Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    meriemica

    Znate li kako se zove mlada, možda tridesetak g., doktorica (iz rađaone), niža, smeđokosa, nježnog glasa? Meni je bila predivna (možda opet individualno iskustvo).

    Tamo je jako puno specijalizanta....mislim da ce tesko netko znati po opisu...

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    meriemica

    Znate li kako se zove mlada, možda tridesetak g., doktorica (iz rađaone), niža, smeđokosa, nježnog glasa? Meni je bila predivna (možda opet individualno iskustvo).

    Ima naocale? Mozda je Velena Radosevic..

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Da, jedna od njih je imala naočale i dugu tamnu kosu :), jako dobra, ali ova druga niža, nježna je već duže tamo, mislim da su ju čak oslovljavali s primarijus. :)

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Velena je 👍👍👍super draga doktorica

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Da, to je bila Velena :), predivna, strpljiva, svaka joj čast. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ima kakvih novih/friskih iskustava sa porodom u Petrovoj? Meni je termin za 15tak dana

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Sretna budeš ako izbjegneš crvendaću. Nama je uništila početak jednog života, tri tjedna nakon, još je gore. Sve si mislim da se nikad neću oporaviti.

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    A da ne pričam kakvu infekciju rane sam dobila po povratku doma, zbog cjelodnevnog ležanja u onoj mokroj peleni. Katastrofa. Porod - najlakši dio, ostalo sramota za 21.st.

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Da sam znala, zaobišla bih Petrovu u širokom luku. Najbolje od svega je to što sam cijelu trudnoću vodila privatno u Pronatalu kod dr.Ivanišević/Đelmiš, koji su rekli da će sve oko poroda urediti, a na kraju čovjek bude ostavljen 24 h kao pas. Bolje sve preglede odraditi preko socijalnog, a ne baciti brdo para u vjetar, dobar si im dok imaju koristi, kasnije nažalost budeš tretiran gore od psa.

  • Avatar meriemica

    meriemica

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    To je moje iskustvo, nadam se da sam u manjini, da sam imala peh, da su ostale prošle bolje. Ali morala sam ga podijeliti tu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.