Pavlikovi remenčići

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mary


    Pa pokazala je ali poprilično kratko, tako da sam malo prije gledala na internetu kako se rade. Ako imaš koji savjet slobodno mi reci i opiši vježbice.

    Moj savjet ti je široko povijanje do prvog uzv, vježbice nisam radila jer smo mi imali teški oblik iščašenja tako da tu će ti se morati javiti koja mama sa više iskustva u vježbanju, ali ja rađe ne bih ništa dirala do uzv-a.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Ok, hvala!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Mary nemoj da te prepadnem, ja sam svoju curu stavljala u povoje ali nismo vježbali, sada nosi remenćiće ali nam je doktorica rekla da je nismo povijali da bi bilo još gore, tako da ti preporučujem da stavljaš široko, a što se tiće vježbe možeš kad bebi presvlačiš pelene po malo,

    Znači skupiš noge i dođeš sa koljenima do stomaka, onda ih raširiš kao u žabice i držiš ih tako 10 sek i onda otpočetka, ako kužiš šta hoću reći :)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Hvala tonka18, da li si povijala s dvije tetra pelene ili tetrom i švedskom pelenom? Ne znam gdje se te švedske pelene mogu kupiti, da li i njih ima u dm-u,  mulleru?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    tetrom i švedskom pelenom, ajme neznam di ih ima kupit, ja sam ih dobila od strine i sestre

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Kada bi se trebao napraviti uzv kukova? Na internetu sam vidjela da je najbolje do osmog tjedna. Mi imamo termin tek s njena puna tri mjeseca u klaičevoj, što mislite da li je to kasno ako nešto nije u redu? Malo me strah sad kad je dr rekla da ima labave kukiće čekati toliko, pa razmišljam da odem privatno. Ima li tko iskustva s time?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    kod nas je u bolnici neko “pravilo” sa 2 ipo mjeseca, to ni9je toliko kasno, ali ako te strahotiđi privatno, al sve jedno ostavi termijn i odi na njega bolje je imat više mišljenja

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Da, tako sam i mislila ako bi išla i privatno.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja ubacim, oiđi privatno to je najbolje, s 3,5 mj je jako kasno ako ima neki ozbiljniji problem. Tonka jeste skinule remenčiće? :*

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    nismo jošm još lijevi kuk zeza, desni je dobro…kako nam je doktor objasnia desni je bnw a livi golf xD al valjda ćemo u 8 misec napokon, nemogu je gledat koliko joj je vruće u ovome :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.