Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ej zenske.. koliko sam saznala od svoje prijateljice koja je prije mj dana rodila i što mene čeka iduće godine za sada sam čula dosta pozitive.. dobro nekima možda i nije bilo na švarči najbolje .. nemaju dobrih iskustva.. ali ja mislim da to sve od osobe do osobe.. koliko sam od nje zapamtila nosila je : pelene za bebu , jednokratne gaćice, benkice, body, ulošci , pidzamu ( i ako njihove dobijes, i njih moraš nositi ) sestre daju da svoju obučeš, ali cim ide vizita moraš imati njihovu . normalno sve za kupanje i higijenu.. ako što saznam pišem 

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Melly29

     dobro nekima možda i nije bilo na švarči najbolje .. nemaju dobrih iskustva.. ali ja mislim da to sve od osobe do osobe.. 

     Kaj je to “švarča”?

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Dada


    Melly29

     dobro nekima možda i nije bilo na švarči najbolje .. nemaju dobrih iskustva.. ali ja mislim da to sve od osobe do osobe.. 
     Kaj je to "švarča"?

    Ispričavam se !!!!!!!!!!!!! Opća bolnica Klc
  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    hvala melly29 na informacijama!kak sad 300kn za tecaj na svarci??ja cula da je besplano? pa ko je tu lud?nemozes vjerovat,zaraduju di god stignu! straasno!!!

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Melly29 kada je tebi termin??

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Daaa.. to je i meni sestra od doktorice rekla.. a i pise na stranicama da je 300 kn.. a ima jos jedna zenska koja kao privatno radi tecaj ali je 500 kn.. ja sam mislila na ovaj sad pocetkom 10 mj ali nisam stigla. Meni je iduce god 10.04 termin 

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Tecaj u bolnici je bio besplatan do prije godinu ili dvije, sad je 300 kn :/
    Ja vam javim kak je na tecaju i jel se isplati ic ak ne ide muz. :)

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    o Melly29 ti jos imas puno vremena :-)  hoce bit jos koji termin do 2 mj?? e da,i ak ide muz,kada moze bit samnom??cijelo vrijeme ili samo na izgonu?

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Bio je termin na “Švarči” početkom 5. mjeseca i nakon toga je sad. A ovaj privatni, kod Bibe, mislim da nije bio od kraja prošle godine do sad do 9. mjeseca.
    Bar nije kod mije ginekologice bilo obavijesti, a ona uvijek stavi u čekaonu obavijest o tom tečaju.
    Ja sam se bila prijavila kod Bibe, žena je rekla da će me nazvati kad odluči kad je točno početak jer je mislila da će možda i malo ranije klrenuti nego što je bilo napisano, ali mi se uopće nije javila, a početkom 9. mj. su stavili obavijest za tečaj u bolnici pa sam se odlučila da radije idem tamo i da neću zivkati Bibu ako ona već ne zna nazvati a obečala je.
    Uostalom u bolnici je i 200,00 kn jeftinije i krače traje, a muž mi je viši fizioterapeut pa što se tiče vježbi koje bi možda Biba malo bolje obradila, to mi i on može objasniti. (odnosno već je, nekoliko puta, ali ja sam lijena ko….)
    Kad bi bar negdje u Karlovcu bile organizirane vježbe za trudnice, to bi se prisilila otiči, doma mi se taaaaako ne da!

    [lilypie.com]

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    E da Lull i mi danas krečemo, a i termin mi je 16.12. pa tko zna, možda budemo skupa i u rodilištu

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.