Omiljene dječje bajke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Manda01

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi isto jako volimo čitati, pričati i prepričavati bajke, slikovnice, priče.  Redovno posjećujemo dječji odjel knjižnice već od prve godine života, a i kod kuće posjedujemo malu knjižnicu. Mojim mališanima je najzanimljivija priča koja je prošla razne interpretacije i prepričavanja bila Vuk i sedam kozlića, a odmah iza nje prekrasna slikovnica “Riba duginih boja”. Mom šestogodišnjem sinu sada su naročito zanimljive priče koje odišu duhovitošću i šalama, a jedna od posljednjih slikovnica koju bi izdvojili su vesele priče o praščiću Valdemaru i njegovim prijateljima iz gradića Kukumijau. Katja (3,5 god) pak jako voli slikovnice o Petri, jer se nekako najbolje poistovjećuje s njezinim problemima i slonića Elmera. Naročito onu priču gdje Elmer kreće u potragu za izgubljenim medvjedićem malog sivog slonića.

  • Avatar MacicaMala

    MacicaMala

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moja princeza ima 3,8 god. i jako voli da joj čitamo bajke i razne price za djecu. Najviše voli princeze: Pepeljugu, Trnoružicu, Malu Sirenu i Matovilku, ali sviđa joj se  i npr. Petar Pan i sl. 
    Bili bismo jako sretni da dobijemo ovu prekrasnu knjigu o vilama! <3

  • Avatar AndTib7910

    AndTib7910

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moj sinčić najviše voli kad mu čitam ili pričam iz vlastite verzije “ Crvenkapicu”, “ Vuk i 3 praščića”, “ Vuk i 7 kozlića”, “ Pinokio”, “ Bambija”, “ Dumba”, “ Ivicu i Maricu” , “ Ružno pače ”.

  • tihanakatinic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    vuk i sedam kozlića

  • mpetrac

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Naš sinčić ima  9, 5 mjeseci i još nema omiljenu bajku, no dok ne trepneš će moći sam odabrati, nadamo se upravo jednu iz knjige Vile za laku noć  Inače je oduševljen slikovnicama pa savjetujemo svima u nedoumici što  da mu njih donesu kao poklon 

  • monstrum

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Već neko vrijeme najdraža slikovnica mojoj curici je Dumbo…svaki dan traži da joj se čita, kasnije sama lista, gledala slikice i sama prepričava priču o malenom sloniću i njegovoj mami.

  • Avatar joan28

    joan28

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mojim sinovima najdraža bajka je Tri praščića, čitamo ju svaku večer prije spavanja već gotovo mjesec dana, neumorni su i ne pristaju na kompromis. Nadahnuti pričom po cijele dane u dvorištu prčkaju po blatu  (ciment) i slažu kamenčić na kamenčić kako bi i oni sagradili kuću koju vuk neće moči otpuhati.  

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Crvenkapica! Moj malac ima dvije godine a vec je zna napamet!

  • Avatar štrumfić

    štrumfić

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moja djeca vole kad im se čita prije spavanja i to nam je večernji ritual. Tako je bilo sa kćerkom, a tako je i braco još u trbuhu svaku večer slušao priču. On obožava knjigice i priče. Najdraža im je priča Pepeljuga, Trnoružica, Pinokio, Pikove priče za laku noć….

  • lukas1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mom Lukasu najdraža bajka je Tarzan,kaže da mu je uzbudljiv taj njegov život u đungli,igranje s majmunima i ostalim životinjama,te zato što ima puno akcije u knjizi a to je malim dečkima od 5 godina jako zabavno..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.