Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Nisam bila na tecaju kod Biserke pa ti ne znam nista rec. Znam samo osnovne informacije kao i svi.. Bila je frendica prije vise od godinu dana, nije komentirqla previse. Kaze da je bilo dobro samo da se razocarala jer nije odrzala i vjezbe za trudnice a trebala je po programu.

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Luli


    Danas je tecaj zavrsio.. Bilo je skroz dobro, svaki dan je netko drugi drzao predavanje, govorilo se opcenito o trudnoci i porodu, njezi bebe, dojenju, vjezbe u trudnoci i tehnike disanja. Obisli smo rodiliste, pokazu ti pripremne sobe, bokseve i sobe u kojima si poslije poroda. U boksevima su kreveti koji imaju svaki segment pomican pa si mozes regulirat.

    sviđaju mi se dojmovi,odmah mi je nekako lakse kad procitam ovako nesto,ipak sam prvorotkinja pa mi svaka lijepa rijec o “radanju” i “rodilistu” dobro dodu :-) nadam se da cu uspijet nekako pobijediti strah :-)

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    I meni je prva beba pa se trudim ne obazirati se na lose price o porod i izbjegavam ih.
    Al ne znam zasto ljudi imaju potrebu prepricavat ruzna iskustva o porodu (koja najcesce nisu njihova) trudnicama..

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Luli


    I meni je prva beba pa se trudim ne obazirati se na lose price o porod i izbjegavam ih.
    Al ne znam zasto ljudi imaju potrebu prepricavat ruzna iskustva o porodu (koja najcesce nisu njihova) trudnicama..

    vjerojatno neko osobno zadovoljstvo :-) u danasnje doba svako je ljubomoran na svakoga,pa tako i u vezi trudnoce,sve ce napraviti samo kako bi se oni osjecali dobro,a mi u kakvim smo ludim fazama i divljanju hormona svaku rijec smatramo preozbiljno i primamo sve k srcu,dok se drugi nasladuju s nama…ljudi su pokvareni

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Cure, u slucaju da niste vidjele, novi termin za trudnicki tecaj u bolnici je 3-7.11.

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Luli


    Cure, u slucaju da niste vidjele, novi termin za trudnicki tecaj u bolnici je 3-7.11.

    krenuli smo :-) gdje treba uplatit tu lovu za tecaj?niko nista ne prica

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    ja sam propustila ovaj termin, gdje se to inače oglašava? na idući termin idem!

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Novce uplatis na njihov ziro racun (HR842340009-1110608656, svrha uplate: trudnički tečaj) ili na blagajni u bolnici. Potvrdu o uplati predas bilo koji dan na tecaju onom tko drzi predavanje.

    Draz, na stranici bolnice stavljaju obavijest, http://www.bolnica-karlovac.hr [bolnica-karlovac.hr]

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Luli


    Novce uplatis na njihov ziro racun (HR842340009-1110608656, svrha uplate: trudnički tečaj) ili na blagajni u bolnici. Potvrdu o uplati predas bilo koji dan na tecaju onom tko drzi predavanje.

    Draz, na stranici bolnice stavljaju obavijest, http://www.bolnica-karlovac.hr [bolnica-karlovac.hr]

    a di se nalazi ta blagajna??

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jeste se raspitivale za naknade od grada i zupanije kad se beba rodi? Znam da se od grada dobije 1000 kn i da se papiri (preslika rodnog lista djeteta, preslika osobne iskaznice roditekja i uvjerenje  o prebivalistu roditelja) predaju Upravnom odjelu za drustvene djelatnosti ali nisam nasla sta treba za naknadu od zupanije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.