Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Prvo se javis na hitni prijem u prizemlju,da te upišu,traje par minuta i onda te sestra vodi u rađaonu gore na katu 🙂

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Cure,sto ste sve imale sa sobom u boxu?tj sto smijemo imati i sto da uzmemo posebno u neku vrecicu?

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Cure,sto ste sve imale sa sobom u boxu?tj sto smijemo imati i sto da uzmemo posebno u neku vrecicu?

    Sve tvoje stvari su s tobom u boksu...di si ti,tu su i tvoje stvari kud god isla 😊

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ode post... Sestre ti furaju stvari...
    Ja sam imala torbu sa svim stvarima i posebno vrecicu s vodom,vlaznim maramicama,al muz je bio samnom i dodavao ak sam kaj trebala

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Ode post… Sestre ti furaju stvari…
    Ja sam imala torbu sa svim stvarima i posebno vrecicu s vodom,vlaznim maramicama,al muz je bio samnom i dodavao ak sam kaj trebala

    Aha,onda super,mislila sam da torba ostaje vani negdje,a da moramo posebno uzeti u vrecicu npr spavacicu,rucnik,vodu..

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Cure, da li je netko od Vas tko je rodio u Petrovoj vodio trudnoću u poliknici GinOps? Planiram ići roditi u Petrovu pa s obzirom na činjenicu da Dr. Škrablin vodi polikliniku nije loše da prije poroda ima sve informacije o tijeku trudnoće i eventualnim poteškoćama. Da li netko ima uopće iskustva sa poliklinikom GinOps?

    02/2017..... spontani pobačaj
    02/2018..... stigla naša curica :-)
    04/2019..... spontani pobačaj
    07/2019..... spontani pobačaj
    02/2020..... trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Evo i mojeg friškog iskustva, što se tiče poroda samog, svi su odlični bili, mlade doktorice fenomenalne, uspjeli prirodno, bez carskog, bebica super... ALI, tu tek muka počinje. Na odjelima za bebe nije bilo mjesta i odveli me na ginekološki u noći (nisu mi rekli kamo idem) i tu sam ostala nekih 16 h. U popišanoj peleni od poroda, bez WC-a sve to vrijeme (ni posudu nisu nosili mi, a dići se nisam smjela). 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    meriemica

    Evo i mojeg friškog iskustva, što se tiče poroda samog, svi su odlični bili, mlade doktorice fenomenalne, uspjeli prirodno, bez carskog, bebica super… ALI, tu tek muka počinje. Na odjelima za bebe nije bilo mjesta i odveli me na ginekološki u noći (nisu mi rekli kamo idem) i tu sam ostala nekih 16 h. U popišanoj peleni od poroda, bez WC-a sve to vrijeme (ni posudu nisu nosili mi, a dići se nisam smjela).

    Ajme jadna, što je bilo poslije? 

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Nitko nije htio reći ništa o bebi, pitala sam vizite, nije na njima da kažu... Zovem muža i on zove bolnicu i sljedeće popodne govore da je beba dobro i da sam ja gore jer nemaju mjesta. 2.dan beba dehidrirana, dojenje ne ide, ne daju dohranu, molim, preklinjem na što me sestra iz vizite za bebe (stara, crvenokosa, navodno Marija želi prijaviti socijalnoj skrbi, a inače mi je struka da s njima surađujem :) takva stvorenja eto rade i dalje u sustavu), umirem, kao da mi nije dosta, beba se razbolila, oni čekaju jer još nije za terapiju... Optužuju da izgladnjujem dijete. 3 dana prolaze. U međuvremenu otpuste curu koja se hvali kako će dijete odma utrapit babi i ide se slikati s mužem (koji nijednom nije pogledao bebu do tad). Pedijatar komentira da ga nije briga što bude s djecom dok odu doma. Ako mi ovo nije uzelo godine života,  onda neće ništa. Za sve mlade sestre (i ove srednjih godina) imam samo riječi hvale, pune su strpljenja i dobronamjerne, nebitno u priči, ali jedna ljepša od druge i nimalo frustrirane, osim jedne punašne koja ide stopama ove stare crvenokose. Najtužnije da ta uvijek bude u dječjoj viziti, navlači žvakaču dok pedijatar gleda bebe i nadima se, jako si je važna. Šteta da je takav stvor na visokoj poziciji kraj toliko sposobnih i dragih ljudi tu. Ajde, barem je pred šeficom priznala te riječi. Pa onda u toj traumi ostani u bolnici i još sabran. Ove mlade djevojke su toliko tople i divne, a jedno stvorenje u poznim godinama nema kulture ni odgoja, a očito je kasno da ih i stekne. Hrana u bolnici meni odlična, ako kog zanima, bez ijedne zamjerke. Uglavnom, zbog nekih takvih kreatura stotinu odličnih ljudi ostane u sjeni i mjesto na kojem je najdraže biće dobilo život ostaje umrljano.  

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Da, i taj jedan pedijatar/mlađi, stvarno šteta završiti tolike škole, a ne ovladati osnovama komunikacije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.