa. Za sve mlade sestre (i ove srednjih godina) imam samo riječi hvale, pune su strpljenja i dobronamjerne, nebitno u priči, ali jedna ljepša od druge i nimalo frustrirane, osim jedne punašne koja ide stopama ove stare crvenokose. Najtužnije da ta uvijek bude u dječjoj viziti, navlači žvakaču dok pedijatar gleda bebe i nadima se, jako si je važna. Šteta da je takav stvor na visokoj poziciji kraj toliko sposobnih i dragih ljudi tu. Ajde, barem je pred šeficom priznala te riječi. Pa onda u toj traumi ostani u bolnici i još sabran. Ove mlade djevojke su toliko tople i divne, a jedno stvorenje u poznim godinama nema kulture ni odgoja, a očito je kasno da ih i stekne. Hrana u bolnici meni odlična, ako kog zanima, bez ijedne zamjerke. Uglavnom, zbog nekih takvih kreatura stotinu odličnih ljudi ostane u sjeni i mjesto na kojem je najdraže biće dobilo život ostaje umrljano.

    Znaci,prestrasno!!!! 
    Meni recimo bilo koma u radaoni,ali na kraju sreca pa sam zavrsila na carskom naposlijetku i odjel carica,svima sve pohvale

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav,ja sam rodila prije 5 dana,jucer smo stigle doma.
    Ugl imam same pohvale za Petrovu,od radaone,doktora,sestre za bebe i mame odlicne,ima ih par zivcanih ali uvijek pomognu sto je najbitnije.Hrana je odlicna,sobe takoder.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Pozdrav,ja sam rodila prije 5 dana,jucer smo stigle doma.
    Ugl imam same pohvale za Petrovu,od radaone,doktora,sestre za bebe i mame odlicne,ima ih par zivcanih ali uvijek pomognu sto je najbitnije.Hrana je odlicna,sobe takoder.

    Cestitkeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam anesteziologa, meni je bio (za epoduralnu) jedan prilično mlad, ali svaka mu čast. Stručan i ima pristup pacijentu kakav treba biti, sabran... 

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Sve u svemu, super je kad se svi ti mladi trude, i za njih sve naj, rade najbolje što mogu u tim dinamičnim uvjetima, a ove frustrirane babe koje su 5 minuta od penzije "ne budu zanavek".

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    *epiduralnu :)

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ana2711

    Pozdrav,ja sam rodila prije 5 dana,jucer smo stigle doma.
    Ugl imam same pohvale za Petrovu,od radaone,doktora,sestre za bebe i mame odlicne,ima ih par zivcanih ali uvijek pomognu sto je najbitnije.Hrana je odlicna,sobe takoder.
    Cestitkeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!

    Hvalaaa mono😊😊💕

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Evo, i pedijatar bio odličan na otpustu, čim nije bilo one crvene babe, slroz drugi čovjek, s njim je bila neka plava draga sestra. Tužno je koliko jedna takva gospođa iz ere socijalizma može štete napraviti. I koliko se iskaljava na tim sestrama, od njih dvadesetak koje sam upoznala, sve su bile predivne. 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    meriemica

    Evo, i pedijatar bio odličan na otpustu, čim nije bilo one crvene babe, slroz drugi čovjek, s njim je bila neka plava draga sestra. Tužno je koliko jedna takva gospođa iz ere socijalizma može štete napraviti. I koliko se iskaljava na tim sestrama, od njih dvadesetak koje sam upoznala, sve su bile predivne.

    Vidis,meni je ta glavna crvena bila najbolja od svih..zena je bas strucna;sve ti objasni i jos k tome mi smo joj se svaki put nasmijale do suza kakve je gluposti valjala..al dobro,naravno da nemamo svi ista iskustva sa nekim ljudima

  • nolita1102

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam do poroda non stop bila u petrovoj na cef2 odjelu i imam samo rijeci hvale za sve, doktor Tomicic kao andeo s neba. Nemam nikakvog prigovora. Na odjelu poslje carskog primalja jedna od uzas. Zbog nje sam morala citati u otpusnom pismu Ablaktacija na zahtjev majke i do dan danas svi su ludi zbog toga skupa samnom...na postintenzivnoj svi predobri osim jedne nadobudne...da sam barem mogla birati odjellll bila bi na cefuu...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.