Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Porod opca bolnica karlovac,treci mjesec 2021.za vrijeme trajanja pandemije..Puknucem vodenjaka u dva ujutro dolazim u ambulantu,brzinski ctg pokazuje trudove,pregled i direktno u boks.par trudova i za dvadesetak minuta stigla je moja druga djevojčica..porod savršen,bez pucanja,sivanja kao i prvi,ali drugi definitivno puno bolniji!!!!!Nakon dva sata lezanja smjestaju nas na odjel,u sobu za izolaciju gdje obave testiranje i do dolaska nalaza boravile smo u njoj(poslijepodne) te nakon toga soba..Sta se tice zaraze,zbilja paze i sve kako se ne bi covid probio na odjel..sta se tice doktora svih sestara,babice,hrane,tretmana prema meni i bebi sve pohvale kao i prvi put..barem moje iskustvo,pozitivno oba puta
    P.s.masku nisu zahtijevali kako na porodu tako ni nakon smještaja u sobu

  • lucii

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok, ima li netko s novijim iskustvom poroda u Karlovcu. Zanima me specificno koja je procedura pri trudovim, da li imam slobodu hodati, ljuljat se npr na yoga lopti? Pri samom izgonu mogu li biti u poziciji koja mi pase ili moram lezati? Da li je beba u sobi cijelo vrijwme samnom? Da li se vaganje i testiranje bebe obavlja u sobi samnom ili ne?  Prvi put radam u Hrv, pa me zanima jer sam vani imala drugacija iskustva. Hvalaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.