Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Za radaonu nista..kad ti kazu ides u box,stvari tj torba ostaju u prostoriji ili ti predradaoni gdje ce te sredit,pregledat i dat klistir,nosiš samo mobitel i vodu u boci,nju nemoj zaboraviti jer dehidriras pa ti muz tamo slobodno natoci i daje,slikanje dopusteno od bilo kojeg trenutka pa do kraja(naravno u trudovima vam ne pada na pamet ali cim beba izade moj je odmah slikao).cak vas i babica trazi mobitel da vas uslika kad srede bebu,to im je obicaj.ako vide da se mucis daju cak i kisik,maska ti olaksa disanje i na tecaju ce biti svaki dan druga tema tih doktora sta su glavni,ginekolog,pedijatrica,sestra za dojenje,rodiliste,vrijedi svake kune zbilja

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Za izlazak bebu mozete iznijeti u jastuku za nosenje ili autosjedalici(nije obvezna kak je bilo).cim ti posjete dodu i donesu nesto,drugi dan sta ne trebas uz prljavu robu odmah im daj,tako da kad se krenete spremat za izlazak neces moci sve nosit uz torbu ili bebu..sestra uzme bebu,a kak ces ti sve vuci ili obrnuto,to ti moj savjet kako sam ja

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno❤ napokon da mi netko sve objasni kak se spada😁

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Samo hrabro,ja sam isla sa stavom da ne očekujem puno,samo da me porode i primim zivo i zdravo dijete,bez ikakvih zelja i pozdrava i moje iskustvo pozitivno..kad si ti normalna i oni su a da ima svega ima,naslusala sam se..moj porod je trajao samo zato da prirodnim putem spustimo glavicu,a ne da rodim na vakum i hvala im..zaboravis svu bol i opet bi isto prosla,rodene smo za to definitivno.bojala se kako cu,sto pitanja,ali sve ide samo od sebe,sve ces znat i čudit se kako

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Samo da on meni stigne živ i zdrav, a ostalo ćemo polako.😊 Kažem zasada nemam neki strah, vidjet ćemo kad se približi dan d, ali vjerujem da će sve proći u redu. Čula sam i pozitivna i negativna iskustva, ali sve ovisi od žene do žene i poroda do poroda, ali opet ti je lakše kad čuješ ovakva iskustva.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Da li je tecaj uvjet za prisustvo supruga na porodu? Ako ima friskih iskustava. Imamo jos puno vremena do tada, ali htjeli bi da suprug ovaj put bude pa da se na vrijeme informiramo.


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Koliko znam je… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru.


  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Da li neko ima ikakve informacije sto se tice radanja dok sad traje karantena? Termin mi je za mjesec dana i planirano je da muz ide samnom jer sam uzasni panicar a on me zna smirit..sad me muci ovo sve u vezi virusa i kako Ce taj porod izgledati.

  • Ivana2612

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Porod u Karlovcu za vrijeme korone… 5 dana sam ležala poslije termina bezveze da bi mi 2 puta dnevno radili ctg… Jedna doktorica užasno bezobrazna sa riječima “haha pa vi nećete nikada roditi”… Molila sam boga otić od tamo… Nema posjeta radi korone što njima još bolje dođe… Pratnja na porodu ni slučajno… Doktorica koja me porađala ni u jednom trenutku nije bila bahata i bezobrazna dapače, mislim da ni ona nije znala šta bi samnom… 10 sati na dripu, bez epiduralne jer “nemaju”… Babice katastrofa.. Dok sam umirala od bolova doslovno, ona jadna sjedi i tipka po mobitelu… Da bi ti itko pokazao kako disati, kako si olakšati… Ništa… Nalijeganje na trbuh njima je normalna stvar. I to ne jednom… Toliko su izmučili dijete da je rođen sa apgarom 0.. Hej 0!! Oteklina na glavi ogromna… Srećom, sve je dobro završilo.. Malac je odlično i napunio neki dan 3mj sretan i zdrav… Odjel babinjača okej… Sestre okej… Patronažna za dojenje žena vrijedna naklona… Pozitivna strana svega je što su samo po dvije žene u sobi.. I naravno, moj ogromni naklon pedijatrici Ljubi Đaković… Da nije bilo nje, nebi bilo ni moga djeteta… Ženi sam dužna do kraja života! Sve u svemu, da nije korona, za ležati nije loše, ali u 21.stoljeću da žena 10 sati na dripu rađa bez epiduralne, nije uopće humano.. Porod u Karlovcu nikad više samo radi babica koje ne obavljaju svoj posao i nedostatka epiduralne.. Svaka čast sestri Tei na savršenom rezu epiziotomije koji ni ne osjetim sada 3mj nakon, a na početku me boljelo možda svega 10 dana.. To je to… Uglavnom ni vrit ni mimo, ali ja više nebi 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.