Omiljene dječje bajke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tea14

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mojoj djeci nikako da dosadi knjiga Sedam navika sretne djece koju već tjednima čitamo svaku večer! Knjiga se sastoji od sedam poučnih priča o kojima nakon čitanja, a uz pomoć pitanja autora, i razgovaramo. Priče su zabavne, a klinci se nauče razmišljati o nekim životnim situacijama. Svakako bih preporučila svima! :)

  • anika77

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Najčešće čitamo 365 bajki, svaki put se traži neka nova al deda nas je zezno kad su bili kod njega, on priča najbolje priče. Izmišlja svaki put neku drugu a sve su na temu metle. Metla u Cirkusu, Metla u kazalištu, Metla u vrtiću… Nakon vikenda kod njega mi se borimo sa izmišljanjem priča o Metli al naravno nismo nešto uspješni pa uvijek završi sa rečenicom:“Deda bolje zna priče o metli, ti tata čitaj one iz plave knjige”

  • Avatar suzy13

    suzy13

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu
    Mojoj dijeci bajki nikada dosta.Toliko sam ih vec procitala da neznam koju bi oni mogli izdvojiti ali koliko vidim najdraza bajka im je crvenkapica.Za nju mi mnogo puta znaju reci da ju citam iznova:)
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/razvoj-od-4-do-6-godine/bajka-koja-ce-pomoci-sramezljivoj-djeci-1183 [klokanica.24sata.hr]

    Dobitnici knjige tjedna su veljaca1976,mihaelah@net.hr i anika77,  a oni će biti obaviješteni i putem maila. Čestitamo!

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koje su omiljene bajke vaše djece, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma.

  • Avatar veljaca1976

    veljaca1976

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Draga Klokanice, puno Vam hvala na osvojenoj nagradi, jaaako se radujemo i željno očekujemo poštara. Hvala!!! Šaljem podatke… 

  • Avatar mihaelah@net.hr

    mihaelah@net.hr

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala puno puno Klokanici i od nas! Baš ste nas razveselili i jedva čekamo nove priče za laku noć.
    Ugodan dan svima!

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moj sn obožava Svemirce gaćoljupce, a kćer Palčicu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.