Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Mislim da su vjezbe za trudnice u starackom domu Sv.Antun,tako sam barem vidjela na letku kod ginekologa,sljedeci termin za tecaj je 3.11.-7.11. na švarci,pa evo ako koga zanima ima jos mjesta,predbiljezbe na br:608-322

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    lonny


    E da Lull i mi danas krečemo, a i termin mi je 16.12. pa tko zna, možda budemo skupa i u rodilištu

     Super, onda se vidimo danas!

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    CURE KAKO JE NA TECAJU??

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Bilo je ok, nista posebno. Uvodno predavanje o trudnoci i porodu, trajalo samo pol sata. Vidjet cemo dalje ;)

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Može,javi dojmove kad zavrsi :-)

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    i kakav je tecaj??

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Danas je tecaj zavrsio.. Bilo je skroz dobro, svaki dan je netko drugi drzao predavanje, govorilo se opcenito o trudnoci i porodu, njezi bebe, dojenju, vjezbe u trudnoci i tehnike disanja. Obisli smo rodiliste, pokazu ti pripremne sobe, bokseve i sobe u kojima si poslije poroda. U boksevima su kreveti koji imaju svaki segment pomican pa si mozes regulirat. Mozes se slobodno setat sve do izgona (onoliko kolko ti dozvoljavaju zice od ctg-a) i koristit se pilates loptom. Sobe su dvokrevetne, bebin krevetic je do tvog i u razini s tvojim krevetom i beba je 24h s tobom u sobi. U sobi ce i presvlacit dijete i kupat, obavljat mjerenja, pretrage i slicno. Oni koriste platnene pelene a ako zelis da ti je beba u jednokratnima mozes ponijet i njih pa stavit u kinderbet.
    Znaci ne treba uzimat nista za bebu osim kad ides doma da ju obuces za izlazak.
    Wc i tus kabina su zajednicki. 
    Postoje i apartmani, jednosobne sobe koji imaju svoj tus ali nemaju krevet za presvlacit bebu

    Kazu da se ne pretjeruje s torbom za rodiliste, tipa da se uzme jedna rola wc papira pa kad zafali lako ti netko donese jer ormarici u sobi nisu veliki.
    Posjete nisu u sobi, nego izvan sobe, na hodniku odnosno nesto ko dnevni boravak.. Nema striktnog vremena za posjete, mogu doci kad god osim po noci.

    Ja bi preporucila tecaj jer svi koji ti drze predavanje rade u rodilistu i bit ce tamo  tijekom poroda i kasnije pa ih mozes pitat sta zelis a i vidis mali dio toga unaprijed.

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hvala na inforamciji sad znam

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    I moji su dojmovi o tečaju zaista pozitivni, osim one sobe gdje drže predavanja. Zadnja dva puta mi je baš došlo slabo od nedostatka zraka i još mi se počelo vrtiti od gledanja u zrak kako bi pratila slajdove na platnu.
    Ali su mi svi predavači bili vrlo simpatični i dragi i zaista se nadam da je odnos prema rodiljama onakav kakav su opisali jer to će sigurno jako olakšati sam porod i prve dane nakon!

    [lilypie.com]

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Luli, hvala na info, jesi išla na tečaj kod Blanke, kako je tamo??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.