Porod u OB Karlovac

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Cure moze iskustva i sto sve treba ponijet sa sobom?

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Karlovca i tu ću na porod ali ti ne mogu odgovoriti na pitanja, ne znam ni ja još.
    Većina ima dobra iskustva, drago osoblje i doktori, rooming in, rodilište-prijatelj djece…
    Šta treba  ponijeti isto ne znam a još se nisam raspitivala. Idem gore na tečaj od 6.10 pa ćemo tada saznati.
    Kada ti je termin?

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    12.2. dal se mora ic na tecaj ili samo ako muz ide na porod?

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Meni je 20.12 pa javim sve… Tecaj nije obavezan za nas, samo ako partneri idu onda moraju imat potvrdu s tečaja.

  • Avatar Rebecca0807

    Rebecca0807

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    oho,znaci i nas to ceka :-) neka neka,nek i tata malo vidi sta je to

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    cure, kome se javljate za tecaj i u kojoj fazi trudnoce? je li netko isao na vjezbe u staracki-kad se s tim krece, znate kome se javiti, neki br.telefona?

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Na tecaj mozes u bilo kojoj fazi trudnoce, i u prvom tromjesjecju i u zadnjem, kako god tebi pase. 
    Tecaj kod Biserke je prebacen iz starackog negdje na rakovac, blizu Carda. On ti sada trenutno traje, poceo je prije koji tjedan. Ako se odlucis da ides kod nje onda nazovi ordinaciju dr.Loncara pa ce ti dat informacije o tecaju ili broj od Bibe pa ce ti ona objasnit sve. Tamo su ti ukljucene i te vjezbe. A mozes isto samo na vjezbe. On kosta 500 kn za tebe i za partnera..
    Tecaj na Svarci pocinje u ovaj ponedjeljak, kosta 300 kn za oboje i traje 5 dana, informacije imas na stranici od bolnice. Ne treba se nuzno prijavljivat, samo uplatit novce :)

    Ne znam kolko cesto se organiziraju tecajevi, ja sam sam u 29.tj trudnoce i tek sad oba a pratila sam informacije o tecajima od pocetka trudnoce..

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Izgubila sam rijec u zadnjem dijelu :) 
    Tek su sad oba tecaja pocela a pratim informacije o tecajima od pocetka trudnoce*

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    luli, puno ti hvala! sretno s porodom i javljaj novosti! :)

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    jos me zanima, ako muz ne ide na porod, ima li koristi da ja idem na tecaj na svarcu ili bolje da nista ne vidim unaprijed? :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.